zaseden fant

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

4ever
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 6. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a 4ever » 06. Dec. 2014 18:41

Živjo!

Zanima me vaš nasvet glede moje situacije, in sicer že nekaj časa srečujem fanta, ki mi je zelooo všeč, iskrice pa so tudi z njegove strani. Prav tako imam občutek, da se mi zadnje čase kar malo približuje. Vse pa bi bilo idealno, če bi bil samski, a na žalost ni. Sama se počutim malo krivo, saj vem, da ga ne bi smela tako gledati, po drugi strani si mislim, da ne delam nič narobe.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 06. Dec. 2014 19:24

Če veš, da je zaseden, ga pusti pri miru. Sploh si pa ne želiš fanta, ki bo kljub temu, da je s tabo, gledal za drugimi ženskami.
Poišči si koga, ki je samski.
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 06. Dec. 2014 19:54

Pri meni je bilo enako...za razliko da se je dejansko nekaj zgodilo...
Svetujem, da se ne zapletas z njim, ker bos odlocitev obzalovala, kot "ljubica" pa se tudi ne bos pocutila uredu.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Dec. 2014 21:38

Green Cookie napisal/-a:Če veš, da je zaseden, ga pusti pri miru. Sploh si pa ne želiš fanta, ki bo kljub temu, da je s tabo, gledal za drugimi ženskami.
Poišči si koga, ki je samski.



:zustimm:
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 07. Dec. 2014 0:04

Ti nisi v zvezi, tako da ni razloga, da bi se počutila krivo, da ti je všeč nekdo, ki je, še manj pa, da si morda ti njemu všeč. Lahko se še družiš z njim, da vidiš, če sta si zares všeč in da, če sta si in če vama oziroma vam bo do tega, zaključi eno zvezo in prične drugo zvezo s tabo, prične istočasno drugo zvezo s tabo ali karkoli že vama oziroma vam bo ustrezalo. :)
4ever
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 6. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a 4ever » 07. Dec. 2014 10:21

Se strinjam z vsem zapisanim in zadnje kar je, je to, da bi bila jaz kriva za razpad zveze, ker si hitro lahko na enakem mestu. Sem pa ju imela možnost videti skupaj in doživeti njuno hladnost in odtujenost. Vsekakor se bom spustila v romanco z njim, če bo prekinil zvezeo, v nasprotnem primeru pa nikakor.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 19. Dec. 2014 11:04

4ever napisal/-a:Sama se počutim malo krivo, saj vem, da ga ne bi smela tako gledati, po drugi strani si mislim, da ne delam nič narobe.

Počutiš se krivo, a po drugi strani praviš, da ne delaš nič narobe. Že spogledovanje JE narobe in vodi k nečemu, četudi samo s tvoje strani. Ne delaj nekomu tistega, kar ne želiš, da kdo dela tebi. Žal je na to težko misliti, ko si sebična oseba, ki misli samo na svojo zatrapanost, ne?
Ne prenašam žensk, ki se vsiljujejo nekam, kjer jim ni mesto. Med vsemi samskimi moškimi tega sveta se zapičijo ravno v zasedenega. Upam, da si samo domišljaš, da je tudi z njegove strani kakšna iskrica, saj si nekatere vse prepogosto domišljajo, da se zanimanje večine moških vrti okoli njih in da se ji je nasmehnil ali bil prijazen sigurno zato, ker mu je všeč. Malo morgen, te vaše namišljene iskre so največkrat samo vljudnost. Če je pa neresen in se bo zanimal ter zapletel s tabo, sta pa itak za skupaj.

Lani napisal/-a:Ti nisi v zvezi, tako da ni razloga, da bi se počutila krivo, da ti je všeč nekdo, ki je, še manj pa, da si morda ti njemu všeč. Lahko se še družiš z njim, da vidiš, če sta si zares všeč in da, če sta si in če vama oziroma vam bo do tega, zaključi eno zvezo in prične drugo zvezo s tabo, prične istočasno drugo zvezo s tabo ali karkoli že vama oziroma vam bo ustrezalo.

Ja, dajmo ji zagona. To, da naj on prične zvezo z njo kar tako, ko bo zdajšnjo mimogrede pustil, je res predlog na mestu. Od kje pa vam sploh ta optimizem, da mu je ona všeč in da se celo družita? Jaz tega podatka nisem nikjer zasledila. Samo srečuje ga. Moj dnevno srečuje toliko žensk v službi, da bi potem takem že moral s katero kaj imeti, pa nima teh idej, četudi je prijazen do njih zaradi dela, ampak tam, kjer se ta vljudnost začne, se tudi konča in to je med delom. Da ne omenjam koliko neznanih (in tudi znanih) punc ga dodaja na fb in mu piše, a on na srečo ne sprejme nobene take prošnje.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 19. Dec. 2014 16:06

^^ :top:

bog ne daj, da ste ve v zvezi, pa se najde punca, ki se spogleduje z vašim tipom. Takoj jo označite za *!#@$?%&.
In to domišljanje, ko vidite par skupaj, da sta hladna eden do drugega..ja seveda..
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 19. Dec. 2014 18:05

Tamala_mrha napisal/-a:
Lani napisal/-a:Ti nisi v zvezi, tako da ni razloga, da bi se počutila krivo, da ti je všeč nekdo, ki je, še manj pa, da si morda ti njemu všeč. Lahko se še družiš z njim, da vidiš, če sta si zares všeč in da, če sta si in če vama oziroma vam bo do tega, zaključi eno zvezo in prične drugo zvezo s tabo, prične istočasno drugo zvezo s tabo ali karkoli že vama oziroma vam bo ustrezalo.


Ja, dajmo ji zagona. To, da naj on prične zvezo z njo kar tako, ko bo zdajšnjo mimogrede pustil, je res predlog na mestu. Od kje pa vam sploh ta optimizem, da mu je ona všeč in da se celo družita? Jaz tega podatka nisem nikjer zasledila. Samo srečuje ga.


Jaz ljudi, ki niso v določeni zvezi, nimam odgovorne za to, da karkoli vedo o njej, še manj pa, da skrbijo, da napreduje kot bi si vsi ljudje znotraj zveze želeli, zato sem omenila, da se lahko pozanima, če mu je všeč in da, če mu je, lahko potem vidita oziroma vidijo, kako bi nadaljevala oziroma nadaljevali. Nikakor nisem omenila, da domnevam, da mu je všeč. :D :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Dec. 2014 18:17

To, kar si napisala nazadnje, je še bolj neumno kot tisto prej.
Aha, in kako naj se pozanima, če mu je všeč? Saj pa ni več v OŠ, ko je Miha rekel Lukecu, da mu je všeč Ana. Torej ostane samo še možnost, da ga direktno vpraša, če mu je všeč. Kake streljate no, dajte se postavit v kožo njegove punce in tudi v njegovo kožo. Lahko mu dol visi zanjo in bo samo čudno pogledal, če bo kaj poskušala.

Če ti in tebi podobni ne veste, če je določena zveza uspešna, pa niti ni tako zelo pomembno oz. sploh ni pomembno, kaj si vi mislite o čigavi zvezi, saj niste odgovorni zanjo, niti ni nihče dolžan vam ali komurkoli dokazovati, da ima srečno zvezo, samo zato, da ženske ne bi imele upanja. :lol:
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 23. Dec. 2014 19:36

Ja, pozanima se lahko isto tako kot bi se pozanimala, če ne bi bil v zvezi. :D In ja, saj to, da nihče, ki ni v določeni zvezi, ne ve in tudi ni dolžan vedeti, da zveza obstaja in kakšna je, še manj pa je dolžan skrbeti, da zveza napreduje kot bi si vsi v njej želeli, tudi vztrajno pišem. :D :)
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 25. Dec. 2014 11:52

Pusti na miru zasedene fante.. To da dajejo nekateri še celo nasvete naj ta tip odpika svojo punco je totalno neprimerno.. Vprašajte se kako bi se ve počutile, če bi vas fant odpikal zarad druge ženske.. Verjetno nebi bile ravno vesele mar ne?
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 25. Dec. 2014 15:21

Joj, no, nihče ni svetoval, da naj fant zapusti svojo punco, ampak da naj punca vidi, če sta si s fantom všeč in, če sta si, naj vidita, punca in fant, oziroma vidijo, punca, fant in fantova punca, kako naprej. Jaz nikogar omenjenega ne poznam, še manj pa vem, če je zveza odprta, zaprta, kakovostna, nekakovostna, zdrava, nezdrava ali karkoli že nekateri mislite, da domnevam, da vem, zato zagotovo ne bom svetovala, da kdorkoli kogarkoli zapusti, ampak enostavno, da se raziščejo občutki vseh vpletenih in se nato ugotovi kaj dalje, kot v vsaki drugi čustveni situaciji. :D :)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 25. Dec. 2014 21:23

Jaz sigurno nebi hotla nič met z osebo, ki bi mi priznala, da sem ji všeč in da želi kaj z mano, če bi bila ta oseba vezana. :tot: Če to počne kljub temu, da je v vezi, zakaj misliš, da bi bilo s tabo kaj drugače..
Recimo, da konča vezo s svojo trenutno punco in vidva začneta, koliko misliš, da bi trajalo? Dokler ne pride dekle, ki mu bo malo bolj všeč od tebe?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov