zveza na daljino

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ChvarchkA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ChvarchkA » 05. Nov. 2016 13:29

ziujo, najprej vas prosim da si le vzamete nekaj casa ker bi res potrebovala vaso pomoc oz mnenje, hvala

s partnerjem sva skupaj pol leta pa edina tezava je le da sma dalec 1h voznje z autom. on ima sluzbo cez teden pa ima tako sluzbo da lahko dela tut od doma in ko pride domou tkoj spet zacne delat in si nemore oz noce si uzet cas zame. na zacetku zveze je bilo boljse, (mogoc je bilo use isto, le meni se zdej tko zdi ker sem zacela studirat in imam precej fraj casa pa mi pol manka) samo razlika je bila da sem tut js delala tko dvokratno dejansko po ceele dneve in sem mogla si menjat fraj dan v sluzbi da dobim kak vikend da se vsaj vidimo. pred kasnim tednom pa je dubu nov visji polozaj v sluzbi in s tem tut vec obveznosti tko da se zdej zelo malo slisimo ker on dela se vec (ali pa ima drugo in meni samo tako pravi). js studiram, in vsak drug vikend grem domou tko da tisti vikend ko sem fraj pride k meni in je vse kul. govori in mi hkrati pokaze z dejanji kok mu je do mene, hodiva na kosilo/vecerjo ali pa si organiziramo en dan in gremo malo izven mesta. pa ko smo skupaj imam obcutek da je res samo moj in da res tako veliko dela, med tednom pa je cisto drugace, zgodi se tut da mi napise le 1sms na dan in to le enkrat sredi dneva, pa jbt sej ne iscem da mi skos pise pa to ampak med pauzo pa se res lahko kaj vec pomenmo oz je lahko mal vec dostopen. pa tut doma me ni se pelo pa niti ne govori o tem. tko da niam poima kje zivi sploh. js sm pa v studentski sobi (privat) in ne more tko pogosto prespat pri meni ker nima smisla in sm mu omenla pa predlagala da bi js lahko sla do njega oz se dobimo nekje na obali pa uzivamo ceu dan in zvecer do njega ker je tam blizu pa reko da se bomo se zmenli. o mami ne govori ker se je namrec zlo hudo skregau z njo in nima nobenega stika. pa o ocetu tut nekaj malega znam, ker ni tak tip da govori od druzine. pravi da je sploh nima. je pa mau starejsi tko da je cist samostojen
zanima me kaj si vi mislite o tem, a ima kdo take podobne izkusnje? ka pa glede tega da skos dela mislite da ima res drugo ali govori resnico? se je pa zgodil enkrt da dobim sms od ene neznane stevilke, da naj ga pustim na miru saj ni moj, da je od te punce ki mi je to napisala. pa nisem nic odgovarjala nazaj pa mi potem ni nc pisala. pa sem takrat njega napadla ker me je bilo strah da se moja zgodovina ne bi ponovila ker se je moja prejsnja zveza koncala na podobn nacin. pa je uso krivdo prevalu name da mu ne zaupam. pa reku da ce bi biu on na mojem mestu bi ignoriru ker mi res zaupa pa verjame pa da bi panike delau samo ce vidi na lastne oci da imam drugega.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Nov. 2016 15:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Nov. 2016 15:07

Kjer je dim je ponavadi tudi ogenj. Težko je pa karkoli reči.

Odgovore na tvoje dvome ti da lahko le:
a) on
b) čas
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Nov. 2016 15:23

Ma kaj? Meni se zdi noro,da dobivaš take smse z neznanih številk. Jst na tvojem mestu sploh ne bi imela nič s takim 'partnerjem', dokler se ne razčisti, kaj je ta zmešnjava. Pa normalno se mi zdi,da po pol leta poznaš neke njegove ljudi,tudi če to niso starši.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
ChvarchkA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ChvarchkA » 05. Nov. 2016 16:43

eh no sej ni tocn 6 mescu, to niti ni vazn
pa tko poznam njegove prijatle pa vsega, glede druzine je reko da me bo spoznau pa tut neki malega mi je govoro da je meu zelo hudo otrostvo in da ne more vse se enkrat prezivljat, ko bi mi povedo kaj vec. Pa razumem ga, odnosi v moji druzini tut niso okej, vsega je posredi pa si nima poima ker ne morem govoriti o tem. Vem pa da si zeli da bi spoznau mojo mami pa sestre, pa skos me sprasuje od njih, tko da mislim da niti ni tok hudo glede tega
in ne nimava nekega globokega custvenega odnosa ker mislim da vse to pride scasoma, bi biu problem ja ce bi bila vec kot 1 leto skup. pa prej se nisma neki dost poznala, sma nekak prehitr sla v zvezo
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Nov. 2016 20:20

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Nov. 2016 11:06

če prav razumem živi sam in še nikoli v štirih mesecih nisi bila pri njemu, samo on pri tebi?

Pokliči ga ob enih zjutraj in mu reci, da ga pogrešaš. Ta klic bo odgovoril na veliko vprašanj.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Nov. 2016 11:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Nov. 2016 11:33

sirova štručka napisal/-a:^^ ne mora se javit, če ni sam :D



ni ti treba takoj povarit presenečenja. :D :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Nov. 2016 14:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:30, skupaj popravljeno 1 krat.
ChvarchkA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ChvarchkA » 06. Nov. 2016 14:39

hehe ej hvala vam:) nevem, pač še tkrt ko sem ga napadla da ima drugo (ko sem dobila smsa) je prevalu vso krivdo name, in mi je ratu še tok sumljiu.. tale vikend je nedostopen, ker baje ima določene obveznosti, ki jih ne more preložit. pa razmišlam da bi mu kr mir dala, da mu nič ne pišem ne kličem, da vidim a bo kaj reagirau, drugače pa čau...


se je pa podobno zgodilo pri bivšem. Je reku da je samski vse lepo in prv, čež nekaj meseceu sem zvedla da hodi še z sestro od moje najboljše prijatelce.. smo se mu pa maščevale in je kr traumo doživu pomoje :lach: se je šla zmenit ona da se dobi z njim na kavico in potem ko je uletu not ni mogo verjet, ker smo ble obe tm :evil:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Nov. 2016 15:30

Ta tip ma sigurno še drugo/e. Sploh normalnega tipa bi razjezilo al bi kako ukrepal,če nekdo njegovo punco nadleguje po smsih al kako drugače.. ne pa ,da te še obtožuje. Pa tudi ta oseba, ki je sms poslala je dobila tvojo številko najverjetneje iz njegovega telefona..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]