S kom na dopust

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 31. Jul. 2009 11:25

s fantom, frendicami, mešano družbo (predvsem kar se festivalov tiče) in z ostalimi pripadniki moje stroke na kake workshope in meetinge.
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 31. Jul. 2009 12:20

Hodim bolj čez vikend. Enkrat grem s fantom, enkrat s kolegico, enkrat s klapo. Torej 3 vikende.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 31. Jul. 2009 12:26

A je šla kdaj katera sama s kolegom na dopust, mišljen je prijatelj, ki ni fant?
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 31. Jul. 2009 14:55

s starši še nikoli nisem šla, ker nam čas in finančno stanje nista bila nikoli naklonjena ... ko sem bla čisto mala, sem hodla s stricem in njegovo družino, sedaj pa že drugo leto zapored hodim na morje s prijatelji(fanta še nimam) :D ampak z določenimi ne bom več šla na morje, ker na morju, še posebej, če si v apartmaju, spoznaš, kakšni so nekateri ... :)
Zadnjič spremenil bambina x, dne 01. Avg. 2009 19:26, skupaj popravljeno 1 krat.
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
taššek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: okolica Ptuja (Spuhlja)

Neprebrana objavaNapisal/-a taššek » 31. Jul. 2009 20:27

Letos ne grem :? ni časa :D , ampak drugače pa kako kdaj, včasih z družino drugič s prijatelji, al pa kaj obojno skupaj :D
* you are like a dRug to me, like my own personaL brand oF heroin !
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Avg. 2009 16:12

--
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 18:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 01. Avg. 2009 17:29

z druzino do 15tega leta...ne bi sla vec nikol. so mi veliko raje dopusti ki si jih sama narekujem/-a - zdaj hodim s fantom. pri 15ih, 16ih, 17ih pa sem hodila v tujino z razlicnimi druzbami, skupinami...dosti ljudi, novi prijatelji... :)

v glavnem dopust s fantom mi je zakon :)
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 01. Avg. 2009 19:26

~NIA~ napisal/-a:
bambina x napisal/-a:s starši še nikoli nisem šla, ker nam čas in finančno stanje nista bila nikoli naklonjena ... ko sem bla čisto mala, sem hodla s stricem in njegovo državo, sedaj pa že drugo leto zapored hodim na morje s prijatelji(fanta še nimam) :D ampak z določenimi ne bom več šla na morje, ker na morju, še posebej, če si v apartmaju, spoznaš, kakšni so nekateri ... :)


državo? družino?
boga, kr nisi nikol šla s starši še na morje.. :/
se pa strnjam da za na morje more bit družba res taprava, kr čene ne zdržiš in maš pokvarjen dopust.

4 leta nazaj sm šla s takratnim fantom in še enim parom na morje. OBUP. nikoli več, tok bedn folk, usi trije. z njim sm se ful skregala ah..
pa tud tile kolegi k hodjo skupi na morje (midva ne morva zarad dopustov), ko pridejo nazaj pa en čez druzga govorijo :roll: mislem, da mi drug tedn ko se vrnejo en neki reče čez druzga, direkt jih bom uprašala zakua hodjo skp, če se ne marajo en druzga ne..


ups, družino sem misla ja :D :oops: bom hitro popravla :) hvaala!
finančno stanje nam pač ni omogočalo, da bi si lahko to privoščli :) me je pa stric rade volje poleg vzel, tak da sem tudi jaz vidla morje :)
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 02. Avg. 2009 7:45

_Špelca_ napisal/-a:En teden s fantom, en teden z najboljšo prjatlco :razz:


Lepo. Moja najboljša pa odkar ima fanta ne gre več z nobeno kolegico nikamor :(
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 02. Avg. 2009 7:50

Mi tudi s starši nismo nikoli šli (ni bilo možnosti zaradi bolne stare mame in še hiša se je zidala). Potem kasneje sem pa šla za kakšen dan s prijateljicami in zdaj po novem z družino.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 02. Avg. 2009 8:05

A gre kdaj katera sama na dopust z moškim, ki je prijatelj in ne fant? Kkako to izpade?
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 02. Avg. 2009 8:07

orhideja1 napisal/-a:A gre kdaj katera sama na dopust z moškim, ki je prijatelj in ne fant? Kkako to izpade?


Kaj kako to izpade?

Mislm ne vem kaj se ti tle sekiraš a kako bo drugim zgledal, da greš nekam z nekom k ni tvoj fant al kaj?

Mislm jaz ne bi mela nobenih problemov, sm se tud par let nazaj menila z najboljšim prijateljem, da greva skp pa pol nazadnje nisva šla sama k sta šle še dve prjatlci. Ampak to je to, no big deal. Tko, da enostavno ne razumem kaj sploh sprašuješ.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 02. Avg. 2009 10:14

Ma ne drugim, saj drugi ne vedo s kom grem jaz na dopust. Kako bo pri njemu izpadlo? Kaj si bo on mislil, če bom privolila, da grem z njim. Bo mogoče izpadlo kot, da mi je všeč.
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 02. Avg. 2009 11:29

^če sta kolega, bi pa skoraj mogla imeti razčiščene pojme kako je med vama,se ti ne zdi? Sej pa moreš vedet, če si mu všeč ali mu nisi in če on kaj več čuti do tebe...ne vem no,kot da se je tako težko pogovorit. Midva z najboljšim frendom sva se ravno včeraj šla sama kopat pa tudi drugače sva že šla na kak izlet sama. Pač fajn nama je, ker se rada druživa, to je pa tudi vse. Jaz imam fanta, on punco, nisva si všeč na kakšen drugačen način, tako da sploh ni panike. Če pa ne veš pri čem si s tem kolegom ga pa enostavno vprašaj in se potem odloči.
Uporabniški avatar
Adelisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Adelisa » 02. Avg. 2009 11:58

Ko sem bila mlajša sem vsako leto hodila na morje z družino, nato pa se je v gimnaziji to končalo in od takrat naprej hodim na morje s kolegicami. In vedno se imamo super :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Google Adsense [Bot]