Zakaj so ženske vse manj ženstvene?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Mar. 2016 8:51

Jao ti družbeno določeni koncepti ženstvenostii in moškosti me silijo na br*. zakaj bi se kdo omejeval na določene aktivnosti, načine vedenja itd., ki so v skladu z njegovim spolom oz le tega na najboljši način prezentirajo?
najbolj so mi pa smotani tiste opazke a la "ja kok pa to lahk rečeš, sj si ja ženska"
SO WHAT?
hvala bogu živimo v družbi/času, v kateri sta oba spola enakovredna, in se posledično lahko posameznik/ica vede v skladu s svojo osebnostjo, željami, aspiracijami, ne da bi se pri tem oziral na biološko spolno determiniranost, ki posledično vpliva na določanje družbene vloge.
naj vsak dela, kar mu paše, če pri temu ne škoduje drugim.

jaz sem sicer redna prejemnica bednih opazk - al preveč klejem, al sem preveč sarkastična, al preglasno izražam svoje mnenje. mi pa dol visi, pa če piknem kakega starokopitneža s svojim obnašam, pa fino.

+ wtf? zumba ne odraža ženstvenosti oz popači ženstveno gibanje? enlighten me, kaj pri jezusu je žensko gibanje? :D in kje se le-ta najlepše/najboljše izraža?
:rolleyes:
+ zanima me kateri so značilnosti, ki po vašem mnenju odražajo ženstveno vedenje?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 25. Mar. 2016 10:28

recimo britje nog?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov