S kom na dopust

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 14. Jul. 2015 14:03

Hmm, tudi zadnje morje s mojimi starši je bilo grozno. Iskala sm diskač, oni pa so se želeli kartat zvečer...
Zakaj oni ne bi šli brez tebe?
Moja sva hodila zdej že leta in leta sama, enkrat smo šli na obisk k njima za 2 dni, pa smo se skos kregali, nikoli več... Niti bi ona dva hotla uzet mene s sabo, niti jz hočem it z njima. Drugače pa se zelo dobro razumemo, ampak so enostavno različni interesi.

Na dopuste sm hodila s sestro, s setro in prijateljico, s fantom ko sm ga imela, parkrat tudi čisto sama i to so mi bili najboljši dopusti, saj sm na destinaciji imela eno prijateljico, veliko novih ljudi s spoznala in sm tudi sama veliko hodila okoli :)
Letos bom ali s prijateljico šla ali pa spet sama :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Jul. 2015 16:29

In zakaj nočejo brez tebe na morje?
Meni se zdi čudno, da si pod tako 'prisilo', saj si vendar polnoletna!
kakadu123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu123 » 19. Jul. 2015 15:12

Ne vem zakaj nocejo brez mene. Letos sem jim ze 4x rekla da nocem z njimi, trenutno tudi ne morem zaradi dela, ampak pravijo naj poskusam prestaviti delo iz petka na torek da bomo lahko cimprej sli. Mogoce se bojijo da bom pognala hiso v zrak al kaj, naceloma sem bolj zurerski tip in jih mogoce to skrbi, ali pa pac dejstvo da se nikoli nikogar niso pustili samega doma in do spremembe teh navad ne sme priti. Res ne vem ampak me je strasno strah kako bom prezivela ta dva tedna ko pa mi je ze tezko it. Krnekej, preprosto sm cist nemocna in ni sans da jih prepricam. In ja, tut mi pol cele vecere kartamo, ko je men ze strasansko dolgcas se tut kregat zacneno.. res nic prijetnega no :/
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Jul. 2015 1:20

^^A so tudi v drugih primerih tako ukazovalni do tebe? Ker se mi res ne zdi normalno, da te ne morajo samo pustit doma.
jana_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 7. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a jana_ » 28. Jul. 2015 15:28

zgleda, da ji ne zaupajo... Jaz teh težav nimam, ker mi zaupajo 100 % :D
kakadu123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu123 » 07. Avg. 2015 20:43

So stvari tako nanesle da sem bla na koncu 12 dni sama :D v zahvalo sem jim pobelila hiso in so se zdej tok srecni da lah kr recem da sm dobla 100 pik hehe ;)
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 15. Avg. 2015 20:17

Kam smo prišl...da jim za zahvalo prebeliš hišo ker ti ni blo treba na morje :lol:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron