Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Avg. 2017 10:13

* naš pes tole poletje bolano izgublja dlako, vsako jutro bi lahko iz njegovih dlak naredil 10 lasulj za Trumpa, ima še kdo to situacijo...ker prvič v 10ih letih opazim konkretno razliko?


uh to sn se pa prov na glas nasmejala hahah :D

* recimo, da sem na področju osebnostne rasti precej dosegla, recimo, da mi je precej stvari bolj jasnih itd. ampak k eni strani se nenehno vračam, ne morem izbit iz glave, sem nekaj časa ok, pa se nazaj k temu vračam, in je... tok nenormalno utrujajoče. ne samo zame, ampak tudi za ljudi okoli mene s katerimi to delim... hb imam dobre ljudi okoli sebe, ki me poslušajo, ampak vseskozi poslušat ene in iste iracionalne strahove, je utrujajoče. predvsem mi je grozno, ker me nihče ne more razumet, ker nikogar ne spreletavajo taki strahovi. sem se pogovarjala s terapevtko, skušala pri sebi razrešit, pa ni nobene prave rešitve, ker se mi sanja ne od kod to izhaja. in na trenutke si sam mislim, da ne morem več bit v lastni glavi, ker mi jo bo razneslo od tega pritiska in negativnih misli. preprosto se ne znam ugasnit, pa nehat razmišljat o nekih najhujših možnih scenarijih. se mogoče ustavim za sekundo, potem pa spet KAJ PA ČE. res je grozno. grozno je dejstvo, da so tvoje lastne misli, zapor. in me boli, ker sem nekaj časa ok, potem pa se spet vrnem v to stanje, in sem samo: ofak ne spet.
vedno sem bila bolj anksiozna, da sem se pretirano sekirala glede stvari, ampak nikoli do take mere.
* v takih trenutnih sem res čist obupana.
* moram nujno najti nek način, da se soočim s tem, ker to tudi ni življenje, da se vseskozi sekiraš. ah ja
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 20. Avg. 2017 11:40

Priznam, da ne maram otrok..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Avg. 2017 18:29

-* evo, bajta spucana in čaka na prevzem, podnajemnika sem že našel, zdaj se samo še čaka na datum selitve.
-* je še nekaj dela z centralno in lepotnimi popravki, ampak rečmo da smo na 97%.
-* sem res vesel da se bosta starša selila na Primorsko, ker je lokacija bodoče hiške sick, plus, imela bosta mir.
-* imam probleme z zobmi, in očitno jih bom moral rešiti s Hrvaško, ker nočem skakati nekje po Indiji Koromandiji in fasat kak vnet živec, trakove in kakšno infekcijo.
-* se enemu kolegu ni sešla zveza, in tko občasno mal debatirava o temu, in ko se je to začelo sem rekel da bom bolj pazljiv pri temu kaj govorim in kako želim vplivati na človeka. Ugotovil sem da sem bil v preteklosti v dotičnih primerih zelo grob, direkten in sem ne le vplival na človeka slabše, ampak tudi sam si tega nisem želel. Zato sem sedaj bolj nežen, vzamem si več časa preden rečem nekaj in razen če nisem vprašan in da se pristopi do mene, ne rinem več.
-* sem v zadnje pol leta odprl večji dialog sam s sabo, pomagal mi je moj kolega ki se šola za psihiatra, prebral sem veliko del Junga in Freuda, in sem ugotovil da je moja narava oziroma senca ni najboljša. Iskreno mislim da če ne bi imel tako stabilne družine, krasnih staršev, čudovitega otroštva, zdravega okolja, da se mi mogoče ne bi vcepili nekateri koncepti in da če bi bi bil prepuščen samemu sebi, da bi bil slab človek.
Moram investirati veliko več energije in razmišljanja, da lahko delujem zdravo in funkcionalno z drugimi in do sebe, ker sem agresiven, hiter, odločen, hočem zmagovat in sem obseden z koncepti. Sem pa vesel da nisem nikoli naredil nič res slabega, da ne pijem alkohola ali jemljem česarkoli, da sem se vsaj približno naučil izražati svoja čustva, ter da občasno spustim svojo jezo ven na kontroliran način.
-* upam da sem vsaj deloma premagal svoje otroštvo in najstništvo, saj je bit introvertiran kolerik problematično, bil sem sam, ker sem bil jezen, sem se zaprl, ker sem se zaprl sem začel ustvarjat svoje koncepte, ko sem ustvaril svoje koncepte sem postal samouničevalen, zaradi tega sem bil nemotiviran, itd, in karkoli sem delal sem delal v nasprotju svojega karakterja, ker sem sprejel da je bit jezen narobe.
-* bi zdle totalno jedel azijsko hrano, potem se pa spomnim da žvim v tipičnih slovenskih selah, in da je boljše da odmislim eksotične ideje. Šiptar pa burek je najbolj eksotično kar dobim.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Avg. 2017 7:03

* sem vesela, ker je končno ideja za dekliščino izoblikovana, se samo rezervira in je to to. sem pa rahlo razočarana nad tem koliko nas sploh bo na koncu... no comment. datum je bil izbran (skupaj smo ga izbrale) s tem namenom, da bomo ja vse skupaj, da nam ne pride kaj vmes.... eh :D
* bo pa pomoje vseeno super lušno :) že zdaj komaj čakam :)
* god damn it pa kupovanje kart za koncert s tako shitty plačo :(
* sem že od več ljudi slišala, da znam bit precej hladna oseba, ker je bil precejšen šok.
* sodelavko sem navdušila nad branjem knjig, in ji zdej skos nosim nove in nove knjige :D wiii :D navduševanje ljudi nad branjem is my passion :D
* trenutno berem tri knjige, in mi je kul, da me skakanje iz enega plota v drugega, sploh ne zmede, ampak normalno sledim.
* sem malo prišla k sebi po malo slabši epizodi prejšni teden. in se lahko res iz dna srca zahvalim čudovitim osebam, ki me obkrožajo, in pomagajo <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Avg. 2017 14:37

- Sem se odločila da se ne bom smilila sama sebi!
- Da bo Sicilija definitivno drugačna kot sem pričakovala. Ampak komaj čakam, letos nisem imela še konkretnega dopusta.
- Se mojemu vsi smejijo, ker je 6 let nabijal kako ne bo do smrti dobil šihta v svoji stroki. BAM, ne samo v svoji stroki, ampak literally dream job mu je skočil v naročje. Preden je sploh začel pisat magistrsko. Lucky bastard :mrgreen:
- Spet selitve narodov, adios lepi moj balkon. Nisi bil za dolgo, ampak v mojem srcu maš posebno mesto :hearts:. Adios tudi moja čudovita goriška klapa, bilo je kratko al slatko :hearts:.
- Sem res v dvomih če se mi splača selit, ker mi je tu tako faking kul. Ampak hočem met svojo sobo dammit. Pa magari če samo za te 3, 4 mesece.
- V petek akcija! Samo še danes in jutri zguram :ja:
- Vrtim eno in isto pesmico od Zmelkovov že od prejšnjega petka. Mam jo že vžgano v možgane.
- Pišem couchsurferjem v italijanščini in se zgražam nad lastno nesposobnostjo. Kako je možno da po 4 letih italijanščine ne znam drugega kot naročit kafe? :eek: :eek:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Avg. 2017 19:24

-ihjhdjhfsjfjds OMGGGG Liverpool v žrebu za CL med drugimi potegnil Maribor!!!!!!!! Totalen freak out, MUST. GET. TICKETS.
-tako živčna že dolgo nisem bila. ker to je tako dream come true, ampak šansa karte dobit je pa mizerna.
-aaaaaaaaa grozna, tudi ČE BI dobila karto, bi bila skoraj zih na mariborski tribuni, kar me pa potem zelo zelo omejuje pri skakanju in petju in izražanju veselja vsakič, ko se lpool izkaže. damn it. Pa kam naj potem skrijem svojo Gerrard majico in šal in zastavo??
-mi je GOT zakon in se mi zdi, da je sezona super, ne vem, zakaj se nekateri non-stop pritožujejo. "Ed Sheeran je vse pokvaril, a gledam MTV a HBO? Blablabla..." :rolleyes: Res wtf, tip je imel vsega skupaj 3 kratke stavke in je bil čisto okej, nič moteče in nič prisiljeno. Folk je res tečen.
-moj kuža je zakon.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Avg. 2017 16:34

-* sem v ponedeljek doživel tako nevihto, da sem mislil da bo odpihnilo hišo. Sosed ima 4m luknjo v štali, veter podrl zid.
Sva z bratom celo popoldne pucala, potem sva šla pa sosedom pomagati prekrivati.
-* je bil vikend kul, šel lepo po planu, obožujem filme Edgar Wrighta, pri Baby Driverju se vidi da je poudarek na akciji, se pa kažejo znaki njegovega mojstrstva vizualnega pripovedovanja.
-* je cela vesela druščina mojega brata ugotovila da če imaš narejene spodobne slike z globino, ostrino in izgledaš najboljše kar lahko...imaš več uspeha na Tindru :D . Imam toliko pic in pirov v plusu da moram prenehati zaradi zdravja...
-* sem si kupil snemalnik zvoka, in sem malo bral ker mislim posneti neke voice overje, in sem bil totalno presran ker vem da si gremo vsi na živce ko se slišimo...ampak ni tako slabo :) .
-* imam naslednji teden dopust, bi nekam skočil, tko, za 2, 3 dni, razmišljam o Zagrebu ali da obiščem prijatelje v Banja Luko, po svoje imam pa veliko obveznosti in bi lahko oblekel my Big boy pants in porihtal to sranje.
-* mi je zabavno da sta moja starša zdej totalno padla v surfanje, in potem skupaj gledata videe na YT, oba se snemata in gledata tehniko, doma imamo kup novih jader in dil različnih prostornin :D.
-* sem zjeban, prejšnji teden zob, ta teden grlo...grem k zdravniku, nek mlad, ga vprašam glede cepljenj za Azijo, ima 10 minutni monolog kaj moram vzet če grem na kurbe. Hvala, a izgledam kot porabnik :lach: .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 31. Avg. 2017 9:09

* sem prekleta kar se tiče družbe in glasbe. Da jaz najdem družbo za koncert je čudež. Noben iz moje družbe ne posluša niti prb podobne glasbe (oz mogoče enega izmed 100 izvajalcev) kot jo jaz, in god damn it. včas bi bilo lušno it na koncert v DRUŽBI, ne pa sam :D mislim, sej bom pač šla sama na sigur ros, ampak vseeno :D
* bosta druga polovica septembra in oktobra pestra. čakajo me trije koncerti, par partijev, dekliščina, poroka :D pol pa počas december. o bog december :D
* pritisk v službi. nuff said.
* magistrska. nuff said.
* je pa dobro, da si pustim, da me vse nekk minimalno obremenjuje. ravno dovolj, da imam nekaj pusha za naprej, ne pa da bi me paraliziralo. its something.
* naj bi bil ta vikend dež. že n-časa hrepenim po deževnem vikendu, da se zabubim v posteljo, preveč spim, preveč berem ah <3 i miss u rain :**
* danes se začne EP v košarki. im so excited. danes poljaki, močna ekipa. upam, da nam z dončičem uspe. res sem čist navdušena nad njegovo igro. močno krilo, dobro skače, pogumen igralec. wow. vseeno pa pogrešam močne centre. dimec je hrust od človeka, pa si ne upa za tisto bogo žogo skočit. pa pogrešam zorana. KJE JE KLOBUČAR?
* exit out.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Avg. 2017 9:31

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem zjeban, prejšnji teden zob, ta teden grlo...grem k zdravniku, nek mlad, ga vprašam glede cepljenj za Azijo, ima 10 minutni monolog kaj moram vzet če grem na kurbe. Hvala, a izgledam kot porabnik :lach: .


Ne vem, kaj vzet, če greš na kurbe, ampak cepljenje proti Hepatitisu A+B je bilo najbolje porabljenih 150 evrov v mojem življenju. Pa sem drugače precej flegma (neumna?) glede teh zadev, ampak damn.
- Da sem doma. Še kar dobre volje.
- Da pogrešam kunčico :( In posledično pogrešam mojega mačkona.
- Ne vem, kaj naj sedaj delam doma. Yeeeey, Celje. Yey.
- Je pa super občutek, ko po enem letu začutiš evropsko vreme. Fuck off monsunski veter.
- OK, resno, kaj naj sedaj delam?!
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 31. Avg. 2017 9:48

- Ne vem, kaj naj sedaj delam doma. Yeeeey, Celje. Yey.


Celjanka :O
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Avg. 2017 10:25

Jap. Born and raised.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Sep. 2017 21:50

-* mi je po ene 500 padcih, 1000 zaleganj , padcu v reko, štirikrat uporabljen kot orožje proti bratu..umrl moj 45 mesecov star Sony Z1 :cry: .
-*je živel kot heroj, a umrl kot reva, padel medtem ko sem psu odpenjal pas in mi je padel na pesek. Sem bil sam, resno, tole je bilo to, ne takrat ko sem ga pomotoma brcnil 5m stran ko mi je padel iz rok in sem hotel ublažiti padec :lach:
-* sem kupil en profesionalen foto pas, in je, kako bi se pravilno izrazil: jeb**o kvaliteten. Uh, je tok udoben,uporaben in kamero nosim za hrbtom, in mi ne skače nič. Best money ever spent.
-* grem v sredo v Zagreb, bom tam nekaj dni, nimam nekega plana...vzel bom knjigo, kamero, ruzak s stvarmi. Plan je sam šetati in raziskovati, to da spoznam enega kul človeka in da dobro jem.
-* se trenutno trudim ne obsojati nekoga ki je spet klecnil pred manipulantom, ne obsojam šibkosti ali čustev...sam ne meni zapravljati časa s tem da te poslušam.
-* sem imel zadnjič zelo žive sanje, kjer se mi je ponujala možnost da dobim nekaj kar si želim, in neprestano so se mi ponujale določene osebe in možnosti, vse kar bi moral je to da bi lagal in bi dobil tisto, in nisem. In ne vem zakaj sem bil tako ponosen nase, mogoče je moja podzavest resnično spustila.
-* sem navdušen nad S3 Narcosov, je huda, sem tok vesel da bo še ena sezona, sva z bratom bingala pol petka in danes.
-* sem se včeraj poslovil od ene gospodične z katero sva preživljala kvaliteten čas zadnja dva meseca, sem zelo vesel da gre v tujino na naslednji korak zanjo. Sva imela lepo deževno popoldne, če si v mojem mehurčku je vedno fajn.
-* se je v petek upokojila ena gospa iz moje pisarne, ki je 35 let delal v istemu podjetju, v istemu oddelku, za isto mizo. Sem imel mešane občutke, po svoje si ponosen na nekoga ki je je zvest in ima občutek pripadnosti, po svoje sem bil pa tako, a ni škoda? Sej vem da je pomembno da se specializiraš na nekemu področju da si efektiven in uspešen, sam za kakšno ceno?
-* mislim da je normalno življenje zelo udobno, s tem ko se vsak dan prikažeš in vložiš malo, je tveganje enakomerno in na dolgi rok začneš nazaj dobivati varnost, udobje in poznane vzorce. Potem hodiš po tej vrvi ki se ji reče življenje in na sebi imaš čedalje več vrvic ki te varujejo, obenem ti pa preprečujejo da se premikaš svobodno in hitro, če jih odstraniš lahko padeš in doživiš svoj konec v katerikoli obliki ki tebi to pomeni.
-* ne vem, zavedam se da imam probleme s tem da hočem biti povsod in poskusiti vse, in da čeprav sem imel vse možnosti da se povzpnem v določenih hirearhijah in strukturah, sem vedno vse zavrgel, in vem da si to včasih opravičujem...ampak jebemti da hočem vsaj enkrat v življenju poskusiti videti sebe živeti idealno verzijo življenja ki si ga želim, ne zahtevam varnosti, udobja, pozdravljam pa vsak izziv, četudi me preserje do kosti.
Ampak spet, vsakemu svoje, življenje ni lahko, je pa prelepo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Sep. 2017 23:13

* da že zelo dolgo nisem spoznala koga z dobrim smislom za humor. :( sva se z bivšim v tem res ujela, umirala sva od smeha skupaj, ampak jbg, s tem ne moreš na dolgi rok hranit zveze. No pa tudi dejstvo, da je mel rad moje domače ljubljenčke je blo čist preveč kul. Resno, tipi ki imajo radi živali so top. Lepo je videt postavnega tipa na ulici, ki lepo sprehaja svojega psa in mu izkazuje ljubezen.
* da mi je muka, ko greš z nekom na pijačo pa ta človek ne da nič od sebe, skratka ne pove nič o sebi, vse moraš vrtat vn iz njega in razmišljat korak naprej, kaj rečt, ker si ti tisti, ki mora zapolnit tišino, ker če ne je itak awkward vzdušje.
* da najbolj vem, če se z nekom ujamem, po tem, če razume moje fore in si jih podajava kot ping pong žogico. In ne, ne razumem ljudi, ki so sami zabavni pa imajo dolgočasnega partnerja. Jaz bi umrla od dolgčasa.
* da je permanentno lakiranje res top shit iznajdba. Nohtki so vedno urejeni, a hkrati ni tistega vidnega prehoda pri narastku, tako kot pri gel nohtih (tudi če so lepo narejeni, je razlika očitna).
* da mi je ena prijateljica res kul karakterno, vedno mi svetuje, njeni snapi mi vedno polepšajo dan in nasploh ima čut za ljudi. Samo ne razumem čisto, zakaj se tolk drži doma, hkrati pa pravi, da mora kaj resnega začet počet v življenja in si končno najt tipa. Bi jo rada malo spodbudila, samo ne maram folku govorit, kako naj živijo svoj lajf. :/
* sem imela neke prebliske, da bi se postrigla na daljši paž, da bi imela čim prej spet samo svoje naravne lase, ampak a-a, neumna ideja, ki bi jo itak obžalovala. Dolgi lasje ftw.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Sep. 2017 6:57

* nezanimivemu tipu samo do določene točke pomaga, da je hot AF. sicer je res hot hot hot hot, ampak bog pomagi, od kdaj se smatra kot pogovor pošiljanje meme fotk? lol :D ampak sn se počutla staro 16, to tut nekaj šteje :mrgreen: :mrgreen:
* sem imela spet tinder dva tedna, pa ga zbrisala. po milijon đabe bv dolgočasnih pogovorih, vsiljivih tipih, štirih zmenkih... im too old for that sh*. je pa def mal ego boosta.
* zna bit dejtanje zanimivo, ampak def. utrujajoče, in človek se res hitro naveliča.
* je def bil high light tinder tednov, super like in kvazi zmenek z enim, ki mi je hud že nekaj časa.
* globoko sem zabredla v rutino. U NEED TO WAKE UP WOMAN!
* sem bila ta vikend prov patetična. bojim se, da se bo počasi postelja vdrla od mano.
* je bil basket super, ampak sila utrujajoče za živce. zakaaaaj zakaaaj slovenci ne znajo vodit? prva četrtina, polovica druge, odlično, super igra. skačemo za žogo, zapiramo, obramba super, vodimo za 10. potem pa konec. tema. žoge izgubljene, brezglavo letanje gor in dol po igrišču, da se zbudimo v zadnjih minutah zadnje četrtine, pa se mučimo. ah. dejansko nisem mogla gledat sede, hodila sem gor pa dol po sobi, se drla. jutri islandija, kar bo mačji kašelj. težje bo v četrtek, ko igramo s francozi... to bo prvi res pravi preizkus... pa sploh nočem razmišljat kako bi igrali, če ne bi imeli dragiča. nujno potrebujemo igralca, ki bi lahko vsaj prb nadomestil dragiča. dončič je def dober, eksploziven, močen igralec, playmaker/krilo, pa tudi višina je odlična, tako, da je tudi odličen igralec pod košem. ok enough :D
* me čaka nov teden. pritiski v službi so se že začeli. bah.
* se mi je zaustavilo branje. v zadnjem tednu sem začela brat 5 različnih knjig, pa mi z nobeno ni uspelo. nekak me ne potegne :/ bo treba neko res lahko branje poskusit, kak triler, kriminalko. i guess my brain is tired.
* beseda tega priznanja je: utrujena/utrujajoče.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Sep. 2017 10:53

Led Zeppelin napisal/-a:-* grem v sredo v Zagreb, bom tam nekaj dni, nimam nekega plana...vzel bom knjigo, kamero, ruzak s stvarmi. Plan je sam šetati in raziskovati, to da spoznam enega kul človeka in da dobro jem.


Plan dosežen.

-* je bilo vreme kurčevo, ampak sem se imel res super, šel sem poiskat nekaj zapuščenih stavb, jedel samo najboljše, prvič šel v IMAX kino (I want), in spoznal nekaj kul folka in raziskoval mesto.
-* vedno opažam da ima bivša Juga neverjetno kvaliteto muzejev, sem šel v moderno galerijo in je neverjetna, tok sem se zabaval v nje, edino kar mi je pokvarilo stvar je bil to da je bil tobogan ki ga imajo za izhod iz tretjega nadstropja, zaprt. God dang it.
-* sem šel v kino gledat IT z eno iz hostla, in ne vem kdo je bolj mižal, če bi naredil moj portret takrat, bi lahko zamenjal raso. Je odličen film, ima dobre momente groze, edino kar me je zmotilo potem je, da naredi nekaj groznega kjer se ustrašiš, potem je pa takoj šala, in je tko k da bi te en udaril potem pa pobožal. Zmešaj Stand by me, Stranger Things in dodaj ščepec groze.
-* priznam da sem totalni pussy ko pride do česarkoli grozljivega ali gnusljivega na zaslonu.
-* sem pa srečal eno največjih rev kadarkoli, prileti po stopnicah z kovčki, ženska s skolnjeno glavo, začne nadirati punce za šalterjem, kakšna izkušnja, da ni nič spal...poslušam, si mislim ok je bil zraven sobe Avstralcev kar je tako kot da bi spal zraven štale, ok..ni, kaže neke slike prašnih rjuh, ok, ok...očitno je čistoča freak. Ne. Dec ni mogel spati ker je bil pajek v njegovi sobi. HAHAHAHA, in kaže 30 slik tega ubogega pajka, jaz se pa zraven rolam, in me pogleda,nisva spregovorila ene besede, odvihra, potem se je pa cel hostel začel režati. Pussy, zmeraj isti deci, nek pekinezer od Španca, ženska k menih, glasen, v hlačah pa nič.
-* so Zagrebčanke res čedne ženske, je pa res da jaz to vedno pišem kamorkoli grem, imam pa občutek da so bolj svetlopolte kot kjerkoli na Balkanu, ne vem.
-* v glavnem, je pasala kratka doza novega okolja, četudi je samo 2 uri stran, sem ful zagovornik teh mikroavantur ali mikropotovanja, 3 dni, majhen budget, 70% istega mentalnega procesa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov