Tako ga pogrešam, kako ga preboleti? 2.del

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Sep. 2016 22:11

A ti dam zastonj nasvet?



Boli te k**ac kako se ona počuti, kaj se je odločila, in kakšna čustva ima do tebe.

Zakaj? Ker ne moreš nič spremeniti ali vplivati, si naredil vse kar si lahko? Si.

Si se opravičil? Si.

Torej? Ko jo je*e.

Ne vem koliko si star,in ne bom tukaj pametoval, ampak v življenju se boš imel lepše, imel boljše odnose, in imel okoli sebe ljudi, ki te spoštujejo, in imate določene meje.

Tole je samo case no.1, katerega boš dal čez v svojemu životu...in prikrajšal si boš čas in veliko bolečine, če boš enostavno lahko rekel: Jebeš to sranje, naredil sem svoje, bil sem dec, in če nekdo tega ne sprejema, to ni moj problem.

V življenju ne določamo nekaterih stvari, še manj pa kako nekdo gleda na nas, in občutek ko enostavno sprejmeš da vse kar lahko spremeniš je tvoj odnos do tega, in kako se ti odzoveš na njih...je osvobajoč
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Sep. 2016 22:33

Glej pač pozabi nanjo,si naredil prav,da si povedal kaj čutiš,ampak ona očitno ne čuti enako,zato ne drezaj več in pusti pri miru,ker bo vse samo še slabše. Pojdi naprej,ukvarjaj se s svojim življenjem,uživaj,ne obremenjuj se z njo,pač se ni izteklo tako, kot bi hotel,nič takega,bo drugič boljše..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 26. Sep. 2016 13:30

Led Zeppelin napisal/-a:A ti dam zastonj nasvet?



Boli te k**ac kako se ona počuti, kaj se je odločila, in kakšna čustva ima do tebe.

Zakaj? Ker ne moreš nič spremeniti ali vplivati, si naredil vse kar si lahko? Si.

Si se opravičil? Si.

Torej? Ko jo je*e.

Ne vem koliko si star,in ne bom tukaj pametoval, ampak v življenju se boš imel lepše, imel boljše odnose, in imel okoli sebe ljudi, ki te spoštujejo, in imate določene meje.

Tole je samo case no.1, katerega boš dal čez v svojemu životu...in prikrajšal si boš čas in veliko bolečine, če boš enostavno lahko rekel: Jebeš to sranje, naredil sem svoje, bil sem dec, in če nekdo tega ne sprejema, to ni moj problem.

V življenju ne določamo nekaterih stvari, še manj pa kako nekdo gleda na nas, in občutek ko enostavno sprejmeš da vse kar lahko spremeniš je tvoj odnos do tega, in kako se ti odzoveš na njih...je osvobajoč



Nisem oseba, da bi lahko bil na nekoga jezen, ko se tako obnaša do tebe pa čeprav vem, da bi to bilo najboljše. Eni se požvižgajo in rečejo, kot si rekel... ko te jeb*... Jaz pa nisem tak. :|
Prizadel me je to, da je govorila da je vse vredu in boma še imela stike, ampak se je umikala in na koncu še krivda name, da pritiskam. Trenutno sem pač v takšnem obdobju, ko mi gre vse narobe in sem na tleh, če lahko tako rečem. Žal sem se ji zaupal, ker drugače se težko, ker se bolj zase držim in imam različne hobije, ki ne vključujejo družbo. Bolj samotar :)
Nazadnje, ko sma se slišala sem omenil, da bom spet probal čez par dni jo kontaktirat, da vidim če je še jezna.... Verjetno je bolje da ne?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Sep. 2016 14:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Sep. 2016 14:56

Če bi pa rad bil prijatelj z njo, kaj to ne gre, če se spotoma zaljubiš? :P
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Sep. 2016 15:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:55, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 26. Sep. 2016 19:26

Haha.... Jeba je vse skupaj, ker se mi je iztekla pogodba za določen čas, sicer imam dogovorjeno za novo službo, ampak ni točnega datuma. Potem sem se pa nekako obesil na njo očitno pa je zbežala. Sicer sem bil bolj psihiater jaz za njo, kot ona zame, če pomislim :D ... Športat ne upam več, ker me je pobralo 5kg, kar je preveč, ker sem že prej bil fit. Apetita ni preveč, tako da se mi že meša počas :) Drugače sem zelo močna oseba po karakterju in se ne zlomim, pa čeprav tako delujem. Sem že dal nekaj žalostnih stvari skozi, ki me bodo spremljale, ampak počasi sem utrujen od vsega, ker ne razumem, da čeprav sem dober do vseh, mi nekako ne uspe uresničiti želje, ki jih imam.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Sep. 2016 19:33

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Sep. 2016 20:18

glokec napisal/-a:
Led Zeppelin napisal/-a:A ti dam zastonj nasvet?



Boli te k**ac kako se ona počuti, kaj se je odločila, in kakšna čustva ima do tebe.

Zakaj? Ker ne moreš nič spremeniti ali vplivati, si naredil vse kar si lahko? Si.

Si se opravičil? Si.

Torej? Ko jo je*e.

Ne vem koliko si star,in ne bom tukaj pametoval, ampak v življenju se boš imel lepše, imel boljše odnose, in imel okoli sebe ljudi, ki te spoštujejo, in imate določene meje.

Tole je samo case no.1, katerega boš dal čez v svojemu životu...in prikrajšal si boš čas in veliko bolečine, če boš enostavno lahko rekel: Jebeš to sranje, naredil sem svoje, bil sem dec, in če nekdo tega ne sprejema, to ni moj problem.

V življenju ne določamo nekaterih stvari, še manj pa kako nekdo gleda na nas, in občutek ko enostavno sprejmeš da vse kar lahko spremeniš je tvoj odnos do tega, in kako se ti odzoveš na njih...je osvobajoč



Nisem oseba, da bi lahko bil na nekoga jezen, ko se tako obnaša do tebe pa čeprav vem, da bi to bilo najboljše. Eni se požvižgajo in rečejo, kot si rekel... ko te jeb*... Jaz pa nisem tak. :|
Prizadel me je to, da je govorila da je vse vredu in boma še imela stike, ampak se je umikala in na koncu še krivda name, da pritiskam. Trenutno sem pač v takšnem obdobju, ko mi gre vse narobe in sem na tleh, če lahko tako rečem. Žal sem se ji zaupal, ker drugače se težko, ker se bolj zase držim in imam različne hobije, ki ne vključujejo družbo. Bolj samotar :)
Nazadnje, ko sma se slišala sem omenil, da bom spet probal čez par dni jo kontaktirat, da vidim če je še jezna.... Verjetno je bolje da ne?


Škoda, verjemi...jaz sem extremno vztrajen človek v odnosih, ampak ko je treba spustiti, spustim.

Vsak odnos mora biti zastavljen tako, da se drugi zaveda, da če se prestopijo meje, če izgubiš dostojanstvo, da klečiš...da boš odkorakal.

In to da si na dnu, in da ti gre kurčevo, ni izgovor da se obnašaš tako. Verjemi, to njej signalizira: "To je tip ki je obupan, sprejme drek obnašanje in je šibek.".
Ženske nočejo tega,popravek, noben noče tega.

Jaz sem bil tudi samotar, introvert, in ne vem kaj vse k***c, zdaj imam kup dobrih prijateljev, in veliko dobrih odnosov z ženskami.
Zakaj? Če me razpizdijo, ali se obnašajo neprimerno, bom to povedal, in ne bom trznil z očesom če je treba nekoga odjebati zaradi tega ker je P***a.

S tem ne samo da imaš boljše odnose, ampak imaš okoli sebe ljudi, ki s iskreni do tebe, in te bodo opozorili ko ti serješ.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Sep. 2016 21:44

Verjemi, to njej signalizira: "To je tip ki je obupan, sprejme drek obnašanje in je šibek.".


:ja:

Ne kontaktiraj je. Ce te bo hotela, te bo sama, tu pac moras ohraniti hrbtenico. Za odnos sta vedno potrebna oba, ni vazno, ce prijateljski ali partnerski.

Kot pravi citat na sliki s soncnim zahodom in delfini: ''Let it go - if it comes back, it's yours.. If it doesn't, it never was'' :flower:
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 28. Sep. 2016 18:55

Mal mi gre na živce tole, ko mi pravite brez hrbtenice. Moja hrbtenica je zelo trda in pokončna, ampak biti iskren is pogovorom rešit kaj je sploh narobe ni zaželjeno v današnjem svetu, ker si takoj označen za pussya. Ni čudno, da zveze propadajo ena za drugo, ker očitno je lažje kupiti novo, kot popraviti kaj. Zgleda gre ljubezen, prijateljstvo po enakem kopitu. Ne razumem zakaj nebi smel osebi povedat, da sem trenutno na tleh, če si si zaupal. Močni pokažemo svojo šibkost in se poberemo. Pa pustimo zdaj, da očitno punci nisem pomenil nič. Probal sem, izpovedal sem čustva, povedal da imam težave. To vse skupaj ni trajalo več kot 3 tedne jamranja v intervalih. Se pravi po vašem merilu je zdaj ona strong, ker me je nekako vrtela okoli prsta, da ni nič narobe in govorila, da se boma še družila. Jaz sem do konca bil zelo korekten z njo, nikoli užalil ali obsojal česa, ker nisem bog, da lahko to delam, če lahko tako rečem. Ni bila žaljiva do mene nikoli, razen prizadela me je zdaj, ker ni povedala naravnost kaj čuti. V odnosih nisem imel problemov nikoli, ker še prevečkrat povem, kaj si mislim in to ljudi moti zato nimam preveč prijateljev. Tiste, ki jih imam me cenijo. Nočem biti jezen na nobenga, niti kovat zamere, ker se enostavno ne splača. Žal ima ta punca probleme še iz mladih let, ter je čustevno zelo zaprta. Ne zna izkazovati čustev, tako je rekla. Zato sem tudi poizkušal malce več časa, če mogoče malce popusti, ker jo vedno zagrabi jeza, ko ji kaj ne ugaja. Če me ima za obupanega me ne moti. Men je glavno, da sem se potrudil, ji tudi lepo napisal v mailu, kako sem doživljal prijateljstvo, kakšne 14 dni nazaj... To je to in ja,ne mislim je več kontaktirat
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 28. Sep. 2016 20:17

Slovenc, a si to ti? :D
The world is as you are.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 28. Sep. 2016 20:42

Nisem uvožen, če to misliš :D :lach:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Sep. 2016 20:48

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 28. Sep. 2016 21:18

Jao :dead: :lach:
The world is as you are.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov