Najemodajalci aka. sodrga

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 02. Mar. 2009 21:25

Moram dati tole iz sebe. Veliko bo kletvic, že v naprej opozarjam! PREKLETA LJUBLJANSKA SODRGA! PREKLETI LJ PENZIONERJI, KI SE ŠLEPAJO NA PLEČIH ŠTUDENTOV! Žal sem v tistem finančnem pasu, ko mi malo manjka do štipendije in do življenja v študentskem domu. In zato, če hočem študirat, moram prenašat to senilno sodrgo, ki ne dela druzga, kot pije kri in denar. Ko sem začela študirat, se niti pod razno nisem zavedala koliko težav bom morala dati skozi in kako me bo to izčrpalo in odtegnilo od študija. In tako še vedno študiram, namesto da bi že zdavnaj končala. In tako moram še vedno prenašati te klinčeve najemodajalce, ki niso vredni pol počenga groša. Kok si upajo v rit suvat kuro, ki jim nosi zlata jajca? Aja, sej res- vedno se najde nekdo, ki rabi. Resnično jim želim, da jim ta denar, ki ga vsak mesec s slastjo pocuzajo od mene, ne bo dal nič, razen stroškov in slabe volje z nami.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Mar. 2009 21:29

kaj pa ko bi kake razloge, nesporazume navedla ? :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 02. Mar. 2009 21:41

Ja, mene tudi to zanima...?
Mi smo drugače najemodajalci, sam ne študentom in ne v Ljubljani. Pa z nekaterimi podnajemniki je katastrofa!
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 02. Mar. 2009 22:29

Uuu ja, tole je pa res zanimivo.

Moja babica daje v najem apartma in vem da je vcasih pravi hudic s kakimi studenti (ok sam enx) ali pa kaksnim cudaskim turistom :9.

(enx je ena zahtevala da ji placa racun od lekarne ker so tule na obali komarji ki so jo popikali.. hmmmm?)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Mar. 2009 22:47

če prav razumem, so ti najemodajalci dali odpoved in si jezna zato???

mimogrede, imajo tvoji bivši najemodajalci prijavljeno, da oddajajo stanovanje v najem in od tega plačujejo davke? :D
če nimajo, le lahko maščevanje zelo sladko! :P :P :P
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 02. Mar. 2009 22:55

Seveda, vse drugo je krivo, da ne dokončaš študija. :)

Sicer pa vem kako težko je najti dobro stanovanje in ne odšteti malega bogastva ... Dobri ljudje se pa tudi najdejo; če ti pri prvem nekaj ni všeč, pač iščeš dalje.
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 02. Mar. 2009 22:59

V sobici, ki je tko 3*4m , sem mela dva tekača. Ki sem ju dala ven, ker sta mi bila v napoto in ker sem se samo spotila ob njiju. In je lastnik vztrajal, da sem ju dala nazaj noter. In zdej sem arogantna in najslabša na svetu zarad tega, ker sem mu povedala, da mi nu všeč, da mam noter te tepihe. Kr neka bedna fora.

Veš, včasih je vsak razlog dober razlog. Če bi bila na mojem mestu bi se čudila, da sem še sploh živa, glede na to, da sem v najhujših trenutkih pomislila tudi na samomor. Tko da ne mi o izgovorih. Moj izgovor je življenje in mislim, da je čist dober razlog.
Zadnjič spremenil virginiaNOmore, dne 02. Mar. 2009 23:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Mar. 2009 23:01

virginiaNOmore napisal/-a:V sobici, ki je tko 3*4m , sem mela dva tekača. Ki sem ju dala ven, ker sta mi bila v napoto in ker sem se samo spotila ob njiju. In je lastnik vztrajal, da sem ju dala nazaj noter. In zdej sem arogantna in najslabša na svetu zarad tega, ker sem mu povedala, da mi nu všeč, da mam noter te tepihe. Kr neka bedna fora.


misliš spotaknila? :D

pod posteljo ju zabriši...ali pa zvij in v en kot flikni! :D
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 02. Mar. 2009 23:06

Se opravičujem. Spotikala sem se ob njiju. In sem ju zarolala in dala v eno omaro, kjer mamo metle in je vidu tepihe in začel težit. Danes je našel odličen dan za teženje, ko sem bila obupno razpoložena, pa še lulat me je tiščal in tip je bil prav tako tečen, ker mu nobena ni zataknla denarja za telefon, kjer po navad puščamo, ker v bistvu sem jst prva priša v stanovanje, in je bil jezen, ker ni dobil keša. JA P***a GLIH SEM MU JST KRIVA, ČE NI DOBU KEŠA KO SE MU JE SPRDNAL.

Popolnoma neutemeljen razlog enega senilnega 170 letnika.

Da ne govorim o tem, da je enkrat kr stal in čakal pred kopalnico, da pridem ven. Ja al lahk mal dostojnosti, prosim. Nisem več ena smrkla. Ampak on nč ne šteka. On je k lajna, vedno ene in iste fraze, vedno eno in isto.

Stari pride sraje iskat, ko ga žena odfuka, pride nam težit. Sej ena druga cimra se je že tud skregala z njim. Bedak.

V enem drugem stanovanju, kjer sem prej živela, so me pa od stanodajalke prjatlce obrale do kosti. Ena je bla sploh nesramna. In ko sem stanodajalki povedala, da se jst ne mislim kregat z njenimi gosti in da jim je ona dolžna posredovat moje mnenje, mi je pa rekla, da se naj kr sama zmenim. Ja fajn. Z eno staro babo, se nej menim, k...nima nobenga efekta.
Zadnjič spremenil virginiaNOmore, dne 02. Mar. 2009 23:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 02. Mar. 2009 23:09

Hmmm najemodajalci naj nebi prisli v stanovanje vec kot 2x letno pa se to mores bit ti zraven.

No nekaj takega je ce se ne motim. To da ti pa nekdo konstantno diha za vratom v stanovanju ki mu ga TI placujes, mi je pa cisto no go. Totalno mimo in za se spenit, ker on tam nima kaj za delat!
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 02. Mar. 2009 23:12

Stari pozabi, da smo se kdaj sploh kej o tem menl. On vsakič pozabi. Po moje nas hoče dobit neoblečene in nepripravljene. In pol naj bom še prijazna z njim.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Mar. 2009 23:15

išči novo stanovanje... :wink:
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 02. Mar. 2009 23:16

Jochie napisal/-a:če prav razumem, so ti najemodajalci dali odpoved in si jezna zato???

mimogrede, imajo tvoji bivši najemodajalci prijavljeno, da oddajajo stanovanje v najem in od tega plačujejo davke? :D
če nimajo, le lahko maščevanje zelo sladko! :P :P :P


Je prijavljeno, ja. Pa pogodba tud obstaja, ki bi jo lahko ona mal večkrat prebral.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 02. Mar. 2009 23:16

Zatezi mu! Ce pa ne funkcionira ne bo druge kot a) potrpet (bljak) b) najt drugo stanovanje.


A nimas napisano na pogodbi nekaj takega? Mislim o vstopu v stanovanje bla bla? Preberi si malo in drugi zaigraj na 'legalno' noto..
Uporabniški avatar
*etty*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 17. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *etty* » 02. Mar. 2009 23:17

Jochie napisal/-a:išči novo stanovanje... :wink:

Jah, za nekega študenta, ki se verjetno komaj šlepa skozi mesec, to ni ravno lahka zadeva.

Pač bo treba še naprej trpet te senilne osebke :?

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov