Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Dec. 2019 7:46

Cryselle napisal/-a:*moram spat. Jutri božična zabava v službi. :lol:
.


Lol, to je pa zgodaj. :D


- jbg, malo tako priznanje, ma priznam, da bi rabila en maraton seksa :oops: :D :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Dec. 2019 0:09

- hmmm, mogoče se bom pa res za foro provala pobarvat v črno oz ful temno rjavo. Mi je dal on idejo, kao da bi mi ful pašalo. Čeprav po mojem okusu, so mi bile vedno bolj lepe blond/ svetlo rjave - svetle v glavnem in temne ful ne, ma ajde. Ma ne vem ali bi si provala dat prvo preliv ali kar barvo.
- lol, vsak tip do zdaj je imel glede barve las en svoj okus, 1. so ble blond oz ni mel nič specifičnega toliko, 2. rdeče, temu očitno da črne.

- lol, mi je on še priznal, da karakterno sem mu kao tko 100% všeč, da po videzu mu je 100% nekaj drugega oz nek bolj drug stil, sej on tudi glede na stil je čisto nekaj drugega, od mojih prejšnjih ali kar sem js drugače gledala.. :D Ma ne zamerim nič, sej razumem, da imava drugače različna okusa/ stila. - npr. meni vizualno mi je top, taka huda pevka od Koala voice, sploh med nastopom je huda, njemu po mojem ne bi bila, bi mu bila čisto anti stil, ga moram prašat 1x za foro..


- ful zanimivo, sem mislila, da z neko dejavnostjo/ športom se je že ful časa nazaj nehal ukvarjat in ima zdaj samo še fitnes, ma očitno še vedno.. Hart, bi blo zanimivo kdaj videt v živo. :D
- fuuuul sem lačna, sej sem pojedla en medenjak zdaj, ko sem domov prišla, ma sem še vedno. :(
- da komaj čakam, da grem jutri z njim na eno fritello!!!, frendice vse zatajile, ene nekaj odsotne, ena zbolela.. samo res škoda, da ne dajejo gor več taoriginalne italjanske nutele, ne vem kaj se je zgodilo z njo..

- da ima on verjetno najbolj fit postavo, od vseh tipov s katerimi sem bila, je prav izklesan v zgornji del! :D :P . Ma drugače meni to prej sploh nikoli ni bila neka stvar, ki bi jo gledala pri tipih - mišice, niti nisem neki zelo vizualen tip bila.
Zadnjič spremenil hayley, dne 08. Dec. 2019 11:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 07. Dec. 2019 7:47

Hayley, prosim ne zameri, ker vem, da nisi za mnenje prosila, ampak meni je ta tvoja ljubezenska aferica tak delightful trainwreck :D
Ampak visek mojega tedna je danasnja vecerja za obletnico z mojim, ker bova koncno imela cas predebatirat, kako bova premetala pohistvo, tako da ti kar pisi cim vec :lach:
Aja, pa nas klub ima zgleda neko novo italijansko vino, ki ne izgleda slabo, ampak ga itak ne smem pit, so there's that...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Dec. 2019 7:52

Ma sploh ne vem, kaj pomeni ta izraz, a kej negativnega? :D Amm drugače ni aferica?? Je on kar moj fant.. Fak! ..kjre čudne interpretacije napisanega res.. No ja kakorkoli, kako izpadem na forumu je res ničelnega pomena, glavno, da se imam fajn v real lajfu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 07. Dec. 2019 8:18

Bilo je napisano v sali, itak vem, da se tu pisejo ekstremi v pozitivnem in negativnem smislu, zato pa je to tema o prizavanju :)
Itak ni bilo misljeno, da se oziras na to, kaj ena neznanka napise :wink:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Dec. 2019 8:24

Ma ja.. pač predolgo, da bi v detajle opisovala vse situacije, bi prišlo po eno stran, 2 za vsako stvar/ dogodek.. jaz napišem po navadi ravno/ samo tisto, kar me mori/ zmoti, ali pa tudi po drugi strani, če je nekaj tako pozitivno, da me je presenetilo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 07. Dec. 2019 8:34

Ja sej, pac meni se nic ne dogaja in je fajn brat druge :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Dec. 2019 9:49

- ja dobro, verjetno se napise v takem stilu, da je kao malo bolj dramaticno. :lach: Sej zdej, ce bi opisovala kako sem si oprala solato, narezala paradiznik in take stvari, res ne bi bilo za brat.. :lach:
Sej js tudi pa pišem tle tako, za si malo bolj popestrit cajt, odmore.. pa tudi brala sem iz tega razloga (dokler je še kdo drug razen mene kaj bolj priznaval tle gor. :D )
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2019 8:51

_patchouli_ napisal/-a:Ampak visek mojega tedna je danasnja vecerja za obletnico z mojim, ker bova koncno imela cas predebatirat, kako bova premetala pohistvo, tako da ti kar pisi cim vec


- Evo, imam materjala že za cel roman skoraj :D

Ma ne smem vseeno preveč razlagat ven, nisem spet 100% anonimna, čeprav po eni strani, je skoraj še meni zabavno v kakšne situacije sem prišla..( po drugi strani mi pa spet ni zabavno, ker bi raje imela nekoga res uravnovešenega, zanesljivega, za familjo imet, za tega ne vem..) vsaj v primerjavi z zadnjimi nekaj leti, ko se mi ni dogajalo praktično nič med faxom, še ven nisem hodila. Moj zadnji tip je tudi bil tak 'običajen', zanesljiv, nič dramatičnega, razen tega, da je bil ful težek karakter, ekstremno trmast in tudi otročji kdaj.... Sej vem, da za familijo, je verjetno skoraj boljši tisti bivši. Ta nov je precej nepredvidljiv..

- sploh mi ni pašala fritela včeraj, preveč sladko, se mi je zmanjšal apetit očitno ali pa tista specifična včeraj ni bila tako dobra. Pred kakimi tremi leti, ko sem imela ful več kil in bila odvisna od cukra, so mi pa grozno šle te fritele z nutelo, kr sanjala sem jih in sem kr orgazme doživljala, ko sem jih jedla.. :D

- da od kje, kako, sva se midva dobila skupaj (oz. jaz k tej zmešnjavi), mi ni jasno..
- da bo treba res še malo videt sproti, kako bo šlo s tem novim, se bo treba nekako dobit glede vsega na pol poti, oz se nekako zmenit, ker sva si kar različna. Čeprav, naj bi bila karakterno, znotraj, delno ista ali podobna, sva navzven glede stila, okusa za stvari, obleke, muziko, pa čisto različna..
- em kaj še..ja, moti me malo, ker ta tip je imel pretekle neke zveze vse ali večinoma take precej površinske, zadnja njegova je bila prav taka keš p***a, pa ene vmesne, s katerimi je kaj imel, isto. Ful je neki upaljen na denar (oz. je izjavil, da zdaj ne več), na materialne stvari.. bil že kot neka na pol mafija, ko mi je pravil neke stvari iz preteklosti.. vsaj meni se tako zdi..
- so mi pa pozitivne stvari pri njemu ( da ne bom samo o negativnih), kot ga zdaj vidim, da se da z njim pogovarjat, ni neumen, fax ima narejen, je tak prijazen, spoštljiv, korekten glede odnosa, edino, da kdaj/ dostikrat ni imel časa, je bilo malo tako..
- mi zdaj že določa v fletu, na kateri strani postelje bom spala (oz me sprašuje za mnenje, kje bi bila) in kako bova imela razdeljeno omaro in da bom šla z njim neko pohištvo naprej izbirat/ kupovat.
- js absolutno nimam pojma glede opremljanja stanovanj, ko me on kaj sprašuje, on ima po mojem ful več okusa. Za zdaj izgleda, da bo pohištvo vse belo, ker on ful ne mara kičastega in more bit vse čim bolj 'clean'.. še slike na steni v spalnici verjetno ne bo nobene, ker bi bilo že 'too much/ prekičasto'..
- ma kej, če ne drugega, je pa vse to z njim neka nova izkušnja, se mi vsaj nekaj dogaja..
- ful se mi ne da v Lj danes
- so teme o hujšanju in hrani že zunaj :D Js sem študirala, da bi bilo fajn še 1.5 kilograma it dol, ma on mi govori, da ne rabim nič hujšat ( ful prijazno :) ), pa glede fitnesa tudi, da sem ok in da ne bi rabla sploh hodit v fitnes.. (neki razlagal, kako je eno punco v fitnes vozil..) (..edino lase pa bi me prebarval v temno rjavo ali črno.. :D )
- da priznam, da so mi bile moje joške pa bolj všeč preden sem začela hujšat, ma jbg, tako je..

- se dajeva katerega psa bi lahko imela v prihodnosti. Js bi imela nemškega ovčarja, on pa.. dobermana - nope tej psi so mi grdi! Pes more imet dolgo dlako! Sej načeloma bi imela tudi kakšnega mešanca ali kakega iz zavetišča, samo da je velik, une majhne pasme mi niso všeč.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2019 17:50

- da imam občasno malo tak beden filing, da pogrešam bivšega, kaj vem, mogoče samo pogovarjanje, ker sva si vseeno bila zeloo blizu, tudi kot prijatelja in sva se poznala več kot pol desetletja.. ( groza, kako sem čudna..)

Ugotavljam, kaj je narobe z mano in premlevam, kakšne je on imel plane za prihodnost, kakšne sem imela jaz, kaj me je motilo, kako sem se v bistvu kdaj na nek način dolgočasila v družbi z njim.. Da nisem imela res tistega občutka/ želje, da bi bila z njim za vedno, a hkrati sem imela nek tak močen občutek neke opore, povezanosti, ?ljubezni..

- imam kar naenkrat zadnji čas filing prav, da se hočem tako 'ustalit' (sem imela isto željo že pred kakim mescem, frendica, ena samska, ko sem ji razlagala, je mislila, da se mi je utrgalo) še nikoli nisem imela tako. Ne vem, a so to zdej kaki hormoni krivi, neka uizi zaljubljenost je bila, več nekih sprememb na splošno.. se kar naenkrat počutim staro in da je zdaj čas za to-wtf
- kolegica nas skos vabi na obalo, bo treba enkrat it
- mi je uspelo dobit sobo preko osebe, ki jo poznam, lokacija je čist zraven službe, samo da cena ni najbolj ugodna, spet pa ni totalno nabita, pa na razpolago je nekoliko pozneje, kot bi jaz rabila, ma se bo dalo mogoče kako skombinirat.. Ma bom še malo vseeno iskala / gledala naprej.
- se počutim melanholično danes
- morem nehat zapravljat keš (za obleke), te pajkice danes so bile zadnja stvar!
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Dec. 2019 15:53

- sem fuuul lačna :D
- imam malo slabo vest glede bivšega :( , ker sem začela z drugim zelo kmalu po tem, ko sva se skregala, končala. In verjetno sva oba po tistem mislna, da se bova pač nazaj pobotala in potem je meni postal všeč ta drug in zdaj sploh ne vem, če sem prav naredila. :? Pa še mama mi isto govori, da sem nekam hitro začela z drugim. Nisem tega načrtovala, kar tako je ratalo.. On je bil pa več časa samski zdaj, se mi zdi da skoraj 3 leta.. Ma ja ena taka stvar, od glavnih stvari, ki mi je všeč pri tem novem je, da je starejši ( 6 let) od prejšnjega in bolj odrasel, zrel..

- grem verjetno še ta teden s frendico na fritelo z nutelo. Ma sploh mi ne grejo letos te fritele drugače, mi bolj gre slano, kot sladko, bi rajš kak sirov burek. :D
- se mi prou ne da dns enega klica oprvit, bom zgleda na jutri prestavila
- komaj čakam, da greva proti koncu meseca malo na obisk k enim prjatlom v Lj in skupi malo lučke gledat :)
- še vedno štejem zmenke, če nisem kaj falila, jih je bilo zdaj 11 :D
- mogoče grem po dolgem času ta vikend kaj ven plesat s frendico
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Dec. 2019 16:17

Če bi bila hayley moja prijateljica in ker je forum le javen, bom tole napisala-kaj, če bi ti bila malo sama? Ker izgleda, da si tako zmedena, da še sama ne veš, kaj bi.

-evo, pa sem stara 30 let. Praznovanje je bilo zelo lepo, def je bila dobra odločitev, da je v gostilni in da nisem rabila skrbeti za nič. Prav na rd ob polnoči sem imela polno hišo, vse so mi okrasili, fajn sem se imela.
-je uz pokazal, da očitno pričakujem punčko. Moj si je po moje oddahnil, da bo lahko ponosila cote od naše pupe, kar pa ne pomeni, da ne bom čisto nič kupila, hehe ;D ,
-sem kar na polno zaposlena, delo pa bo vseeno kak dan še moralo počakati, ker je mala zbolela. No, odšlo mi ne bo nikamor, samo naložilo se bo,
-sem letos dala idejo in bomo imeli pravo jelko, v loncu, da jo potem presadimo. Prvič bomo imeli pravo drevo <3 ,
-sem ful v precepu, ali vzrejati psičko ali jo sterilizirati. Po eni strani me veseli delo z njo, rada imam mladičke, ni mi problem skrbeti za njih, po drugi strani pa najti toliko odgovornih lastnikov, pa še to, da se bi čisto preveč navezala na njih in bi mi bilo hudo. Za začasnimi mačkami sem jokala kot dež.
-mi novo nabavljene sobne rastline super uspevajo in sem postala kot ena bakica s temi potaknjenci :lach:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Dec. 2019 16:22

^ lahko tako izpade, ma ne, govorim v smislu, ker je bil bivši že 5 let moj prijatelj, že pred zvezo, sem mu zaupalai in povedala največ od vseh, zdaj sva pa prekinila stike, se ne pogovarjava in mi malo manjka kot prijatelj.. nimam absolutno nobenih misli o seksu z njim ali karkoli v romantičnem smislu..

Ne bi izpustila tega zdajšnjega za nič! ( lol, že ko se dobivava, ga vsakič komaj komaj izpustim, da gre nazaj domov :D ), ker mi je ful všeč in se mi zdaj zdi, kot da se vidim za vedno z njim.. mi je bil v bistvu všeč enkrat že več let nazaj, ampak samo tako platonsko, od daleč.. :D

Drugače , ne, se ne počutim nič zmedeno. Fora je, da se zelo sekiram, če koga prizadenem, ali mu kaj slabega naredim in tako se za tega bivšega..

- v bistvu sem smotana, ma mi je vedno bilo veliko bolj hudo, če sem nekoga prizadela in da sem ga imela rada kot človeka, kot če je kdo mene prizadel..
(- tudi sem se počutila skoraj že to celo leto na na nek način sama, ker nisva živela skupaj, sva bila večinoma na vezi samo preko sporočil in se samo parkrat v letu vidla..- sem skoraj da bila sama razen komuniciranja preko sporočil. Je bolj tisto, da si zdaj res želim, že končno enkrat imet eno običajno zvezo, ne da bi šeee rabila čas za bit sama..
Še seksala nisem prej skoraj nič celo leto, se mi zdi, da rabim zdaj nadoknadit za nazaj :D :D )
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 11. Dec. 2019 20:15

Sem tudi jaz malo tko... Zmedena, ko berem hayejine poste. Res cist zmedeno, nekonsistentno pisanje. Gurl u ok?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Dec. 2019 20:22

Uredu je, pač taki ljudje... boljše da ne pišem niti več tukaj, preveč negativno okolje, karkoli se napiše, je nekaj narobe ( v realnem lajfu nisem dobila še enega negativnega komentarja glede tega vsega, same vzpodbudne) zgleda da imajo pa eni zelo popoln lajf, upam da gre tebi veliko boljše! :wink: :wink: Bom šla uživat izven virtualnega sveta..


Aja - never been better! :wink:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]