Všeč mi je glasbenik

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

aannaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a aannaa » 31. Jan. 2016 15:23

Mene pa zanima na kakšen način in če sploh bi lahko osvojila glasbenika? Se ne poznava, rada pa bi nekako navezala stik in ga pritegnila, vendar res ne vem kako. Ima veliko oboževalk in če mu pišem na fb mogoče sploh odpisal ne bi, kaj šele da bi se odzval povabilu na pijačo recimo... Tudi če na koncertu pristopim do njega bom zanj le še ena izmed »navadnih« oboževalk, čez pol minute me bo že pozabil. Karkoli naredim se bojim, da me v množici vseh punc/žensk sploh opazil ne bi… Torej, imate kak nasvet ali je mogoče boljše, da vse skupaj pustim in odmislim? Sicer je že res, da skoraj nič ne vem o njemu, mi je pa zelo všeč in bi ga želela spoznati. Hvala vsem za kakršen koli nasvet :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 31. Jan. 2016 16:21

Mogoče bi bilo za začetek dobro, da nanj nehaš gledat kot na glasbenika, ampak človeka, ki ti je všeč.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 31. Jan. 2016 16:43

N slovenski sceni pristopit do glasbenika res ni težko, ker so redki tako blazno znani, da bi imeli ne vem koliko oboževalk oziroma tudi, če jih majo ni težko prit do njih ;) pojdi na kakšno prireditev kjer nastopa ali druženje po koncertu..
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 31. Jan. 2016 17:34

Na manjših špilih res ni težko prit do njih - na koncu se jih večina pomeša med ljudi in takrat se jih da ogovorit. Potem je pa na tebi koliko časa boš vztrajala ...

Najbolj nora stvar, ki sem jo do sedaj v življenju naredila, je bila ta, da sem se z glasbenikom družila med pavzami in sva se res zaštekala. Bila sem odločena, da priložnosti ne bom kar tako spustila iz rok, zato sem mu na koncu večera (preden sem odšla domov) predala listek s telefonsko in kratkim sporočilcem. Naslednji dan sem izvedela, da je že dlje časa zaseden. Nisem se kaj preveč sekirala, saj sem rekla, da me tako ne pozna dobro in me bo pozabil. Nakar se srečava na nekem koncertu in me gospodič pozdravi ter vpraša, če imam danes tudi pripravljen listek s svojo številko :D Takrat sem si želela, da bi lahko v trenutku izpuhtela v zrak, tako mi je bilo nerodno. Še zdaj mi je, če samo pomislim na to .. :oops:

Mja, moja izkušnja ... si jo bom za vedno zapomnila, ampak ponovila je pa zagotovo ne bom več :)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 31. Jan. 2016 17:59

Ziher je bil en od Čedahučijev! :D Ker? Ker? :P

Se strinjam s prejsnjimi odgovori.. malo se zguzvaj do njega, zgubit nimas kej.. Vedi pa, da gre le za manjsi crush, ker kot si rekla - o njem ne ves nicesar :) Stvari torej ne vzami prevec resno, have fun with it.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 31. Jan. 2016 18:26

Ni bil Čedahuči :) So mi preveč všeč, da bi se blamirala pred njimi :D Čeprov ... hm, so mi vsi kul :D A poznaš koga od njih, a? :P
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 31. Jan. 2016 18:42

Haha, hm.. Men se zdi, da so bolj kot ne ze vsi poparckani.. (sem ze potipala, nic bat ;D )
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 31. Jan. 2016 18:45

Ti šment! Očitno se bolj splača glasbenike zamenjat za "navadne smrtnike", je več možnosti, da še niso poparčkani :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
aannaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a aannaa » 19. Feb. 2016 16:12

Poskusila sem se mu približat na koncertu, med pavzami, samo je veeeedno obkrožen s prijatelji in v globokih debatah z njimi... zato nisem imela poguma kar uletet zraven, pač zelo nerodno mi je.

Potem sem mu pa pisala na FB, v smislu, da vem da ima veliko oboževalk in tudi najbrž zelo malo prostega časa in rekla, da bi ga rada spoznala kot prijatelja, če bi imel čas in če bi bil zainteresiran za kakšno pijačo. Odpisal je, da ni nobenega problema za sporočilo, da je pa res da ima zelo malo prostega časa in se že s kolegi zelo težko uskladi. Torej ni rekel ne, in tudi ni rekel ja. Ampak nekako slutim, da je bila to "nežna" zavrnitev... Odgovorila sem mu, da bi bilo v tem primeru najboljše, da bi kar sam povedal, ko bo imel čas...če je pač zainteresiran. In ni nič več pisal.

Tako, da bi morala ubrati drugo taktiko. Iskati drugo priložnost na koncertu, ali vztrajati in mu še kdaj pisati (samo potem lahko izpade da težim), ali pa vse skupaj pustiti in samo še sanjati o njem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2016 17:08

Pusti rajš fb pri miru, pojdi še na kakšen koncert če že,raje ne imet nobenih večjih pričakovanj, vzemi bolj za zabavo vse skupaj. Lahko poskusaš navezat stik tudi s kakšnim njegovim kolegom ali sočlanom skupine.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Feb. 2016 17:31

Jaz mislim da si naredila svoje, če boš hodila za oder, boš samo še bolj obupana.

Mislim da si naredila narobe, ko si kontaktirala preko FBja, ampak če ti je nerodno in težko, si zaslužiš spoštovanje, večina ljudi si ne upa tega.

Pač, boš videla...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Feb. 2016 19:36

vsekakor je bolje, da do njega poskusiš pristopit v živo. če boš dovolj dolgo groupie, ni vrag, da ga ne boš spoznala. veš kolk slovenskih (in drugih) DJev js poznam, kljub temu, da nisem nikogar pecala, samo gibala sem se v takih krogih in dovolj zagreto hodla na žure. backstage v sloveniji res ni noben nedosegljiv plac. manjši kto je klub, lažje bo.

pomisli, če bi tebe nekdo, nepoznan, brez neke skupne družbe, kontaktiral po FB, najbrž tudi ne bi na vrat na nos laufala z njim na drink.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 19. Feb. 2016 20:15

Joooj men je tudi všeč en... Tok je seksi, ko sem delala neki za njega (služba) sem bila čist zmedena in je verjetno mislil kera kokoška sem. No potem sem spoznala še njegovo punco in postala ponovno profesionalna. :cool:

Ampak tip je pa....

Če se vrnem na temo - svoje si naredila, lahko sicer hodiš še po koncertih ampak dvomim da bo efekt. Ampak če ti je všeč njegova muzka potem to ni ravno velika žrtev.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2016 20:22

Dvomim, da si bo sploh zapomnil nek random fris iz facebooka, sploh ce je na 'sceni' in ima par tisoc dodanega folka. Kot je rekla floribunda, tezko bos z nekim fb sporocilcem kot neznanka dobila privolitev na pijaco, ker te ne pozna. Drugic s sabo popokaj kolegico, zvrni stamprle za pogum (ne vec :P ) in go for it, tako bos najbolje vedela, ce se bosta postekala ali ne.
aannaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a aannaa » 19. Feb. 2016 20:39

Hvala vsem za mnenja :) Se strinjam to ja, da si me s fb itak ne bo zapomnil, sploh ker ima ogromno folka med "prijatelji" ampak sem vseeno tvegala. Bom videla kako bo naprej... Držite pesti, ker je res dobesedno moški iz mojih sanj in me tako privlači, da ne vem sploh kje imam glavo. Kar se mi je zgodilo prvič v življenju... hehe

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov