Zalublen vanjo.. ona pa?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Marjan_18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Marjan_18 » 28. Dec. 2014 13:00

Zdravo.Rabil bi vašo pomoč upam da mi boste lahko pomagali.:)
Pred 2 tednoma me je na facebook-u dodala ena punca in mi je zacela dregat.Sprva sem mislil da se je zmotila in sem ji napisal "zdravo se midva morda poznava?".No nato mi je napisala da bi se lahko spoznala in tako sva si izmenjala telefonse stevilke in zacela sva si pisati sms-je.No cez kake 3 dni sva se dobila v eni gostilni in sva se pogovarjala svsa sva v park in potem sva se poljublala..Cez dva dni je imela roj. dan. in seveda sem sel na roj. dan. :D.No praznovali smo njen roj. dan. nato je rekla ce grem z njo v njeno sobo da si bo pripravila torbo za naslednji dan.No ko si je torbo pripravila me je vprasala kateri film bi gledav.Ko je pripravila film sva sla na posteljo in gledala film se dobro se ni zacev film vrteti in me je ze gledala ter poljublala.NO potem sva se še med filmom enihparkrat zalizala in potem je napocil cas da grem damu.Pospremila me je do vlaka in ko sem stopil na vlak mi je ze sms pisala da sm ji ful vsec in vse sam se nebi mela resne zveze..Nato sva se se 1 dobila na zivih jaslicah pri njih a se mi je zdelo kot da sm odvec od takrat naprej se ne meniva kaj prevec. :/ in ja vsakic k sm biv pri nih je rekla da bova videla kaj bo po novem letu. :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Dec. 2014 13:18

Zelo dobro si napisal, 90% texta si porabil za nepomembno in en stavek za tisto kar je pomembno.

V vsakem primeru si zajebal, pomoje bi jo lahko položil...

Če noče nič resnega in če te vabi k sebi, je zelena luč...

Noče nič resnega, je bila kar dobesedna, oz. noče nič resnega s tabo.

Tako da, samo napiši ji da tudi ti nočeš nič resnega in da bi se rad zabaval z njo, v najslabšem primeru bo situacija ista, v najboljšem primeru pa :lala:

Pa pi. ti m., uporabljaj L kjer je L, in V kjer je V.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Marjan_18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Marjan_18 » 28. Dec. 2014 14:36

hja nevem ce bi jo lahko k nisva bla sama doma..drgac pa nevem punca se mi zdi vredi in vse ok o njej.kokr sva se menla pa me je sks gledala v oci in dotikala k da sva ze par.No sedaj 2 dni mava pa bol malo pogovora oz. nic
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Dec. 2014 15:09

Nič ji ne piši. Nič. Naj ona, ne dajaj ji moči.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Marjan_18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Marjan_18 » 28. Dec. 2014 17:31

Ja saj..se trudim da ne ceprav me ful zre da bi ji napisal kak sms drgace pa sm dobiv en sms: sorry sam nemorm prav dihat ne bruhat ka sele si dopisovat s kom.. Zato k je bla vcer na eni festi :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 31. Dec. 2014 20:16

Taka se je enkrat po meni plazla pa sem jo hitro odjebal drugi dan je mela že drugo žrtev..pusti take kurbice!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov