Osamljenost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali se počutite osamljene?

Da
94
73%
Ne
34
27%
Skupaj glasov : 128

cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 27. Nov. 2007 22:46

Ja, lahko rečem da imam kup prijateljev, a za vsak problemček se mi zdi egoistično jih klicati, sploh ker ne študirajo v lj, in ne gre se le za problemčke ampak tudi(predvsem) za sproščen pogovor, ki sem ga sposobna samo z ljudmi, ki so mi res blizu.. in tako se kdaj počutim samo... na primer zdaj! No, pa živim v enem najbolj žurerskih študentskih domov v Rožni dolini in mam trenutno en žur tik pred vrati svoje sobe, enega pri sosedu, drugi pa poteka v (skupinski) kuhinji-ne nimam težave z tem kako iti sama na žur, a biti tam še ne pomeni ne biti osamljen, mogoče je kdaj še huje...biti obkrožen s kupom ljudi in se počutiti sam...
Uporabniški avatar
Flammable
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 24. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Flammable » 27. Nov. 2007 22:58

to prinese srednja šola
sj vem da mam prjatle in podobno in majo me radi, usej tko mi vedno govorijo
ampk se še vedno učasih počutm osamljeno
pa še fanta nimam, pa ga ubistvu nočm..
ampk k gledam use moje prjatlce nemorm ne bit lubusumna da majo neki tok lepga
in potem sm osamljena:/
in zmedena in brezvzeze sploh
1,2,3,4 tell me that you love me more..
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 28. Nov. 2007 8:42

hm..ubistvu osamljena nism, samo takrat, ko pomislim na to, da se mi zahoče it vn s frendicam. Takrat nekako ne najdem takih frendic, ki bi šle lahko skupaj ven. Imam fanta in čez usak vikend sem pri njemu. Imam kofetkarske prijateljice, s katerimi zapolnim pavze med predavanji. Da pa bi mela kake kolegice, ki bi hodile skupi v šoping itd...to mogoče pride kdaj kasnej. Trenunto še nism tko nadgradila prijatelstva.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 28. Nov. 2007 9:36

Js se ful redkokdaj počutim osamljeno. Sej pridejo taki trenutki, ko se mi zazdi, da sm čist sama na svetu, sam sej v resnici dobr vem, da še zdaleč ni tak.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 28. Nov. 2007 14:02

Osamljenost... Kaj bi naj bilo to? Ko se počutiš samega? Saj nikoli nisi sam, kakorkoli obrneš.
Pri meni je bolj pogost pojav zdolgočasenost. In dolgočasim se velikokrat, sploh v družbi ljudji, ki fejkajo, da so nekaj, kar niso in še tisto slabo izpadejo. Drugače pa si vedno naredim super za sebe, če sem sama ali v družbi.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov