S kom na dopust

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 02. Avg. 2009 12:50

Maya19 napisal/-a:^če sta kolega, bi pa skoraj mogla imeti razčiščene pojme kako je med vama,se ti ne zdi? Sej pa moreš vedet, če si mu všeč ali mu nisi in če on kaj več čuti do tebe...ne vem no,kot da se je tako težko pogovorit. Midva z najboljšim frendom sva se ravno včeraj šla sama kopat pa tudi drugače sva že šla na kak izlet sama. Pač fajn nama je, ker se rada druživa, to je pa tudi vse. Jaz imam fanta, on punco, nisva si všeč na kakšen drugačen način, tako da sploh ni panike. Če pa ne veš pri čem si s tem kolegom ga pa enostavno vprašaj in se potem odloči.


To vem, da sem mu všeč, ker mi je povedal, ampak jaz pač nisem nikoli nič hotla z njim imet, ker mi on ne odgovarja. Sva pa vredu kolega in včasih kam greva. Tukaj bi pa prespala skupaj in me res obdajajo dvomi.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Avg. 2009 15:07

kakšni dvomi? da bo on tebi postal všeč ali da bo hotel kaj več pa ti bo s tem uničil dopust ali pa da si bo našel žensko, ti boš pa odletela kot knof?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Avg. 2009 6:40

-----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 18:51, skupaj popravljeno 1 krat.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 03. Avg. 2009 10:47

Jochie napisal/-a:kakšni dvomi? da bo on tebi postal všeč ali da bo hotel kaj več pa ti bo s tem uničil dopust ali pa da si bo našel žensko, ti boš pa odletela kot knof?

Zakaj pa jaz odletela, če mi on ni všeč?
Ja dvomi, da bi si predstavljam, da grem na morje z njim zato, ker mi je všeč in ne kot s prijateljem. In tudi to, da bi hotel kaj več.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Avg. 2009 11:29

Če si ti njemu všeč, on pa tebi ne, se to skoraj za ziher ne bo dobro končalo.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 03. Avg. 2009 11:55

orhideja1 napisal/-a:
Jochie napisal/-a:kakšni dvomi? da bo on tebi postal všeč ali da bo hotel kaj več pa ti bo s tem uničil dopust ali pa da si bo našel žensko, ti boš pa odletela kot knof?

Zakaj pa jaz odletela, če mi on ni všeč?
Ja dvomi, da bi si predstavljam, da grem na morje z njim zato, ker mi je všeč in ne kot s prijateljem. In tudi to, da bi hotel kaj več.


Ne razumem v čem je problem? Povej mu, da boš šla z veseljem z njim na morje, ampak seveda samo na prijateljski ravni. Problem bo tak rešen, ti ne boš imela skrbi, on pa nobenih čudnih idej.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 03. Avg. 2009 12:03

jullia_ napisal/-a:Če si ti njemu všeč, on pa tebi ne, se to skoraj za ziher ne bo dobro končalo.


Zakaj ne? A potem ni možno, da sta dva samo prijatelja?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Avg. 2009 12:14

Je, kadar se oba strinjata, da želita biti zgolj to.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 03. Avg. 2009 12:41

orhideja1, meni se ta ideja z dopustom s prijateljem, ki si mu všeč ne zdi dobra ideja, ker tam bo pa še več s tabo, še bolj mu lahko rataš všeč in še tebi bo pomoje neprijetno, ker boš vedela, da si mu všeč in moraš merkat, da mu ponesreči ne daješ kakšnih znakov.

Pri meni se taka stvar ni dobro iztekla. Kolega je še vedno upal, da pa v prihodnosti nekaj bo, čeprav sem mu dala jasno vedet, da me sploh ne zanima. Postopoma sva se začela oddaljevati in potem je bil užaljen.

Zdaj pa čist odvisno kakšno je to vajino prijateljstvo. Lahko, da dopust ne poslabša situacije, to boš najbolje vedela ti. Če ti je lušno z njim in se ne počutiš neprijetno potem lahko, da ne bo problemov.
Nataška982
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 11. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Nataška982 » 03. Avg. 2009 12:49

Ko sem bila mlajša, sem hodla s starši. Po 18 letu z kolegi in kolegicami, sedaj pa s fantom, pa včasih še kak par zraven.
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 04. Avg. 2009 16:07

Do zdaj sem vedno hodila na morje s starši in bratom. Nekajkrat sem bila tudi s sestro in nečakinjami.

Letos grem s fantom, bratom in njegovo punco - z njimi sem bila tudi lansko leto.

S prijatelji hodim samo kamipirat na Kolpo. Kampiramo samo čez vikend. Tri dni mi je z njimi dosta, ker ima vsak neke svoje zahteve, pa večina jih samo pije tiste tri dni tak, da mi je to več kot dovolj. Na morje ko grem pa ni teorije, da grem s prijatelji, ker hočem tisti teden samo zase.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 05. Avg. 2009 9:36

Orhideja1 jaz sem šla tako na morje in moram reči, da se je vedno dobro končalo. Enkrat se je rodilo dobro prijateljstvo, drugič pa ljubezen. Pa saj s človekom moraš preživeti nekaj trenutkov, da sploh vidiš, če ti ugaja, kako se razumeta. Pač to je proces spoznavanja.
Uporabniški avatar
_sMEjKa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: štajerska...

Neprebrana objavaNapisal/-a _sMEjKa_ » 05. Avg. 2009 11:11

Letos grem s prijateljicami! :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Avg. 2009 13:27

Do zdaj sem bila vedno s starši, ker mi v bistvu oni plačajo, letos pa sva šli s sestro sami in sva se imeli noro, čeprav je tudi prejšnja leta bilo fajn. :wink: Bi pa šla tudi s prijateljicami, ampak se do zdaj še nikoli nismo mogli nič zmenit, čeprav so mi doma pustili od 18. leta, da grem po svoje. Naslednje leto grem spet s sestro, na kakšen bližnji dopust pa upam da s kolegi.
kakadu123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu123 » 14. Jul. 2015 13:20

Mi kdo pomaga tole dilemo resit. Stara sm 19 let in se vsako leto sem s starsi hodila na morje. Ampk zadnjih nekaj let pod prisilo. Z njimi mi je res dolgcas ker bi normalno pac rada svojo drusno, zurke, pac ne penzionisticnega morja. Res je da je s starsi dobro ker vse placajo, smo skupej kot druzina... ampak js 14 dni na morju z njimi res tezko prezivim ker mi je na smrt dolgcas. Ne bi mi blo problem rect da ne grem z njimi, ce ne bi vedla da pol oni sploh ne bojo sli na morje (mami, ati, brat). To se mi pa zdi res sebicno od mene, ma kdo kksn predlog kaj narest? :/

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov