Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jun. 2018 14:14

- aja tiste prijateljice so pa v vecini sosolke iz osnovne in srednje sole, tako da se poznamo ze ful let, s kaksno tudi od vrtca, in ko se dobimo ali slisimo po nekem casu, smo ocitno spet sutaste skupej. :D
- pac briga me ce sem smotana ali neumna s takimi komentarji, je vsaj zabavno. Saj kot da tipi iste starosti pa ne ocenjujejo tako punc na videz..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 10:19

*Meni je neprijetno komentirat videz tipov, če se gre npr. za (potencialne) partnerje žensk, s katerimi se družimo. Se mi je že tko kdaj zgodilo, da so me vprašale za mnenje ali pa se pohvalile, češ kako je lep njihov potencialni/sedanji, in nisem vedela, kaj naj odgovorim, ker meni ni bil. :lol: Če me vprašajo direktno za mnenje, povem, da ni moj tip moškega po videzu, tu se pa že zaključi. Da bi pa prav sama od sebe rekla ''ej ta je lepši/grši kot tvoj bivši'' mi pa ne pride sploh na misel. Me sploh ne briga, kakšne partnerje (videz) imajo moje kolegice, znanke. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 10:33

- haha, ne me pa nismo take, kr povemo ce nam en ni, alpa ce se nam zdi povprecen, nic posebnega.. ma pac to je tako malo zajebancije zraven, ne jemljemo ena druge tako smrtno resno.. oz smo ze skoraj navajene, da nam dostikrat tipi od ostalih niso bili po videzu. So pa to dolgoletne prijateljice, od nekih zgolj znank tudi jaz ne bi nic komentirala pretorano in najbrz tudi one ne.. Tudi tisti trije niso bili potencialni partnerji, ok en je bil bivsi, enga sem odpisala, en mi je bil pa takrat se samo zanimiv in mi je sele cez cas ratal vedno bolj vsec..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 20:21

-Ma jaz že tko mam prevelko goflo včasih in pomoje sem že kdaj kej vn usekala, kar je koga posredno užalilo. Tko da poskušam kar se tiče videza res ne preveč komentirat. Recimo lih zadnjič smo komentirale enga moškega in tko sem že hotla rečt ''meni pa ni, ker mi nizki moški niso privlačni'' in sem se potem zadnji trenutek spomnila, da je od te kolegice tip tko ene 172 cm visok. :D
-Joj neee, kje se je spomnil mi lih zdej pisat. Res res sem upala, da sva prekinla stike, ker sem že tko odpisovala lih enkrat na dan, ker mi je razum ves čas govoril, da to nima smisla in da ni šans, da bi se kej pametnega iz tega izcimlo ... in res sem ga v zadnjem tednu čisto odpisala.
-Se počutim malo utesnjeno, če mi je kdo res všeč, ker po navadi začutim zelo hitro, če lahko kaj razvije ali ne in nočem razvijat čustev do nekoga, s katerim nimam prihodnosti.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 21:46

- tudi jaz se kdaj moram še pravi čas ugriznit v jezik pri kakšnih komentarjih.. recimo ena ma 'ful' starejšega, pa sem se še pravi čas spomnila, da nisem komentirala, da mi en zgleda ful star, ali da mi ni všeč, ker zgleda star.. aja ne glede komentarjev videza, mogoče kakšne bolj odprto komentirajo iz kroga sošolk iz srednje šole, jaz niti ne, vsaj ne direktno tisti od katere je fant :D .
- da ga pogrešam :?
-
Cryselle napisal/-a:-Se počutim malo utesnjeno, če mi je kdo res všeč, ker po navadi začutim zelo hitro, če lahko kaj razvije ali ne in nočem razvijat čustev do nekoga, s katerim nimam prihodnosti.

Ja js se tudi malo čudno počutim, če mi kdo postane ful všeč, nočem izpast nek obsedenec. Ta fant zdaj mi je, ampak moja čutila so pa bolj mrtva, se mi ne sanja a so kakšne šanse ali ne.. niti ne vem, če on ve, da mi je všeč, ker nisem nič tako zelo očitnega naredila, da bi to pokazala, ker se ne poznava dosti časa in nočem izpast neki čudna, če bi on recimo bil samo kolega, ali da npr. sploh noče imet zvez.. mi v bistvu že samo za frenda tudi deluje ful fajn..
- da mi on vedno ekstra na kratko odpiše, čeprav v živo deluje malo bolj optimistično vse skupaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 21:53

-Jap, jaz mam tudi nek strah, da bom izpadla patetično vsiljiva, preveč zainteresirana, zato se vedno bremzam. Enkrat sem za foro brala od sestre sporočila (mi jih je sama pokazala), ko si je dopisovala z enim tipom, ki ji je bil takrat full všeč in ojoooj, meni so se njeni odgovori zdeli tok pocukrani, too much zainteresirani, polno nekih smajlijev ...to res nisem jz. Nasploh jaz sem direktna in želim dat tipu vedet, kakšna sem v resnici, ker hočem takoj vedeti, če tip sprejema to mojo nepocukrano, direktno plat ali mu je too much. :P
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Jun. 2018 21:57

- meni je pa bolj od komentiranja izgleda tipov od kolegic (odkar smo odrasle itak vemo, da se gleda še vse kaj drugega kot izgled) neprijetno, ko je treba komentirat dojenčke. Ker roko na srce velika večina novorojenčkov ni ravno cute (vsaj meni). In se potem vedno počutim kot najbolj grozna oseba na svetu, ko mi kolegice pošljejo slike njihovih novorojenčkov in seveda komentiraš z "aww luškan/cute" ali kaj podobnega. Itak je vsaki mamici njihov dojenček najlepši. Mislim rojstvo in novo življenje je lepo samo po sebi, da ne bo pomote. Je pa res, da ratajo res luštni čez kake pol leta, leto :) Cukri.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 22:08

- hm ja odvisno od situacije, midva se sploh ne dobivava, ne dopisujeva, tako, da ne morem js kar nekaj v njega silit.. Kar se dopisovanja tiče, pa po moje on niti ni tip da bi neki visel na telefonu in si dopisoval..

- meni so tudi dojenčki grdi. Ful lepši so kakšni 'živalski' dojenčki, ala majhni mucki, kužki ali zajčki.. :D Meni noben ne pošilja slik dojenčkov, tako da je ok. No nazadnje mi je sodelavka enga kazala, od svoje sorodnice, glih rojenega. Dejansko še niti ni zgledu tako grd, napram kakšnim drugim. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Jun. 2018 22:19

jaz si pa pri slikah novorojenčkov to tako vzamem, da pač pokomentiram, da je lep, ampak s tem gledam na vse, kar tista slika zajema -neko novo, čisto, nedolžno bitjece, ki ima potencial, da zraste v super osebo. ker pač ja, na videz so itak vsi kot pomečkan krompir :D

drugače sem pa ravno včeraj skozi okno slišala sosedovega fantka (cca 3 leta), ki je ful razburjeno klical: Maaaaaaaaami enga mjhnega polzzzzzzkaaaa sm najdu!!! Mejhn polzzzzk je!
Ma se mi je srce topilo, pa nisem nek uber fan otrok :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 22:27

- da priznam, da sem zdaj pa kar fouš vsem prijateljicam, ki že imajo resne zveze in po možnosti vejo, da bodo za vedno skupaj s tisto osebo ali ravno načrtujejo skupne vselitve s partnerji ali so že zaročene.. me je neki primlo, da bi js tudi zdaj imela kaj takega.. da bi lutala okoli se mi niti ne zdi več neki zanimivo.. :(
- da mi je tko fajn ena prijateljica, ki ima vedno ful pozitivne komentarje glede tega fanta, ki mi je všeč in ful vidi vse pozitivno in da so šanse in da sem samo jaz neki brez veze panična.. da bi vsaj to bilo res. :oops:
- za uno mojo laž tipu, ki mi je všeč pa zdej še bivši ve :D in ene par prjatlc, lol kjra drama je bla zame iz tega naslednji dan, zdej sem se že sprijaznila, da ni nič takšnega in če se bomo kdaj bolj zbližali in spoznali mu bom pač tisto povedala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 23:30

Ananhas napisal/-a:(odkar smo odrasle itak vemo, da se gleda še vse kaj drugega kot izgled)

- ja tudi me vemo, da se gleda tudi drugo od izgleda :wink: svašta res..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Jun. 2018 0:16

Noben ti nič hudega noče. Izražamo/delimo mnenja, to je vse.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jun. 2018 9:12

- me je malo zamikalo se spet ostržt na paž/ daljši paž. Sem vidla učeri eno/ par punc s takim pažom/ daljšim pažom v kombinaciji z valovitimi lasmi in mi je zgledalo zelo luštno. Ker nekoč sem imela filing, da paše paž bolj samo na ravne in meni se mi res ne bi dalo skos ravnat las..
- sem se včeraj prvič sprehodila mimo njegovega doma :D itak, ga ni bilo tam, samo je bilo vseeno zanimivo. :D
- sem se danes ful dobro naspala :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Jun. 2018 11:18

* Ne smem met mačke. GOD WHY. srce me boli. jooooooj. zakaaaaaaaj neeeee. ni oblazinjenega pohišta, nič mačka ne more uničit, če bi kaj uničila bi sama poravnala škodo, sama popravila....
* me še bolj boli dejstvo, ker vem, da bi muciki res omogočila najlepše življenje, ker mi mačke res ogromno pomenijo. KAM Z VSO TO SILNO LJUBEZNIJO?
* će bi srečala dobro vilo, pa bi me vprašala, če hočem met mačko al fanta, bi takoj zbrala mačko.
* CATS ARE FOREVER, BOYS ARE WHATEVER.
* grem jokat.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Jun. 2018 14:28

^^ čez neki časa, spet vprašaj lastnico in čez neki časa spet. to folk najprej misli, da so to neke muhe in so apriori proti, pol se da pa marsikaj zmenit.
škoda bi bilo ne imeti mačke.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov