bicike(LJ) - mestno kolo

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 12. Maj. 2011 22:36

^^ You know I'm here for ya :wink:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
teddy_ursa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 13. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a teddy_ursa » 13. Maj. 2011 15:17

...
Zadnjič spremenil teddy_ursa, dne 01. Avg. 2011 14:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Maj. 2011 19:11

Dokazno gradivo :D

Skratka, v petek sem potem tudi "sprobala" stvar in še naprej navdušena! :freude:
Kljub temu, da je kolo precej robustno & težko, je lahko za vozit; košarica je itak obvezen del opreme :); pogrešam edino še kakšno prestavo več, ampak tud to se preživi.


Vaši vtisi?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 16. Maj. 2011 9:07

Danes bom prvič sprobala tole zadevco, ko bom šla domov. Me prav firbec matra :D
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 16. Maj. 2011 10:26

ma kaj z viso electron ne mors placat? kako ste to plačali?
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 16. Maj. 2011 10:42

uh ratalo :D
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Maj. 2011 13:15

Jaz sem danes sprobal, bicikel je udoben - štanti so pa polni, očitno še ni navala
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 17. Maj. 2011 10:23

^^odvisno kje in kdaj, valda..
Npr., včeri zvečer na Bavarcu je eno samo osamljeno kolo tam stalo..skor sem se ga hotela usmilit, ampak preutrujena bla za kasnejše pešačenje od "najbližje" postaje do doma.


Rollin #2 - enlighten me, prosim, meni VE ne prime. :D
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 17. Maj. 2011 13:45

hehe. :D sej moja tudi ni delala potem sem pa se poslužila metode tata&kartica. pa je primlo. njegova je pa bila tudi VE tk da verjetno neki banka je čudna. mi ni niti prek amazona tale primla. bo. bom šla en dan težit tja.

ja drugače pa so ti bicikli i.d.e.a.l.n.i. za samske ljudi. jaz sem spoznala včeraj 3 kvalitetne tipe - vsaj po prvem pogovoru je tako zgledalo, 2 ziher samska. to je ful glede na to da sm menjala enih 8 do 10 postaj se mi zdi. no pa par nonotov in eni ženski sem pomagala usposobit bicikl. super je ta sistem.
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 18. Maj. 2011 8:36

^^i see. :D
Jz sem razmišljala v smeri, da mi kartica ne prime, ker pač nimam tistih 350€ na voljo...isti problem se mi je zgodil v tujini (z biciklom) (ker moja ni kreditna, ampak debetna); lame..

Rollin #2 napisal/-a:ja drugače pa so ti bicikli i.d.e.a.l.n.i. za samske ljudi.
I love you - kok dobra ideja! :lach:
Brb, grem postopat okoli postaj..
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 18. Maj. 2011 12:23

Tole je superca. Jaz sem bila navdušena od začetka, sedaj ko funkcionira pa še nisem poizkusila. Se moram še registrirati. :gut:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Maj. 2011 11:29

Meni je to super. Končno sem rešena dileme a vzet svoje kolo, kaj pa če bo dež al pa bom pol še mogla kam skočit pa kam ga dat ipd. Zdej se peleč če hočem, če ne, ga paparkiram in pustim za druge.

Uporabljam vsak dan za v službo ker imam res idealne pogoje - dobesedno pred blokom mam postajo, v službi pa tud 1zelo blizu kar dve postaji.

Edino včasih se zgodi, da popoldne pri mojem bloku ni več placa, grem pa v Tivoli parkirat, kjer je več mest, pa mam pol itak par minutk do doma.

Pa še nikoli ga ne uporabljam več kot 1h naenkrat in imam vedno zastonj.

Jaz zelo lajkam tole in upam, da bomo kmalu dodali parkirna mesta še, so še bolj potrebna kot sama kolesa.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 19. Maj. 2011 18:40

Rollin #2 napisal/-a:ja drugače pa so ti bicikli i.d.e.a.l.n.i. za samske ljudi. jaz sem spoznala včeraj 3 kvalitetne tipe - vsaj po prvem pogovoru je tako zgledalo, 2 ziher samska. to je ful glede na to da sm menjala enih 8 do 10 postaj se mi zdi. no pa par nonotov in eni ženski sem pomagala usposobit bicikl. super je ta sistem.


Ej, to je pa čisto res. Jaz sem bila ful presenečena, kako so ljudje pripravljeni pomagat okol tega biciklja; ko sem usposabljala stvar, so se ljudje kar sami ponujali, da pomagajo, pa ko sem poskušala zaklenit kolo na postajo, mi je en simpatičen dečko priskočil na pomoč :oops:

Sicer pa po mojem debetne sploh ne delajo, ker tudi na strani piše samo, da sprejemajo Viso in Mastercard, o debetnih pa nič. Moja debetna Visa tudi ni prijela, fantov Mastercard pa je.

Drugače se mi pa zdi Bicikelj super, pa ljudje so ga kar zagrabili, vsaj če sodim po postajah zraven Aškerčeve (tisto parkirišče in pa postaja ob tramvaju), ki sta bili danes čisto prazni. Edino, kar me moti, je to, da je bolj malo nizkih koles, pa to, da je kolo zame (ki sem švoh) kar malo težko in nerodno, sploh za dajat v in iz postaje.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Maj. 2011 20:09

kako misliš bolj malo nizkih koles - sej si naštimaš zic:)

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov