Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Jul. 2018 20:01

-* lepo da je Tajko vredu, rad imam tega psa.
-* sem se včeraj vrnil v Tbilisi,sem v enemu res skromnemu hostlu, ampak folk tukaj je super...potem ko sem se brcnil v vogal, sem začel kleti, me je za rokav pocukal en kul surfer dude iz Kalifornije (the boy is fit) ki živi v Sarajevu in potem se je dan odvil spontano. Nabrala nekaj ljudi skupaj, odšli v Mtshketo, tam smo pa sam pili vino, jedli in šli k maši. Moram priznati da je cerkev v tem mestu, obred, zbor, freske, vonj, svečke in enostavno duh v zraku neverjeten, res se me je dotaknilo. Pristali v eni kul gostilni, zapadli v pogovor z enim Irancom ki igra v Hollywoodu, zamudili zadnji bus, zato smo štopali nazaj...pristali na enemu house partyu, maček me ugriznil in potem nazaj. Res kul dan, rad imam neplanirane dneve.
-* sem danes porabil cel dan da sem poiskal neke trgovine, je bilo boleče, ker je bil en izmed tistih dnevov ko za vse porabiš nekajkrat več časa...sem si pa kupil novo uro :lach:
-* Tbilisi je res kul mesto, malo hipstersko, premikanje je lahko, mladi ljudje na vsakemu vogalu, odlična hrana, kulturno se dogaja in njihovi nočni klubi so baje bolano dobri (nisem še šel).
-* si res želim iti v kino, ampaj je vse dubbano :lach:
-* grem jutri na boljšaka po nov tošel, mogoče na eno pico z eno iz Tindra , pa obiskat en zapuščen tehnični muzej.
-* danes sem res zagonil dan, jebemti, ampak ok, se zgodi
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2018 12:28

- me zdej res zanima, kako gledajo tipi na to, če je punca starejša od njih, ker me bivši zafrkava, da sem se mu lahko zdela prestara tistemu tipu :? :? Ker meni sploh ni panike, ali je tip starejši ali mlajši..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Jul. 2018 13:41

Tvoj bivši se zanima zate, ti mu poveš da ti je všeč nekdo drug, in on ti napade samozavest da bi te to pripeljalo k njemu.

Si mlada ženska. Tvoj bivši je kreten tu. To je to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2018 14:56

- Lol, ne sej ni nič nesramno reku, sam kot dejstvo. Se mi zdi čist realno, da kašnim tipom je mogoče boljše met mlajše al isto stare. V bistvu mi niti ni napadel samozavesti, ker un tip je res malo mlajši. Kaj vem, to bi mogel še kašn tip komentirat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Jul. 2018 15:24

LZ :top:

Kater tip, ki ima nekaj v glavi, bi te odpikal samo zato, ker si par let starejša? (predvidevam, da ni med vama razlike več kot 5 let :D )

Sicer sem že bila enkrat na zmenku s tipom, ki je rekel, da ne bi bil z žensko, ki je starejša od njega (ni toleriral starejše niti eno leto), ampak sem tudi ugotovila po parih urah druženja, da je poln predsodkov in tudi konzervativen. :tot: Je bilo pa tko, da ni bil sam noben poseben lepotec z oh in sploh šarmantnim karakterjem, tko da niti ne vem, od kje mu te nenavadne zahteve kar se tiče izbire partnerice.
- sem prebrala zdej eno temo, kjer je tip iskal prijateljico za sex in napisal, da so vsi portali plačljivi. Loool, kje tip živi, da še ni slišal za (zastonj) Tinder? :lol:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2018 16:23

- 3 leta je mlajsi, ma ja sej po eni strani to je se dobra tolazba, da mu nism vsec zaradi let, kot zaradi cesa drugega al karakterja al neki.. Ma je ze tko tak, da deluje ku da se niti ne zanima za punce al zveze.. Aja lol bivsi mu je dal vzdevek 'tamladoletn'a nakoncu je isto star kot on, ko je z mano zacel, oz on je bil se eno leto manj ker se ni imel rojstnega tisto leto. Sej bivsi je pa eno leto nlajsi bil.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Jul. 2018 16:59

-eh ne ne, to zihr ni pravi razlog. :D
-da so mi full lepo zrasli nohtki. Edin mal mi gre na živce, ker vsi mislijo, da mam umetne.
-da če bi bla tip, bi mela 100% fetiš na lepe dolge ženske nohte. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2018 17:41

- moj bivši tip ni maral dolgih/ umetnih nohtov. Js jih itak nikoli nisem imela, samo je komentiral od kake bivše. xD
- ma nimam pojma sploh na kaj pali ta tip, ki mi je bil všeč. Bi rada vedla. Očitno sem frendzonana, na kosilo bi še šel, če bi se uskladila. Pač nič ga bom frendzonala še js, kaj mi ostane. Po moje sem mu lih malo preveč težila z smsi na koncu. Ma js sploh ne znam brat teh signalov, kdo hoče bit s tabo frend in kdo kej druzga in kdo je samo prijazen.. karneki vse skupej.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Jul. 2018 18:36

-meni umetni nohti tudi niso, ampak to zato, ker večina žensk, ki ima npr. gel nohte ima nekvalitetno narejene (predebela plast gela in zgleda grozno, sploh ko je že nekaj narastka). Sem mela sama gel nohte samo dvakrat, ampak so bli lepi, ker je bla tut kvaliteta na nivoju in res tanka plast gela. Imam pa še vseeno rajši permanentni lak. Čeprav zdaj niti tega nimam.
-haha, tip, ki bi hotel samo prjateljstvo ...mi je to smešno, ker sem do zdaj že prevečkrat slišala kakšen stavek v smislu ''ne mislim bit tvoj platonski prijatelj'' oz. pač pričakovan sex v zameno za njegovo ''prijateljstvo''. Thanks, but no thanks. :rolleyes:
-mah jz če nisem ziher kar direkt vprašam take stvari. Ne maram hodit kot mačka okrog vrele kaše. :mrgreen:
-da mi je po parih zmenkih še vedno kul v vseh pogledih. :oops:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2018 18:49

- ma ja no ma niso vsi tipi taki. Meni mi ze itak s prve niso vsec taksni, ki bi takok nekaj imeli..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Jul. 2018 19:02

- Misliš takšni, ki prehitevajo s temo sexa?
- Ker če se ne vidi v resni zvezi, potem je v bistu dobrodošlo, da takoj prizna, kaj je njegov namen. Sej to se je meni do zdaj vedno zgodilo. Niso manipulirali, na srečo. Čeprav je meni to smešno, ker tudi če si ne predstavljam, da bi bila intimna s tipom, mi ni problem se dobiti na kavi in ohranit stik, če je tip drugače zanimiv sogovornik. Samo pač to se mi je do zdaj zgodilo res redko, da bi moški želel ohranit stike z mano, čeprav je vedel, da ni možnosti za kakršno koli zvezo in je vse bilo že od začetka zgrajeno na prijateljstvu (pa še to so vedno bili tujci in se niti nimamo priložnosti videvat zaradi razdalje)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2018 23:38

- ja oz. da imaš takoj filing, da te vidijo bolj kot nek seksualni objekt in nič drugega ali pa po drugi strani neka bolj hitra zainteresiranost, razen če se res oba ful obojestransko močno ujameta že od začetka.. (Meni je blo v bistvu ful simpatično, da je moj bivši bil z mano najprej samo prijatelj oz. da sem mu bila karakterno kul na začetku samo za frendico ) Sej priznam, da če bi bil ta tip takoj neki zainteresiran zame, vprašanje, koliko bi mi bil še zanimiv. :D Mogoče je malo fora v tem, da je malo nedosegljiv in je zato toliko bolj zanimiv.. Kolikor sem ga spoznala, mislim da mi je še najbolj karakterno všeč od vseh, s katerimi sem kaj imela do zdaj.
- ma meni je normalno bit frendica al neka kolegica, saj itak bolj študentska populacijo s(m)o vsi tako med sabo..
- joj zavidam vsem tem kolegicam v resnih zvezah in zaročenim, js bi tudi bla tko.. mi kar neki ni fajn bit samska, se kar outsider počutim zraven. Je pa lepo poslušat te zgodbice, kako je prišlo do zaroke vse plane in podobno.. Ne zavidam pa prav nič unim, ki se v bližnjih dneh poročajo, ker zgleda en kup stresa vse skupaj.
- bova z unim, ki mi je bil všeč itak zdaj celo poletje vsak na svojem koncu, ma sem se itak že tako al tko sprijaznila, da ne bova nič imela.
- aja glede direktnega vpr.,ne bi sploh pašalo v kontekst, ker itak nisva nič imela, ne dejtala, samo ni pa nekega takega interesa z njegove strani, da bi me še v prostem času kam vabil al karkoli..
- upam, da vsaj do konca 20ih spoznam koga
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Andrey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrey » 15. Jul. 2018 5:03

- ne poznam povsem scene s spoznavnimi portali in prvič slišim, da je neka zadeva povsem brezplačna (Tinder)
- se moram s svojo pogovoriti glede določenih zadev, ker to kar imava sedaj ne pelje nikamor
- sva v zvezi na daljavo in konec junija sva po 5. mesecih bila dva tedna skupaj. V tem času sva le enkrat seksala, pa še to je trajalo le 3 minute
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Jul. 2018 10:58

-hayley, meni je kul, da takoj pokaže interes zame, samo tko kot si napisala: morem razbrat, da me ne vidi samo kot seksualni objekt oz. da se z mano pogovarja/dopisuje, ker sem mu kul sogovornica, ne pa pač ker je to zanj orodje, da me čim prej spravi v posteljo. Je tudi meni načeloma všeč, da najprej vse bolj temelji na prijateljstvu, pogovorih o življenjskih načrtih/vrednotah, čeprav je očitno, da je seksualna privlačnost.
-po drugi strani je pa tudi važno, da ni zanteresiranost prevelika in da je očitno, da ima oseba svoje življenje, da ne rabi nujno partnerja, da je srečna, ker si zna sama zapolnit čas.
-sms-i v smislu ''zakaj ne odpisuješ'' so tko ...get a life. :rolleyes:
-meni je pri temu, s katerim sva zdaj redno v stikih, full všeč, ker je najina komunikacija redna, hkrati pa tudi če se ne slišiva pol dneva ali cel dan, noben od naju ne bo napisal ''a je vse kul, zakaj ne pišeš''. In je obema jasno, da če si zaposlen, ne moreš odpisovat vsake 5 min. Ugl. neka taka zdrava meja zainteresiransoti in distance je meni noro privlačna. :P
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Jul. 2018 11:05

- no saj ni letelo nate, bolj tako na splosno..
- je bil cene rojstni fajn, uizi, se enega avstralca smo imeli
- sem ze na poti nazaj na svoj konec
- sem neki cisto malega teze zgubila v zadnjem mesecu, dveh cist nenacrtovano. Ampak sem zdaj ugotovila, da bi mogla se in ze enkrat prit na svojo staro tezo na zacetku faxa, konca srednje..
- da opazam da je moj bivsi res opazno bolj otrocji in manj odrasel od tipov frendic, ki so vsi 30 ali cez. xD
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov