Zakaj so ženske vse manj ženstvene?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 03. Mar. 2016 15:56

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Rotkamelchen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Rotkamelchen » 13. Mar. 2016 14:47

emanuela napisal/-a:
Dioniz napisal/-a:
katy. napisal/-a:Ženska je lahko ženstvena samo, če ma ob sebi pravega moškega, če pa ma nekega bizgeca pa bolj težko



To je to. Ženske so vse manj ženstvene, ker so tipi vse bol pičketine in morejo prevzemat moško vlogo v odnosih moški-ženska. Ženska je z veseljem punčka, princeska in se pusti razvajat, vodit in fukat, ampak le pravemu moškemu ne pa pupiki s slučajnim lulekom.


Podpis. Ni ga večjega turn off-a, kot pa dejstvo, da mora ženska (staromodno, ampak po mojem mnenju resnično) početi stvari, ki bi naj bile v domeni moških. Jaz se prav fajn počutim, ko ene stvari niso na meni. Pa nisem nobena princeska, prav dobro znam poskrbeti sama zase. Vseeno pa imam rada dejstvo, da se lahko na nekoga zanesem, sama pa se potrudim bolj za druge stvari.



Tocno to! Meni ni problem olja dolit v avto ali pa nosit tezko prtljago, ampak ce bo moski zraven mene frfotal z rokami bo pa poslusal. In ja, govorim iz osebnih primerov, ni se zgodilo samo enkrat. Na eni strani moski zelijo zenstvene zenske, sofisticirane, lepo urejene, da skrbijo za moske, jih podpirajo, poslusajo, kuhajo, imajo urejeno okolje okoli sebe, a oni sami so postali veliko manj proaktivni in tako imenovani "kavalirji". Pa ne rabim podoknic in to da se mi izmakne stol ko se hocem vsesti, ampak ta isti moski ki se bunijo da me nismo zenstvene, verjetno nebo poprimil sam od sebe za kaksno delo v hisi(ki bi prineslo dobro obema.Poznam moske ki so celi ponosni kako delajo po hisi, a je samo za njihovo dobro,torej za svoj hobi) ali pa ti pomagal nosit stvari iz trgovine, ker oni ja niso copata.
Priznam, ni lahko najt neko mejo, ker dandanes mediji bombardirajo z vsem mogocim, ampak moski polagam vam na srce, povecini nismo toliko zakomplicirane kot se slisi. Ce cutimo da vam je mar, in da se lahko opremo na vas v custvenem in fizicnem podrocju, potem nam nebo noben problem bit "zenstvene". :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Mar. 2016 11:00

Sej niso. Bodi dec in ženska bo vesela, da bo lahko ob tebi zelo ženstvena. Zadnjič so mi punce, precej mlajše od mene, razlagale v fitnesu, da se njihovim vrstnikom sploh ne da več pecat, da morajo one tipa povabit ven, če hočejo kaj. Njihovi vrstniki verjetno visijo na forumih in pišejo, da je zajebano težko punco spoznati.

Vodeba itak jemljem z rezervo. Tip mi je tipična moška cmera, ki za vse krivi ženske. Dejstvo pa je, da ob šibkem moškem ženska ne more razživeti svoje ženstvenosti.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Mar. 2016 13:35

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Mar. 2016 13:42

V fitnesu se ne gvihta samo. Obstaja cel kup zanimivih skupinskih vadb, primernih za punce...

Je pa res, da možate dedce privlačijo ženstvene ženske. Malo več moškega značaja pri ženski si mogoče želi tip, ki je sam bolj ženstven..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Mar. 2016 13:45

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Mar. 2016 13:46

No, tudi ta tvoj cinizem in takoj neko pametovanje ni ravno v nebo vpijoča ženstvenost...
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 20. Mar. 2016 14:24

Zakaj pa ženska ne bi smela kvihtati? :roll: Vsak ima svoj način rekreacije, štrućka...nekaterim je pa to še malo več, recimo Katki, ki si ga gor slušalke z dobro glasbo, potem pa samo...akcija!
:twisted:

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 20. Mar. 2016 14:30

Evo, ženska je lahko hkrati borka pa še vedno zelo 'ženstvena' (karkoli že to je)...ženstvena Miesha 'Kolaček' Tate, trenutno na prvem mestu v UFC, potem ko je pred kratkim v zadnji rundi zadavila dotedanjo prvakinjo Holly Holm...seksi in ženstvena

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Mar. 2016 16:56

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 20. Mar. 2016 17:41

Grozno je predvsem to, da skušaš vsliti svoje poglede in način življenja drugim. Slovencu želiš diktirati, kakšne fetiše sme imeti, ženskam, s katerimi športi se smejo ukvarjati, itd.

Hehe, stavim, da si ali samska ali pa imaš doma pravo copato. :D
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 20. Mar. 2016 18:32

Picatinny napisal/-a:



Simpatična, ne previsoka, pa tudi dude ma dobre. Hvala za namig Picatinny res bo treba začet ženski UFC gledat,... trenutno sem bil samo na peščeni odbojki :cool:
sedaj bo pa tudi fight na programu :D

Glede Sirovke pa škoda besed, zgleda jo je spet kak jebač zapustil, pa je prišla svojo gnojnico po forumu zlivat...
Čakam že prvi opomin moderatorjev, samo očitno smo tega deležni samo moški.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 20. Mar. 2016 19:46

sirova štručka napisal/-a:moj cinizem je srčkan, pametovanje pa odraz inteligence, znanja in zdrave kmečke pameti. :D :P


Kakšen bullshit, haha. Kdor je zares pameten mu na kraj pameti ne bo prišlo, da bi šel pisat na en forum ''pameten sem''.
Ti hočeš izžarevati neko samozavest, svojevrsten humor, a iz tvojega pisanja kar kriči želja po pozornosti, ki je v resničnem življenju po vsej verjetnosti ne dobiš.
Če si na tak način filaš ranjeno samozavest pa si daj ane, samo je verjetno vsem uporabnikom z malo pameti tu gor jasno, da si zgolj lačna dejstva, da se nekdo ukvarja s tabo.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 20. Mar. 2016 23:49

Uf, imam idejo za eno manifestacijo 'ženstvenosti'...sirova vs ash v octagonu po UFC pravilih :oops: :D :D

Pa naj še kdo reče, da je vse manj ženstvenosti :razz:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Mar. 2016 0:49

Drzite se teme, za ostalo je tu maste..ee, klepetalnica.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov