Najemodajalci aka. sodrga

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 02. Mar. 2009 23:22

Hyades napisal/-a:Zatezi mu! Ce pa ne funkcionira ne bo druge kot a) potrpet (bljak) b) najt drugo stanovanje.


A nimas napisano na pogodbi nekaj takega? Mislim o vstopu v stanovanje bla bla? Preberi si malo in drugi zaigraj na 'legalno' noto..


Vse je napisan, smo mu že povedal. Stari pozabi. In teži, da je to njegovo stanovanje in da ima vso pravico in bla bla bla. Bob ob steno.

Lej, ne da se mi pregovarjat z njim o tem. Če me bo še enkrat najdu v kopalnici, bom direkt naga ven stopla in mu rekla, če se lahk spravi ven iz stanovanja al bi raj da mu ga potegnem.

Ko sem mu povedala, da me tepihi motijo, se mi je režal v faco in mi rekel, da si zmišljujem. Če se en men v faco reži in me daje v nč, češ da sem glupa, mi vedno kri zavre, k teh for nikol nisem štekala.

Jst sm tle zato, da čim prej zaključim študij. To leto lahko naredim 7 izpitov in potem drugo leto še 5, diploma in konec, KONEC!
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 02. Mar. 2009 23:27

In zato pravim, da so stari penzionerji, ki se šlepajo na plečih študentov, SODRGA. In čist nč druzga. Več ali manj so vsi isti. Če si prijazen do njih, te vedno imajo za sumljivega. Tak da do takih nisem več prijazna, zato sem pa po novem arogantna.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 02. Mar. 2009 23:32

Zakaj pa potem jokas tukaj ce ne rabis nasveta? Ali je to samo nacin za spravljanje ven vse te frustracije?

(hihi jaz bi ziher naredila kaj da bi bilo staremu fuuuul fuuul ampak res ful nerodno)
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 03. Mar. 2009 0:01

Kako sem jst vesela, ker imam stanodajalca, ki pride samo do vhodnih vrat po denar in vpraša, če sva ok, pa še za to ga moram skoraj prosit, da pride. :D
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 03. Mar. 2009 9:23

Če ti gre res tko grozn na živce pa so razmere neznosne, pol se res raje izseli iz tega stanovanja. Verjemi mi, če boš res iskala nov flat, ga boš tut našla. Tvojim finančnim zmožnostim navkljub.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 03. Mar. 2009 11:33

Ni druge kot da si najdeš drugo stanovanje. Js sm tud bla prej 2 leti v stanovanju kjer je bla ful fukjena lastnica (1x je težila ker je blo par drobtinc od maka na tleh pa take, skoz hodla preverjat če pospravlamo, 1x mi je celo šla omaro pospravlat :eek:), pa sm pol ko butl iskala novo stanovanje in že skor obupala, ampak sm našla in zdej sm več kot zadovoljna. :wink: Pa isto plačujem kot prej. Zakaj bi zgublala živce s takimi ljudmi, če ni treba. Da bi enmu plačvala, on bi me pa jebu v glavo nonstop ... a-a, nč več.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 03. Mar. 2009 17:19

Ja, ta tema je namenjena temu, da dam ven svoji jezo. Ma do konca junija bom že zdržala. Če mi bo ratal v juniju nardit vse pogoje, pol zihr iščem novo stanovanje.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 03. Mar. 2009 18:17

virginiaNOmore napisal/-a:Ja, ta tema je namenjena temu, da dam ven svoji jezo. Ma do konca junija bom že zdržala. Če mi bo ratal v juniju nardit vse pogoje, pol zihr iščem novo stanovanje.


Plačuješ za sanovanje, s katerim nisi zadovoljna.. Uveljavi svoje pravice podnajemnika, ne pa da odpiraš teme za stresane jeze...? Ali pa se preseli če ti ne ustreza... :?

Zakaj bi bil nekdo ki daje svoje stanovanje v najem sodrga?? Ja najbrž ga je kupu samo zato da zdej sekira tebe in te zažira :D :?

Drugič se pa na začetku zmen kako in kaj... Mi kot najemniki nimamo nobenih težav... Na začetku sva se z lastnikom pomenila, določila"pravila" in to je to...
V domačem kraju moja babica odaja stanovaje, in vrjemi ali ne; najtežje je met v stanovanju človeka, ki se ne zna pogovarjat in sploh ne zna povedat kaj točno ga moti, ampak samo jamra...

Nisem brala cele teme za nazaj, tako da nisem seznanjena z vsemi podrobnostmi, ampak marsikaj se reši z direktnim pogovorom z lastnikom stanovanja..

V mojem študentskem stanovanju je tut lastnik na začetku nekajkrat kar vletel v stanovanje; brez trkanja in najavljanja... In enkrat je šel cimer nag iz kopalnice, in vleti lastnik... In mu je cimer nag, s popolnoma mirnim glasom začel razlagat, da bi blo veliko bolj prijazno, če ne hodi vsak teden, ampak pride 1krat mesečno, in se prej najavi... Od takrat naprej nimava problemov z nepričakovanim vletavanjem :P
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 03. Mar. 2009 18:18

Js sm mela celo pizdari** s cimroma...smo mel tud pogodbi,pa sva z mojim skenslala use skup prekinla pogodbo,odplačala pa šla!splača se...ker ti take stvari preveč energije požrejo.
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 03. Mar. 2009 22:38

*etty* napisal/-a:
Jochie napisal/-a:išči novo stanovanje... :wink:

Jah, za nekega študenta, ki se verjetno komaj šlepa skozi mesec, to ni ravno lahka zadeva.

Pač bo treba še naprej trpet te senilne osebke :?

Ah, sploh ni res. Se dobijo super najemodajalci, samo jih je treba malo iskat.
Jaz sem bla med drugim pri eni super družini v Lj, plačevala sem malo (100-120€ 5 let nazaj), samo sem bla daaaaleč od centra (Zalog). Če te zanima, mi javi, mogoče lahko še kje zbrskam telefonsko. ;)

Moja izkušnje najslabše izkušnje z najemodajalci?
Ena nona me je peljala v kletno stanovanje 3x3m, za sobo z oknom 20x20cm je zahtevala 150€, nad posteljo je na steni visel velik pripet Jezus.
Prvi najemodajalec je za 20 kvadratov zahteval 300€ (+ stroški, seveda), mesec varščine in mesec obroka agenciji za nepremičnine (katere lastnik je bil sam). Sem ga preklela in še danes upam, da mu je biznis propadu.

Najslabše izkušnje s podnajemniki?
Deklina mi je prinesla šop neporavnanih telekomovih računov češ, da bojo vsak čas telefon izklopli, naj jih plačam. Ker ona jih ne bo, ker ga ne uporablja. :stupid:

My point being: na obeh straneh se najdejo tako dobre kot slabe stvari.
Imaš, da me vikaš!
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 04. Mar. 2009 10:04

trapa napisal/-a:Moja izkušnje najslabše izkušnje z najemodajalci?
Ena nona me je peljala v kletno stanovanje 3x3m, za sobo z oknom 20x20cm je zahtevala 150€, nad posteljo je na steni visel velik pripet Jezus.



:lol: :lol:
Mislš da bi pustila da ga dol snameš? :D Al pa vsaj kako koco daš preko da nimaš občutka da te skos opazuje... :razz:

Ja; drugače sem pa tut jaz mnenja, da si je vsak po malem tut sam kriv, če ma probleme s stanovanjem in lastniki; mislm, ni kriv za probleme, ampak je kriv da jih ne zna rešit.. Najemnina ni tko poceni, in za denar ki ga daš treba zahtevat svoje, ker logično da bo vsak hotu iz najemnika izvlečt kar največ denarja...
Jaz sem šla pogledat enih 5 stanovanj preden sem se odločila kje bom živela, pa skor cel imenik preklicala.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov