Preglasni sosedje

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 10. Jul. 2005 10:24

Tudi jaz popizdujem v bloku (prej sem zivela v hisi) in ne morem verjet, da kr naprej nekdo neke tolce, hodi, se dere, razgraja. Vcasih sem cisto na koncu z zivci. A se ne da v teh blokih mal boljse izolacije naredit!!!!

Oziroma ali se da s kaksno naknadno izolacijo ali kaksno drugo pogrutavscino omilit te nezazelene glasove?
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 10. Jul. 2005 10:30

MySelf napisal/-a:me and my darling sva tudi zelo slaba soseda ..

ko se kregava narediva tako zurko da ga ni soseda ki ne bi slisal... tudi kadar se ljubiva sva dovolj glasna.. ko poslusava muziko...

ah vem, grozna sva :roll: :roll:

ko imajo sosedje kaksne glasne ipade jim pa midva ne teziva... ker se zavedava svojih...


Pa se vama vajini izpadi zdijo korektni? Nekateri imamo radi MIR,... sploh ponoci in vzdihovanje sosedov je zadnje kar bi si zelela poslusat. Ce si doma v bloku, moras na zalost tudi glasnost med seksom malce prilagodit, drugace pa na Smarno goro in se derita kolk hoceta :D
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 11. Jul. 2005 14:07

Lastovica napisal/-a:
MySelf napisal/-a:me and my darling sva tudi zelo slaba soseda ..

ko se kregava narediva tako zurko da ga ni soseda ki ne bi slisal... tudi kadar se ljubiva sva dovolj glasna.. ko poslusava muziko...

ah vem, grozna sva :roll: :roll:

ko imajo sosedje kaksne glasne ipade jim pa midva ne teziva... ker se zavedava svojih...


Pa se vama vajini izpadi zdijo korektni? Nekateri imamo radi MIR,... sploh ponoci in vzdihovanje sosedov je zadnje kar bi si zelela poslusat. Ce si doma v bloku, moras na zalost tudi glasnost med seksom malce prilagodit, drugace pa na Smarno goro in se derita kolk hoceta :D


ja res ej... in pol še tisti ki hočmo met mir ponavad izpademo skrajni čudaki :roll: ... ampak najhuj pa je k ti razgrajajo nad glavo... in to ena presrana študentarija, k jim očki pa mamice plačujejo najeto stanovanje ... pol ti pa razbijajo z eno skrajno glupo muzko, k se sam base dol sliš in se človk počut kt da bi mu s kladivom po glav tolkl... pa vlečejo stole po tleh, hodjo k kobile, pa skoz se ti zdi k da jim stokilske uteži na tla padajo :roll: :roll: :angry: ... še dobr da bl poredk fukajo ker se to tud vedno sliš... skratka obup :motz: :willnicht: :aerger: ...
pa k človk nima nč pametnga za narest razen po radiatorskih ceveh tolčt da te cel blok sliš... ene parkrat sem iz besa s kladivom po sten tolkla pa sem sam steno uničla (ja vem, glupača)... mislm da če bi jst tko mojim ta spodnjim sosedom delala bi me že deložiral iz lastnega stanvanja (ta spodnja soseda se včasih pritoževala sam če je voda prepozn tekla)
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 11. Jul. 2005 14:20

na sreco se ne ziviva skupej.. to se dogaja ko sem jaz pri njemu doma ko je sam par dni..

upam da bova zivela v hisi :)
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 11. Jul. 2005 14:22

vzameš sveder pa mu ga zabiješ nazaj če si slabe volj, če si dobre mu pejt pomagat
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 11. Jul. 2005 14:45

laram napisal/-a:Sicer pa počakaj, da pride iz morja bucka81, ona ima "prijetne" izkušnje z njenim sosedom,
pa sAdie ... :lach:
(:bussi: obema)


oja, mi 2 z bucko mava pa sreco...raj na Zemlji (or not! :evil: :roll: ) ni vecjih idiotov...
dr.Brane....muziko na full pa po moznosti kae Green daye al pa ...ma ne vem, samo da razbija...verjemi, s ebo hitro spomnil, da ma se kaj drugega za nardit :D
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 29. Jul. 2005 9:47

dragon_fly napisal/-a:vzem kladivo pa mu pejt pomagat ... :gruebel:

točno tko Slika
mau pomoči nikol ne škodi
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 29. Jul. 2005 9:49

moj problem moja tema :flehan:

muzko najraj kkšn hard metal al pa schranz oz. hard techno,vse zvočnike na okno in woofer do konca pa jih nč ne slišm :D
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 29. Jul. 2005 10:06

dobr da mi nimamo sosedov, tko je fajn, skos tišina, ba če ti zapaše da bi se dru ni panike.

ne predstavljam si življenja v bloku- pomoje se tud minuto ne mogla učit.
ampak če si pa prisilen pa se navadiš

ljudje pa bi bli lahko mal fer do drugih, da jim neb nagajal že navsezgodi zjutri z ropotanjem
Uporabniški avatar
*tamalla*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 22. 3. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamalla* » 29. Jul. 2005 10:07

moji sosedje se ne derejo tak..razn eni smrkovci če majo žurko ko tastarih ni doma... :roll:
drugače pa ni tak hudo...
pa tud razumemo se kr dober... :D
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 29. Jul. 2005 10:51

prej smo mel ful probleme, k so bli sosedje mau fiuuu

zdej, k smo se pa preselil, je pa super. no, edin ena albanska družina na 3. štuku je mal fuknena, ampak se da potrpet
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Jul. 2005 12:30

No jaz imam pa super sosede. Živim v hiši in je mir.

Sočustvujem z vami. Kr u red jih spravte pa bo.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 29. Jul. 2005 12:36

Js tut žvim u bajti pa me iz obeh strani oblegajo Slika
Natekica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 29. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Natekica » 29. Jul. 2005 12:52

pozdravljeni vsi :o
tko jst živim sicer v hiši ampak mira ni pa od nikoder :lol:
ful sosedov je v ulici k kosijo ob polnoči, k majo musko naglas cel dan in noč. k se naglas prepirajo... mel smo 4 mačke..zdej so vsi skrivnostno izginili :?: tko dober dan tut noben nikol ne reče če pa jst ne rečm bi me pa tut na mestu linčal, špegajo za zavesami kaj se dogaja, prisluškujejo, opravljajo... sami zanimivi ljudje :o
srečno vsem
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 29. Jul. 2005 21:33

Natekica napisal/-a:pozdravljeni vsi :o
tko jst živim sicer v hiši ampak mira ni pa od nikoder :lol:
ful sosedov je v ulici k kosijo ob polnoči, k majo musko naglas cel dan in noč. k se naglas prepirajo... mel smo 4 mačke..zdej so vsi skrivnostno izginili :?: tko dober dan tut noben nikol ne reče če pa jst ne rečm bi me pa tut na mestu linčal, špegajo za zavesami kaj se dogaja, prisluškujejo, opravljajo... sami zanimivi ljudje :o
srečno vsem


o bad :? no, pr nas je podobno, le da sem tista soseda z muziko jaz :D al pa moj sosed...kr tekmujema :D ..tud mackoni so skrivnostno ze izginli, psa so mi ze tui bek spravli :angry: , sej ne upam novega kupit...(beri:cakam, da jih bo nekdo peljal na oni svet! :twisted: )...da ne govorim, kako so nam papriko & paradajz prek ograje kradli...mislim, a je tak tezko rect, ce jim dam?!hinavci eni...to ne mors verjet...aja pa se to: ko kdo kupi nov avto se cela creda veni zbere in menda 3 h veni debatirajo : waaaaw to, waaaaw ono... :roll: ...sometimes I wanna die instead...
I love SISLEY& RW

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov