Osamljenost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali se počutite osamljene?

Da
94
73%
Ne
34
27%
Skupaj glasov : 128

zala123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a zala123 » 04. Nov. 2007 13:23

Kaj smo čisto vsi osamljeni?
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 04. Nov. 2007 13:28

še moj piskrček. tud sama sem obkrožena z ljubečo družino in dobrimi prijatelji, a vendar se na trenutke počutim tako izgubljeno, osamljeno... v teh trenutkih si želim čim bolj zapolniti čas. najdem tečaje, opravke, študij, pohajkovanje naokoli, nakupovanje, kavice itd. skratka, da nisem sama doma. ampak zvečer vseeno ostanem sama, samcata. mislim, da mi manjka tisti nekdo, ki bi mi ob koncu utrujajočega dne prisluhnil in me objel. partner mi manjka. a dokler ne bom spoznala tistega, ki bi mi stresel tla pod nogami bom še naprej samcata in posledično osamljena. tako pač je.
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 04. Nov. 2007 14:10

jst vedno bolj ugotavljam, da osamljenosti nas lahko reši samo ljubeč partner oz. ljubezen. se mi zdi, da je to vse kar si večina ljudi želi. lahko maš veliko prijateljev, se razumeš z družino, dovolj denarja, a če nimaš prave osebe ob sebi, ki ji lahko izkazuješ ljubezen in obratno se mi zdi, da je vse ostalo brez pomena.
pa mi povejte, ali se motim???
Uporabniški avatar
Amy.<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy.<3 » 04. Nov. 2007 14:18

...Ko sem z njim, se ne čutim osamljene...Ko pa njega ni ob meni, pa se malo počutim osamljeno...Ampak to osamljenost prežene moja prijateljica...Imam zelo malo prijateljic, ampak tiste, ki pa jih imam pa so res zlate... :bussi:
Rebook#3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 16. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebook#3 » 04. Nov. 2007 14:51

@smrketka@ napisal/-a:jst vedno bolj ugotavljam, da osamljenosti nas lahko reši samo ljubeč partner oz. ljubezen. se mi zdi, da je to vse kar si večina ljudi želi. lahko maš veliko prijateljev, se razumeš z družino, dovolj denarja, a če nimaš prave osebe ob sebi, ki ji lahko izkazuješ ljubezen in obratno se mi zdi, da je vse ostalo brez pomena.
pa mi povejte, ali se motim???


Seveda! Kdo pa ne bi bil rad ljubljen? Ne poznam korenjaka, ki bi dvignil roko na to vprašanje. Saj po tem vso človeštvo hrepeni! It's all about love! Tudi jst se zadnje čase počutim bolj osamljeno, še posebej zato, ker trenutno nimam fanta in ko začnem mogoče malo bolj o tem razmišljat ... :( :cry: Tudi prijateljev nimam precej, ampak me to sploh ne nervira. Pomembna je kvaliteta. :) Mislim, da si ljudje premalokrat povemo, kako lepi in enkratni smo. Seveda pa je to najbolje slišati od drugih! :wink:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 04. Nov. 2007 15:09

pajkica napisal/-a:jaz se počuti osamljeno zmeraj kadar ob sebi nimam fanta!

Enako je pri meni. :(

Zraven sebe imam lahko celo družino pa še prijateljice, pa ga bom še vedno pogrešala, in še vedno bo nekaj manjkalo do tiste popolne sreče.
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 04. Nov. 2007 15:13

js se počutim osamljeno od takrat ko sem izgubila svojega najboljšega prijatelja ( :? ) ni več to to..pri ostalih se počutim k da bi steni govorila..ne sj ni tolk hudo, samo manjka mi nekdo ki bi me zares poslušal
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 04. Nov. 2007 15:36

js se pocutim osamljeno, ker dejansko sem sama.. :) (ljubezen,druzina, prijateljstvo)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 04. Nov. 2007 15:47

se strinjam, da nas ljubezen izpopolni na nek nacin in osreci... ampak dejansko smo vedno sami. na koncu koncev ostanemo sami s sabo in uzivati moramo tudi v samoti.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Nov. 2007 23:37

christianni cruz napisal/-a:osamljena ?: seveda :cry: :cry:

imam najboljšo prijateljico , kopico ostalih , dobre starše (čeprou se bolj mal vidmo pa se ne zastopmo glih) , ...sošolce k se fuul zastopmo pa use.

sam ....počutim se vseeno osamljeno. manjka mi tisti nekdo , ki bi mi dau vedit da sem uredi člouk , ...itd.

včasih bi vse te ljudi ki jih imam zdej ob seb zamenjala sam za 1 človeka, ki bi mi vsak dan povedu , da sem uredi, pa da me ma rd :oops:
Upam, da ni presenecenje, sam to kar dozivljas ni nic unikatnega ali specialno tragicnega. Tko je nabrz z vsemi, ki smo samski, da bi radi nekoga, da bi jim obcasno dal vedt, da neki pomenijo.

V splosnem se celo ljudem, ki me dobro poznajo, niti ne svita ne, kaj mene muci. Seveda zato je povsem nemogoce, da bi drugi ljudje socustvovali z mano. Situacija, za katero ni nihce kriv in tudi ni nobene pametne resitve.

Zadnje case se pogosto pocutim, kot da sm stranski igralec v filmih drugih ljudi, laboratorijski tehnik v CSI, ki se utelesi za 30 sekund na epizodo, da postreze z informacijami o kemicni sestavi zrtvinega komolca, dispenzer informacij brez duse.

Oh well...
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 05. Nov. 2007 21:05

vsi se včasih počutimo osamljene, to pač tak je. jaz se vedno počutim osamljene, če sem npr. v množici ljudi in me popolnoma nihče ne razume al pa se vsaj meni tako zdi. prijatelji pridejo sami od sebe, takrat jih boš spoznala, ko jih boš najbolj potrebovala...
Uporabniški avatar
Lotti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 5. 3. 2007
Kraj: Above the clouds

Neprebrana objavaNapisal/-a Lotti » 10. Nov. 2007 14:08

Evo še ena zelo osamljena duša :( Pred kratkim sem končala večletno vezo z fantom, sicer sem trenutno čustveno zapletene z nekom, samo to pač ni prijatelj...In tudi jaz zelo dobro vem, kako je ko si želiš it ven, ma nimaš koga poklicati, ko hočeš na sprehod, pa nihče nima časa, ko hočeš na kavo, pa nimaš s kom...Vedno sem mislila, da imam veliko dobrih prijateljic, samo zdaj se mi odpirajo oči in spoznavam, da so to pravzaprav osebe, ki želijo moje družbe, ko imajo probleme, ki jih nihče drug noče reševat in ko nimajo nikogar drugega zato...V trenutku ko sem ostala sama, so bili vsi tu,vsi so želeli vedeti, zakaj sva šla z fantom narazen in oh in sploh...čez dva dni ni bilo nikjer več nikogar.To res veliko pove o prijateljicah mar ne? :cry:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Nov. 2007 19:31

Sem imela (in še imam občasno) vmesna obdobja, ko sem se počutila zelo osamljeno, ampak zdaj to premagujem s tem, da se vedno z nečim zamotim, kar me pač veseli. Ni pa isto biti sam ali biti osamljen.
*roquen*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 24. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roquen* » 13. Nov. 2007 22:46

Ja js sem pa zelo osamljen odkar sva se s punco razšla. Živel sem in še vedno le zanjo in zaradi nje sme pozabljal na prijatelje in sedaj imam problem da me večina ljudi sploh ne pozna več. Zelo mi je hudo samo tako je pač ratalo in jaz ne morem nič glede tega.
Mi je pa žal da s punco nisva več skupaj... čeprav bom vložil vse sile da jo pridobim nazaj! :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 13. Nov. 2007 22:53

Dobronameren nasvet: u prvi vrsti moraš živet zase, ne za druge :) Nikol se zarad drugih ljudi (pa tut če je to tvoja punca) ne odpove(du)j stvarem, k jih maš rad in te veselijo. Kr enkrat ko je konc se zgodi to, kar se je teb; ne ostaneš le brez partnerke, ampak brez usega.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]