Dišave za dom

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabljaš dišeče palčke?

Da super so
16
37%
uporabljam jih zelo redko
21
49%
nikoli ker je kar nekaj
6
14%
Skupaj glasov : 43

Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 20. Jan. 2007 12:50

^^ja jaz ga mam, sem ga prinesla iz Francije pa je bil res super, ampak zdaj se je že malo razdišal. Ti ko pa se pri nas dobjo pa so mi preveč umetni, ko da bi ble samo suhe rože pošpricane z nekim osvežilcem :?
Houd de wereld tegen
wildest dream
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: vsepovsod

Neprebrana objavaNapisal/-a wildest dream » 20. Jan. 2007 13:04

Js sem včasih ful uporabljala dišeče palčke, zdej pa bolj poredko. Je res, da te lahk po palčkah glava boli, sam je se mi zdi kr razlika med tistimi najbolj poceni pa kakimi bolj kvalitetnimi. Zadnje čase mam pa rajš olja. Sicer sta pa moja najljubša vonja pačuli in sandalovina, ne maram pa kake vanilije al pa kakih sadnih (jagode pa to).
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 20. Jan. 2007 13:42

Meni pa dišeče palčke niso všeč, ker majo premočan vonj, pa me je do zdaj še vedno glava bolela pol. Dišeče svečke pa kar pogosto uporabljam, ampak jih tudi ne pustim goreti v nedogled, ker se prav tako prostor prenasiči s tem vonjem in tudi glava trpi. Glede teh cenenih čajnih svečk pa sem tudi jaz mislila, da ne dišijo, ko jih prižgeš. Meni se je vedno zdelo, da voham samo dim, če pa je v sobo vstopil kdo drug, pa mu je dišalo... :?

Najraje mam Glade sveče. Mam ravno v planu kupiti tole Scented Oil Candle:

Slika
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 20. Jan. 2007 14:53

allessya napisal/-a:Meni pa dišeče palčke niso všeč, ker majo premočan vonj, pa me je do zdaj še vedno glava bolela pol. Dišeče svečke pa kar pogosto uporabljam, ampak jih tudi ne pustim goreti v nedogled, ker se prav tako prostor prenasiči s tem vonjem in tudi glava trpi. Glede teh cenenih čajnih svečk pa sem tudi jaz mislila, da ne dišijo, ko jih prižgeš. Meni se je vedno zdelo, da voham samo dim, če pa je v sobo vstopil kdo drug, pa mu je dišalo... :?

Najraje mam Glade sveče. Mam ravno v planu kupiti tole Scented Oil Candle:

Slika


Jaz sem pa tako razočarana nad to Glade čudo s svečo, ki se spremeni v olje, da je joj. Prvo kot prvo so dragi vložki, dogori v 2 urah, pa še nekega vonja ne oddajajo. Skratka nasrala sem se do konca. :evil:
Uporabniški avatar
Tami
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 28. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tami » 20. Jan. 2007 14:55

Včasih uporabljam dišeče svečke k dišijo po raznih agrumih... :D
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 20. Jan. 2007 15:10

Zdej je bla ena reklama, ki sem jo zasledila k je tk svečka potem se pa spremeni v olje in lepo nekaj časa še gori...

Je katera že kupla in sprobala?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 20. Jan. 2007 15:28

Jaz sem za darilo dobila OGROMNO temno rdečo svečo, ki diši po gozdnih sadežih in je niti še prižgala nisem, pa mi diši vsa soba i love it :hearts:
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 20. Jan. 2007 15:43

Jaz pa palčk ne uporabljam. raje svečke in izparilnik- tisto ko daš eterično olje v posodco, odspodaj pa čajno svečko. Ampak to je neki cajta zanimiv, ko kupiš, potem pa ne več. Včasih še zapaše, posebej pozimi.
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 20. Jan. 2007 16:02

V prostoru men najlepš diši takrat, ko odpreš okna in se res vse prezrači in imaš v sobi, dnevni, kjerkoli že pač, res tisti pravi, svež zrak.... sploh poleti pa pomladi, k je mal bl sveže zjutraj in še po rožcah prdiši noter
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 20. Jan. 2007 16:15

Meni vonj v stanovanju full pomeni, zato sem z vsemi dišavami ful na tekočem. Po mojih izkušnjah in mojem okusu so najboljše sveče Aromatic od Bolsius-a.
Dobijo se v Mercator centru in Dm-jih. Zelo lep vonj oddajajo, pa še vzdržljive so. Moja najljubša je vonj orhideje.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 20. Jan. 2007 17:01

Pri nas radi pržgemo kako dišečo palčko, mamo res take k lepo dišijo. V sobi pa si prižgem razne svečke, pa tud izparilnik z nekaj vonji. Tud pr lubiju mava s sivko jami, to mi je res en najlepših vonjev.
Men se zdijo te dišavice res super zadeva, če so uporabljene v pravih količinah in seveda da je vonj pravi.
Nam je pa predlani sestrca in Pariza prnesla še Božični parfum za dom in zraven maching palčke. Super zadevca!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Jan. 2007 0:50

joj, jst sm polhna in teh svečk in palčk in eteričnih oljčkov :D ...ampak nimam časa jih prižgat niti...
drgač mam pa dišeče palčke z vonjem marihuane in mi zares ful ful dišijo...ubistvu mi bolj vlečejo na jabuk, na kterga sem pa itak nora...Polivica svečk in eteričnih olj, je z vonjem jabuka :hearts: ..al pa kakšnih rožic...kakšne pomaranče in breskve mi pa čist preveč smrdijo :tot:
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 21. Jan. 2007 16:34

*purple bitch* napisal/-a:...mam pa dišeče palčke z vonjem marihuane in mi zares ful ful dišijo

A to tud obstaja al kaj? Men je to en najbl ogabnih vonjev ever, fuj:tot:
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 21. Jan. 2007 17:32

Men so najboljše palčke od Sai Baba... Jih imam kar redno prižgane zadnje čase ampak tko na izi... Tak lep vonj...
A mogoče pozna katera kje bi se dobile palčke ali pa eterična olja z vonjem mete?
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 21. Jan. 2007 17:37

^^ja, mi mamo tut te. sej so take modre a ne?

največjo izbiro eteričnih olj imaš pomoje v Kalčku (na Trubarjevi ali v BTC-ju), po vsej verjetnosti imajo tut meto :wink: .

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron