Tako ga pogrešam, kako ga preboleti? 2.del

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Sep. 2016 19:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:58, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 24. Sep. 2016 19:04

Danes sem jo vprašal, če grema drug teden kam, pa je rekla da je še vedno jezna. :D Ne vem ali naj počakam nekaj dni pa spet vprašam ali kaj.....
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Sep. 2016 21:09

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:57, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 24. Sep. 2016 21:25

Bom pustil, ampak sem odgovoril, kot da bom spet jaz povabil. No saj mogoče je tako še bolje, ko ne bo več vabila.... Kako se naj obnašam? Jeba je, ker že v začetku druženja sma imela nek iskren odnos, vsaj jaz sem bil do nje, ona očitno ne preveč, ker ne verjamem, da je jeza glavni vzrok. Ne vem, če sem jaz sposoben se igrati nekakšne ženske igrice... Včeraj smo se srečali in se mi zdi, kot da me še pogledat ni mogla... Pa saj ji ja nisem nič naredil :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Sep. 2016 21:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:57, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 24. Sep. 2016 22:08

Haha... Sej se... Povedal sem kaj si želim, edino padel sem pri tem, ker sem še drezal v njo. Da pa znam govoriti o čustvih si pa štejem, kot bonus, ker je zlo malo ljudi še to sposobnih :) Moja osebnost je pa takšna, da sem prijazen do ljudi, ki mi nekaj pomenijo in ne pričakujem to nazaj. Neke zamere, da mi to ni vračala ni, ker ne razmišljamo vsi enako, niti nismo tako razviti :) Na začetku sem imel probleme pri sebi, ker sem se počutil izkoriščenega (leta nazaj) , zdaj pa vem da če nekaj daš, ne smeš nič pričakovati nazaj :) Za vsako stvar sem vesel, dokler je trajala... Malce sem zabluzil, ampak tak je v življenju :) Hribi, tek pa kakšna knjiga mi vedno pomaga, ampak druženje z njo je bilo pa boljše, ker nisi sam.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Sep. 2016 11:01

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Sep. 2016 11:14

Meni se zdi pa njeno obnašanje nezrelo... zdaj hoče tebi naprtit odgovornost s tem, da je jezna nate (=ti si kriv). Če bi bila zrela bi ti lepo naravnost, iskreno povedala kako in kaj čuti glede vaju, brez izogibanja in muljenja brez tehtnega razloga.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 25. Sep. 2016 19:27

sirova štručka napisal/-a:
glokec napisal/-a:Moja osebnost je pa takšna, da sem prijazen do ljudi, ki mi nekaj pomenijo in ne pričakujem to nazaj.

saj, tipičen slaščičar, zato pa ne boš prodal klobase. Bodo pa prišle punce, ko jih bodo ponudniki mesa razočarali in bodo rabile tolažbo oz. banjico sladoleda.
Pa že na splošno, ta prijaznost za vsako ceno, saj se lepo, svetniško bere, ampak kje je pa potem prijaznost do sebe? Zaradi katere daš ljudi, ki ti povzročajo bolečino, na določeno distanco oz. jim omejiš dostop do sebe, zato, da te s svojo municijo težje zadenejo.


Ne vem. Nočem prizadet nobenga, zato vedno probam s pogovorom stvari reševat, ampak to je redko kdo sposoben. Ne vem no, a bi jo moral v k***c poslat ali kaj? Res ne vem :) Prijaznost do sebe? Ponos, da sem sposoben komuniciranja in ob vsaki takšni bolečini zrastem in sem močnejši pa tudi če boli nekaj časa. Prazni pogovori niso zame, ampak kot vidim pri kolegih moraš govoriti predvsem to, da ti uspe :) zelooo introvertiran... Še zdaj ne vem po čem sklepaš, da sem sladoledar... Ker sem ji povedal da mi je všeč ali ker sem jo toliko vabil?
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 25. Sep. 2016 19:31

Ananhas napisal/-a:Meni se zdi pa njeno obnašanje nezrelo... zdaj hoče tebi naprtit odgovornost s tem, da je jezna nate (=ti si kriv). Če bi bila zrela bi ti lepo naravnost, iskreno povedala kako in kaj čuti glede vaju, brez izogibanja in muljenja brez tehtnega razloga.


No sej, ko po njenem ni bilo nobenenga problema, ampak se je začela umikat. Na koncu pa še krivda name, da preveč pritiskam.... Zdaj očitno že jeza.... Pa lepo sem ji povedal, da imam težko obdobje in mi je njena družba pomagala, na koncu pa še dodatna obremenitev, da sem jaz kriv....
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Sep. 2016 20:08

Razumem, a nikoli ne prosit za naklonjenost in pozornost druge osebe. Vsak zasluži več.

V glavnem, sedaj pusti času čas, vseeno si premalo napisal o situaciji, da bi se lahko neke zaključke delalo.

Pač v takih situacijah se velikokrat zgodi, da se oseba, ki ne čuti isto, počasi umakne od tebe. Ene osebe so bolj pripravljene za pogovor, druge manj, tudi na to žal ne moreš vplivat.

Hkrati se pa meni ne zdi, da si ravnal narobe, mislim kaj je narobe v tem, da ti neka oseba postane všeč in več kot prijatelj/ica...

Ne se pa tudi delat žrtve, glavo gor in bo. :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Sep. 2016 21:34

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:56, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 25. Sep. 2016 21:53

Poznamo se že več let, družila sma se pa skoraj vsak dan glih en mesec :) Mislim, da sem dovolj moški da sem ocenil nek normalen čas, kjer lahko poveš kaj si želiš. Tudi, če sem po tvoje sladoledar imam vsaj jajce polne sladoleda in si upam povedat kaj hočem in čutim.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Sep. 2016 21:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:56, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 25. Sep. 2016 22:03

Ananhas napisal/-a:Razumem, a nikoli ne prosit za naklonjenost in pozornost druge osebe. Vsak zasluži več.

V glavnem, sedaj pusti času čas, vseeno si premalo napisal o situaciji, da bi se lahko neke zaključke delalo.

Pač v takih situacijah se velikokrat zgodi, da se oseba, ki ne čuti isto, počasi umakne od tebe. Ene osebe so bolj pripravljene za pogovor, druge manj, tudi na to žal ne moreš vplivat.

Hkrati se pa meni ne zdi, da si ravnal narobe, mislim kaj je narobe v tem, da ti neka oseba postane všeč in več kot prijatelj/ica...

Ne se pa tudi delat žrtve, glavo gor in bo. :)


Vem, ampak probaš in probaš, ker ti nasprotna stran reče, da ni nič narobe in pač poizkusiš... Pa smo spet pri tem, koliko ljudi je sploh odkritih in jim lahko zaupaš. Pa glih o tem sma govorila na začetku, ko sma se družila, da je treba bit odkrit.... Ko bi vsaj na začetku povedala, kaj sploh misli... Tako pa je sproti spreminjala mnenje... Nič ni narobe > nimam časa > prevelik pritisk > jeza.... Nekako tako je zaporedje :/

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov