Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Nov. 2014 0:48

- da je čas za nova priznanja!

Priznam da....#18
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Nov. 2014 17:30

-* NE MOREM VEČ GLEDAT SVOJEGA PRIZNANJA IZ LETA 2014 KO SEM BIL BUTAST.

Hvala,

LZ
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 12. Jan. 2020 8:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Nov. 2014 20:32

- Bolgarija je fakin zakon, folk s projekta je super, vse je res poceni.
- Da me ze zdej stisne v zelodcu ko pomislim, da bo cez par dni treba domov, nazaj v realnost.
- Da prvic v zivljenju dozivljam nekaksno pocitnisko avanturico, zakaj tega nisem prakticirala pri 13ih na morju? Damn :oops:
- Ah
- Da se se nisem imela casa nobenmu od doma malo pohvalit, zato sem to ekspresno opravila tukaj. I know :P
- Lp!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Nov. 2014 23:45

- sovražim tamoderne pametne telefone! "budilka je nastavljena na 8 ur, 32 minut od zdaj". ja in? na živce mi gre da pol res tuhtam al spim dovolj al kao ne spim dovolj. jajca. a se to da kje izklopit?

- bi se pred x leti v zemljo vgreznila, če bi mogla it na drink v soboto zvečer v trenirki. noben hudič me ne bi spravil. no, dandanašnji mi dol visi, ker nujno rabiš dozo po vaji. sploh če si že od jutra v pogonu. in če veš da se moraš zjutraj spet vstat in it naprej drilat. in še telefon ti pove klko cajta lahko ajaš. :S

- meeeh, nekaj malega še zrihtam, da ne bo nepotrebnih pritiskov

- bi še kaj pisala pa se mi ne ljubi.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Nov. 2014 16:38

_* ne vem, utrujen sem...kako lahko ljudje hodijo po več dni zapored ven. Jaz grem trikrat, pa sem že za odstrel. In sploh ne pijem alkohola :P.
_* bo potrebna operacija roke :(
_* imam očitno en kompleks...ko grem ven, in vidim tam 35 plus letnika, ki se obeša po bruckah in pleše po odrih...ne vem no, nobenemu ne preprečujem da naj ne uživa, ali pa se izraža.
Samo človek no, daj malo se primi v roke.
_* sem se odločil, glede na to da se bom naslednje leto preselil na svoje da so kakšna potovanja na druge celine začasno na čakanju., jbg finance. Bom pa šel na štopanje do Nordkappa. Po moje bo odlična izkušnja.
Bi bilo pa priročno če bi šla kakšna punca z mano, vsaj hitreje dobiš avto :) .
_* je bil CS event tako no, bolj malo mladih ljudi...ampak ok, imam sedaj vsaj kolege v Beogradu in Banja luki.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Nov. 2014 17:52

*spet zbolevam in ne vem ali bi se že zdaj šla cepit proti gripi ali ne :?
*letošnje EMA's pa si morm nujno pogledat, če je že Nicki Minaj bila voditeljica:D
*vsaka čast tistemu, ki piše american horror story
*imam kondicijo na nuli in me je prav sram
*imam občutek, da je polovica fitneserjev v fitinnu medicincev :D
*s kakava sem prišla na kapučino, nato belo kavo, zdaj sem na kavi z mlekom. in količinsko 1-2x tedensko na 1-2x dnevno. wau.
*imam slabe živce. zelo slabe. in me skrbi kako se bo to odvijalo, ker se stanje odraža v določeni meri fizične agresivnosti
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Nov. 2014 7:36

-* oh sanje, zakaj ne pozabljate...

-* je laptop kupljen, sem vesel kot 12 letni otrok ki bo dobil novo igračko.

-* sem se včeraj popoldne igral s bratrancem lego kocke...top shit, ko bom imel otroke bodo lego kocke moje.

-* sem dobil možnost da dobim zelo poceni nove usnjene bele stole, pa ne vem...nisem navdušen, ker sovražim belo pohištvo...

-* je ena izmed prednosti da sem samski ta, da si lahko opremim hiško po svojemu okusu :P , tako da ko se ena preseli notri, če bo imela kakšne pripombe...jah lej, kupi in zamenjaj :) .
Sem pa res navdušen kakšna bo kopalnica, tla bodo iz granita, tuša ne bo, ampak bo samo nagib in rešetka na tleh, za lijak bo pa debel kos hrasta pritrjen iz stene, na njej bo pa stal na roke izklesan lijak, okrogel.

-* da pridno zbiram umetnost ki jo bom imel v hiši, želel bi si kakšno skulpturo...pa rad bi imel tisto majhno drevo , pa kupil si bom visečo mrežo , pa končno bom imel prostor za sex swing... pa imel bom gramofon, poster star wars . Bo kul.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Nov. 2014 0:35

- da bi js po hitrem postopku zamenjala kar mi ne bi bilo vsec :P usnjene bele stole pa prec....belo usnje zna bit precej nehvalezno v kombinaciji s sedenjem v novih temnih kavbojkah, ki spuscajo barvo....pa se v marsicem. poleti se ti pa rit lepi na uno usnje.
- smo kupli pomivalni stroj. koncno.
- sem v zadnjem tednu zasluzla ful enga dnarja. mislim ful....dovolj za pomivalca in dvoje novih cevljev :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Nov. 2014 9:37

floribunda napisal/-a:- da bi js po hitrem postopku zamenjala kar mi ne bi bilo vsec :P


No kul, bom vzel bele stole.

Bo že ena potem kupila nove.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 13. Nov. 2014 15:43

-beli stoli so res slaba ideja
-raj bež če že
-jz hočem met dnevno sobo v kombinaciji bela/masiven les, pa se bojim ravno tega, kar flori opisuje..zašvicane riti in slabe kavbojke. :/
-sm včeri nrdila svoje prvo vlečeno testo. in sm ponosna nase.
-nism ponosna nase, da sm se zredila k prasica - vlečeno testo mhm
-zaspana sm, KOK JE ČLOVEŠTVO NEUMNO, PRVO SE MULTIPLICIRAMO, PREVZAMEMO SVET IN SI NRDIMO URNIK; KJER DOBESEDNO TRPIMO. Mislm, da je to poglavitni razlog moje mizantropije - ne da mamo urnik, kjer premal spimo, ampak to da popolnoma sami uravnavamo naš svet, v katerem velika večina živi v sranju. Pomoje smo edina tok glupa vrsta na svetu.
-moram si kupit avto
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Nov. 2014 11:39

* obožujem Berlin! obožujem obožujem! perfektno mesto za mene... očitno bo res treba začet razmišljati v smeri au pair - Berlin. Ker to mesto je uresničenje mojih sanj... kaj vse ponuja, ljudje, alternativa, prelepa nemščina (obožujem ta jezik)... pa glih ta prav vikend sem napikirala. je bila ravno proslava 25te obletnice padca zidu... OGROMNO LJUDI, neverjetna energija, glasba, tisti baloni... ah :D poleg tega še nočno življenje... odlično :D bila na super partiju, na super koncertu... to potovanje je bilo res top...
* primark. koliko oblačil za malo denarja. uh :D šla sem v trgovino z namenom, da mal sčekiram, prišla ven s polno vlko vrečo. ups :D
* naslednji mesec: varšava. w00h00!
* kmalu moram začeti pisati esej :s in me je strah, ker smo moral v sloveniji pisat te glupe seminarske naloge, pri katerih si moru sam prepisovat pa mal preoblikovat stavke iz različnih virov, tu pa dejansko moraš vplesti svoje mnenje itd - prisilijo te razmišljati - hja. hvala bogu, ampak sem posl. jezna kak sistem mamo v sloveniji... obup. + kmalu me čaka prvi test iz češčine :D
* sem zamudila koncert gramatika v ljubljani, bom pa zato šla na njegov koncert v prago v ponedeljek :)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Nov. 2014 16:07

- Da sem noro noro noro fouš prijatelju, ki trenutno lepo počitnikuje. Na Kubi majo fakin 30 stopinj, js pa v megleni Ljubljani čakam na razglednico. FML.
- Da je doma baje sonček za spremembo, buckle up!
- Da bom ta vikend pekla. Jutri bo za kosilo musaka, pa nekaj čokoladnega bi, za "spremembo" :D
- Da je bil včerajšnji irsko obarvan night out prav zakon. I :hearts: my bros.
- Da mam najrajši mojo kolegico, nihče ni tako prisrčno zmeden in odkrito prijazen in nepokvarjen kot ona :hearts: (no homo :P )
- Da sem danes ponoči sanjala hudačo, ki se po športanju tušira z mano v telovadnici. RAWR!! (ok a bit homo :D )
- Da je mojih hormonov vsepovsod dosti, očitno mam drugo pomlad :D.
- Da sem ful vesela ker sem si zrihtala delo za en vikend. Skoraj 100eur v 2 dnevih za sedenje? Not bad, not bad at all!
- Da sem vedno bolj navdušena nad idejo o road trip Grčiji. Waaaa!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
strawberry.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry. » 14. Nov. 2014 21:12

- da pogrešam svojo družbo iz srednje šole, naše pijane noči, zajebancije itd. :D
- da mi je pasal frej dan po dolgem času
- da mi gre na živce to depresivno vreme
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Nov. 2014 7:57

-* me očitno neka višja sila testira

-* grem v svojo hišo razbijati z macolo

-* jaz ne pozabljam, jaz ne odpuščam, in vse račune bom poravnal
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 15. Nov. 2014 11:35

- da je lepo povedal John Green; '' The only way out of the labyrinth of suffering is to forgive.''

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov