na vrhniki straši...

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Miss Selfridge
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss Selfridge » 25. Avg. 2007 20:48

men se zdi da definitivno gre za eno ne glih okusno šalo. ampak tut v tem primeru crknem od straha, ker že mam itak fobijo pred temo, če sem sama. da bi me kdo zasledoval... kriza, umrem :oops:
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 25. Avg. 2007 21:43

OMFG :eek: Dobr da ne hodm na Vrhnko km vn - sam to je useen zlooo bliz :/
A si mogla to temo odpret??!!!! :evil: Zdej me bo pa strah :cry:
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 25. Avg. 2007 23:07

po neuradnih informacijah naj bi šlo za slovake, stare od 25-30 let...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 26. Avg. 2007 0:45

lol ;D .. ok.. svašta no.
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
*tinkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *tinkica* » 26. Avg. 2007 10:38

ta film Krik sm gledala in zdej me je res strah, čeprav nism iz tam...ko sam pomislim da me en tak napade... :D :pale:
*tinkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *tinkica* » 26. Avg. 2007 10:39

ta film Krik sm gledala in zdej me je res strah, čeprav nism iz tam...ko sam pomislim da me en tak napade... :D :pale:
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 26. Avg. 2007 11:48

Men je to freaki. Ne morm pomagat. Kaj če gre kakšen starejši po cesti oni ga pa začnejo zasledvat.
Še mene bi kap zadela (O.o)
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 26. Avg. 2007 13:39

zakaj se eni tako zanašate da so mulci..ki strašijo?...mislim....
če se govori da so slovaki.....no to ne vem...ker zdaj prvič slišim in bom odgovorila na to kar ste napisale,no za slovake je znano kak sloves majo...
vsaj meni je znano to prekupčevanje ljudi dol na slovaško,pol se pa že tam svašta dogaja..nevem in nikogar ne strašim,da me ne boste napadli da nekaj v 3 dni bluzim. No jaz bi se malo zamislila nad tem,in res ne vem kje je policija?...jaz bi umrla od strahu da bi šou kdo za mano oblečen v črno in z neko masko...mislim da bi me res pobralo...hehe :D
~no pred leti se je nekaj podobnega dogajalo tudi v naših krajih...v kombijih so se vozili neki čudni ljudje,z zatemnjenimi stekli..in ugrabljaji otroke..no ne vem če so res kerega ugrabili..al kak je blo,sam vem da je blo full povedano,in vem da še sama par dni nisem šla v šolo,od straha..hehe...pa foter je tudi nekaj policijo klico v zvezi s tem,če je kaj res blo..pa so potrdili...nevem kdaj se je pol to vse nehalo...ne me zdaj za besedo držat,ampak bla sem še full mala,tam en 1 razred se mi zdi,tak da podrobnosti ne vem...
jaz bi samo rekla...da previdnost ni nikoli odveč :!:
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 26. Avg. 2007 14:16

LoveLy* napisal/-a:jaz bi samo rekla...da previdnost ni nikoli odveč :!:


To je sicer res, ampak meni se nekako zdi, da ce bi nekdo hotel zakrivit kriminalno dejanje, ne bi najprej poskrbel, da o tem poroca POP TV, vsak tretji bloger in da se o tem govori tudi na Cosmo forumu. Ampak bi poskrbel, da bi slo vse skupaj cim bolj tiho in neopazno mimo, kar pa ne vkljucuje belih mask in strasenja ljudi, ne? Sploh glede na to, da ni bilo v zvezi s tem nobenega vloma, nobene skode povzrocene, nic.

Vse skupaj je ena velika bedarija.

Ne recem pa, da se ne bi ustrasla. :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 26. Avg. 2007 14:25

*tinkica* napisal/-a:ta film Krik sm gledala in zdej me je res strah, čeprav nism iz tam...ko sam pomislim da me en tak napade... :D :pale:


Ta film Krik je zame cela komedija. Niti malo mi ni strašen. :lach: Pa ne vem zakaj? Meni je ta film čisto zanič! :?

Drugače pa glede tega... Pač nekaterim mulcom je dolgčas in si pač po svoje krajšajo te zadnje dni pred šolo. Policija pa kot vedno spi. :roll:
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 26. Avg. 2007 17:02

Meni je zdaj, ko berem to temo sicer smesno - niti ne vem kako nekomu pade kaj takega na misel - ce bi pa sama zvecer kje na ulici srecala kaksnega sumljivega maskiranca bi vrjetno pobegnila v sekundi.

Sicer pa se je vrjetno bolj potrebno bati tistih, ki niso maskirani in pocnejo vecje neumnosti (pretepajo, posiljujeo, okradejo...), ker teh se vrjetno ne vstrasis ze na dalec, kot kaksnih zamaskiranih.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 26. Avg. 2007 19:22

Policija bi definitivno morala ukrepati. Konec koncev je to lahko precej nevarno, sploh za kakšno starejšo osebo z rahlim srcem. Naša babica se smrtno ustraši že za vsako malenkost in npr. za njo bi bilo to lahko že kritično. Nevem no, kdo si takole upa poigravat...
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 26. Avg. 2007 20:16

Hvalabogu nisem iz Vrhnike, ker bi umrla da mi kdo za hrbtom priteče. Že včeraj, ko sem domov prihajala iz diskoteke, me je blo ko cucka strah it čez dvorišče do bloka. Samo sem gledla okrog če je kdo kje, pa mela prizore iz krika pred očmi... :eek:
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 26. Avg. 2007 20:46

js sem tak strahopetec da bi me pomoje glih tam pobralo če bi te zamaskirane ljudi vidla :D drgači pa upam da jih bojo čimprej ujeli, čeprav dvomim k v naši državi je to vse bol tko-prosto po prešernu :lach:
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 26. Avg. 2007 20:52

O fak, mene bi infarkt :eek: . Na koncu se bo pa ugotovilo, da so res eni mulci, zgodilo se jim pa tko ne bo nič :evil: .

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov