Prikrival mi je, kako naj pozabim?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 04. Mar. 2008 20:45

*hox* napisal/-a:Glej, če ga imaš res ful rada, se splača potrudit in "pozabit" oz. to postavit na nek stranski tir.


hja,kaj pa on?on je tisti,ki nekaj muti in prekriva,naj on dela na tem,naj se on trudi,da bi jo obdrzal...
mislim,da ni "fer",da on neki skriva in "laze",ona pa more bit tista,ki se more trudit,da jo ne prevec prizadene to njegovo obnasanje.ce jo ma rad,ji pac tega ne sme delat,oz.ji neb smel delat.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 04. Mar. 2008 20:49

Anelise napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Glej, če ga imaš res ful rada, se splača potrudit in "pozabit" oz. to postavit na nek stranski tir.


hja,kaj pa on?on je tisti,ki nekaj muti in prekriva,naj on dela na tem,naj se on trudi,da bi jo obdrzal...
mislim,da ni "fer",da on neki skriva in "laze",ona pa more bit tista,ki se more trudit,da jo ne prevec prizadene to njegovo obnasanje.ce jo ma rad,ji pac tega ne sme delat,oz.ji neb smel delat.

Okej, js sem govorila od tam naprej ko on reče, da se to ne bo več dogajal. Ker od tam na prej je pa vse na njej. Če ona ne more pozabit in mu zaupat, ga bo pustila. Če pa lahko, se bo pa trudila pozabit. On se bo pa seveda mogu potrudit da je še kdaj ne razočara in da se to ne bo več dogajalo.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 04. Mar. 2008 22:12

****
Zadnjič spremenil tani24, dne 19. Nov. 2013 11:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Mar. 2008 11:31

No očitno si se odločla, da mu oprostiš pa da boš z njim... dobro je, če se bosta veliko pogovarjala... pogovor dosti prinese v zvezi, ampak iz lastnih izkušenj ti predlagam, da če boš opazla da se to ponavlja da rajš prekineš z njim kot pa da vlečeš to v nedogled, pa zapravljaš ta čas z nekom, ki mu očitno ne pomeniš tolko kot on tebi. Če pa se stvari ne bodo ponavljale pa hvala bogu. Jaz sem take stvari eno leto prenašala, tak da zgodba mi je dokaj znana... pa upam, da se bo pri tebi to boljše končalo. Pa verjetno bo tud boljše za tebe, da ne razmišljaš toliko o tem, ker bo sam slabše... probaj se mal s čim zamotit. Potrudit pa se itak morata oba.
Yada, yada, yada...
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 05. Mar. 2008 17:37

Anelise napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Glej, če ga imaš res ful rada, se splača potrudit in "pozabit" oz. to postavit na nek stranski tir.


hja,kaj pa on?on je tisti,ki nekaj muti in prekriva,naj on dela na tem,naj se on trudi,da bi jo obdrzal...
mislim,da ni "fer",da on neki skriva in "laze",ona pa more bit tista,ki se more trudit,da jo ne prevec prizadene to njegovo obnasanje.ce jo ma rad,ji pac tega ne sme delat,oz.ji neb smel delat.


Oke s tem se popolnoma strinjam. Samo, če pa nekako nimam občutka da bi se on sploh trudil kaj. Ne ve kako se naj, je njegov odgovor če ga vprašam.

Čudna so pota Gospodova :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 05. Mar. 2008 18:48

tvoja_želvica napisal/-a:
Anelise napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Glej, če ga imaš res ful rada, se splača potrudit in "pozabit" oz. to postavit na nek stranski tir.


hja,kaj pa on?on je tisti,ki nekaj muti in prekriva,naj on dela na tem,naj se on trudi,da bi jo obdrzal...
mislim,da ni "fer",da on neki skriva in "laze",ona pa more bit tista,ki se more trudit,da jo ne prevec prizadene to njegovo obnasanje.ce jo ma rad,ji pac tega ne sme delat,oz.ji neb smel delat.


Oke s tem se popolnoma strinjam. Samo, če pa nekako nimam občutka da bi se on sploh trudil kaj. Ne ve kako se naj, je njegov odgovor če ga vprašam.

Jah no, pol pa tako ali tako veš kaj moraš narest.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 05. Mar. 2008 19:26

rinca napisal/-a:mene pa zanima na podlagi česa ste ugotovile, da je vsega on kriv in da naj ga kar pusti??
Moras bit pa nova na forumu. To je standard operating procedure na tem forumu, od dolocenih osebkov. Ko beres ta forum si poducen, da je v osnovi vedno dec kriv, ce se ne obnasa tako kot zenska zeli. Kakersnokoli trenje v odnosu je krivda deca, ker ne komunicira dovolj. Prav tako je kriv za njena sumnicenja.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 05. Mar. 2008 19:32

tvoja_želvica napisal/-a:ja bom kr tako rekla... povod za to nezaupanje je bil on sam. jaz na podlagi vsega prikrivanja postala ljubosumna na kr ene osebe ko jih ne poznam. pač on ma stik z njimi. in to mene psihično zelo obremenjuje. jaz hočem to spremenit. vendar nevem kako ??


imo boš morala kaj pri sebi razčistit, ker tud če bosta šla narazen, boš imela verjetno pri drugih partnerjih podobne težave z ljubosumjem ...

kot si že sama ugotovila, bi blo pa res fino, da se takrat, ko čutiš kakšno psihično obremenitev, ukvarjaš z jogo ali s čim drugim, kar te sprosti in zamoti. glavno je, da se ne ukvarjaš nonstop z njim, ker to ni zdravo.

kako pa si ti sploh ugotovila, da ti kaj prikriva? si že takoj začela brskat po njegovih osebnih zadevah?
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 05. Mar. 2008 20:01

v bistvi mi je sam povedal da se meni z njo... pa sem ga vprašala če sta se osebno spoznala že pa reko da ne... pol pa čez čas mi reko da mi more priznat da sta se že srečala, šla na pijačo, z njene strani bli predlogi o varanju, perverzne besede..... z njegove pa kaj blo nevem, reko da nič takege kot z njene strani....
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 05. Mar. 2008 20:06

tvoja_želvica napisal/-a:v bistvi mi je sam povedal da se meni z njo... pa sem ga vprašala če sta se osebno spoznala že pa reko da ne... pol pa čez čas mi reko da mi more priznat da sta se že srečala, šla na pijačo, z njene strani bli predlogi o varanju, perverzne besede..... z njegove pa kaj blo nevem, reko da nič takege kot z njene strani....


Uh to ni pa fajn! Mislim, da to nikomur ne bi bilo vsec!

In kaj si se odlocila, da bos naredila?
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 05. Mar. 2008 20:10

saj kot sem rekla... prvo sm mu postavla ultimat... ali jaz ali ona... se odločo takoj za mene. pa sem rekla oprostim lahko, pozabit se bom trudla, vendar bo mogo tud on kaj nardit v tej smeri... ne vidim da kaj bi, ker ne ve kaj nardit... zdaj pa če še enkrat to doživim je konec brez razmišljanja, čeprav ga mam ful rada pa vse.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 05. Mar. 2008 20:13

Ne vem, zakaj se je mogel dobiti z nekom, ki mu predlaga varanje. Si ziher, da nista nic mela?
Lepo, da se je odlocil za tebe. Pa zdaj se vedno skriva pred tabo stvari?

Mlada si se. Bos prebolela in pozabila, cez nekaj let bos se temu samo se smejala!
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 05. Mar. 2008 20:17

aja pozabla povedat da sta prvo se dobila potem pa so prišla zanimanja z njene strani...pa se takoj odločo on da se nebota dobila več ker me noče prizadet....
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 05. Mar. 2008 20:18

No, potem pa se nimas kaj sekirati. Odlocil se je za tebe, verjetno ne brezveze, ampak ker te ima rad. In vsakic, ko bos se spomnila na to in te bo zgrabila jeza, se spomni na te moje besede - tebe je izbral, ker te ima rad. Probaj cim manj na to misliti. Saj bo, verjemi. Gre, ce se malo potrudis. :)
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 05. Mar. 2008 20:32

ok... :) danes že upoštevala nasvet da mu nebom tega več metala pod nos... bomo vidli kako bo.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov