Hiša ali stanovanje v bloku?

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 04. Nov. 2010 11:31

Kako lahko odstopiš nekaj, kar ni tvoje??? Ker besedica "bivši" me ravno ne asociia na nekja, kar bi lahko odstopili.....ne laskaj si :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 04. Nov. 2010 14:38

Tud, če bi bil zdajšnji ne bi bil moja lastnina.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 04. Nov. 2010 14:43

ni bilo dobesedno mišljeno kot lastninjenje :wink: Pri zdajšnjem bi lahko odstopila z mesta njegove punce in to mesto osvobodila za drugo, pri bivšem tega ne moreš :P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 04. Nov. 2010 14:51

Saj vem, saj jz tud nisem mislila dobesedno. Se razumeva kaj misliva.

Gre zato, da sem mela tipa s stanovanjem v LJ, ampak je blo to najmanj pomembno od vsega. Sicer pa Delusional mal čudn razmišlja za moje pojme.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 04. Nov. 2010 20:25

Se čist strinjam, da delusional precej čudno razmišlja glede marsičesa, ampak tle ma pa čist praktično in uporabno misel. Tip s stanovanjem v Lj je lahko odskočna deska za neko punco s podeželja, ki razmišlja rahlo izkoriščevalsko (ne pravim, da je to zmeraj slabo). Lahko pa je stanovanje en velik plus, če ti take stvari malo več pomenijo.
(in ja, vsako razmišljanje ni za vse, preden me kdo napade z izjavami o €-p***ah. ene pač furajo zveze tudi zaradi materialnih dobrin)
Because I can.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 04. Nov. 2010 21:44

jp, poznam punco, ki je stara 26 iz Slovenj Gradca in ima že 5 al 6 let zastonj bivanje v lj pr tipu - žabarju in njegovih starših. a veš kolk dnarja je prišparala? njenim staršem ni blo treba dajat za nobene najemnine.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 04. Nov. 2010 21:56

vprašanje za maljun dolarof...kdo te bo pa sploh hotel? :D :D :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Nov. 2010 22:04

delusional napisal/-a:jp, poznam punco, ki je stara 26 iz Slovenj Gradca in ima že 5 al 6 let zastonj bivanje v lj pr tipu - žabarju in njegovih starših. a veš kolk dnarja je prišparala? njenim staršem ni blo treba dajat za nobene najemnine.


Jst tut poznam eno ki je takole pri fantu in njegovih živela v času študija...nobenih stroškov ni plačevala, najemnine, vske kvatre je dala neki malega za hrano...s študentskim delom full dobro zaslužila, ampak mobitel so ji pa še vseeno doma plačevali.
Ja no....meni je to tudi malo mimo...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Nov. 2010 22:10

Znajdi se :D
Sej je vecina ljubljancanov v taki situaciji, so pac doma in ne pri fantu in njegovih starsih, pa se takoj lepse slis. Js bi tud, ce bi lahko (si pa nebi izbrala fanta na tak kriterij, ampak ok, stvar posameznika).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Nov. 2010 22:28

Jst pa tut ce bi lahko, nebi. :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Nov. 2010 22:58

Well, ampak če jima pravzaprav štima zveza, je tole win-win situacija in, priznam, jz se je tudi ne bi branila. :D
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 05. Nov. 2010 8:52

Tananda napisal/-a:Se čist strinjam, da delusional precej čudno razmišlja glede marsičesa, ampak tle ma pa čist praktično in uporabno misel. Tip s stanovanjem v Lj je lahko odskočna deska za neko punco s podeželja, ki razmišlja rahlo izkoriščevalsko (ne pravim, da je to zmeraj slabo). Lahko pa je stanovanje en velik plus, če ti take stvari malo več pomenijo.
(in ja, vsako razmišljanje ni za vse, preden me kdo napade z izjavami o €-p***ah. ene pač furajo zveze tudi zaradi materialnih dobrin)


Iz materialnega vidika gledano že, ampak jaz mam tipa zato ker mi je všeč, ne zato ker ima stanovanje.

Meni osebno bi sicer več pomenila hiša na podeželju kot hiša v LJ, ker mesta kot je LJ ipd mi niso všeč. Ne maram hrupa, natrpanosti ipd.

In še nekaj, če bi živela nekje drugje, npr. pri tipu kot omenjate bi definitivno prispevala denar in ne bi živela zastonj. Ni šans.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 05. Nov. 2010 9:28

Meni pa to totalno ne disi, da bi zivela pri njemu doma s starsi in njegovim bratom. Ne vem....cudno mi je to. Ne vem ce bi se pocutila doma, vedno bi imela obcutek, da sem pri nekomu dejansko na obisku.
Sva se o tem z mojim ze pogovarjala, pa je tudi on reku, da tako kot jaz nebi mogla pri njemu tako zivet, tudi on pri meni nebi mogu. :D
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 05. Nov. 2010 10:31

^^ to pa jaz isto ne bi mogla. in tud ne bi bila zato, da bi fant živel skupaj z mojimi starši.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 06. Nov. 2010 14:57

Da morm jst zdej v blok, bi se počutila oropano za nekaj izredno pomebnega, česar niti ne znam ubesedit, ampak men res ogromno pomeni, da živimo na odmaknjeni parceli, kjer imamo vso zasebnost na svetu, si ne gledamo na dvorišče ali še huje - skozi okna s sosedi, obkroža nas gozd, poleti je fino hladno, vse poletje jemo zunaj, v naši vrtni hiški, se izležavamo okrog bajte po mili volji :D :lol:
pa bajta je dost velika, da se vsi porazgubimo, če nam ni do družbe in pustimo drug drugega pri miru.

Se mi zdi, da to pride tudi z leti, ko sem bila npr. v OŠ, sem bila včasih fouš ta mestnim prijateljicam, dans sm pa res sam srečna, da ne živim v mestu in še bolj, da imava tuki tudi parcelo, kjer si bova postavla hiško :wink:

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov