Obsedenost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 16. Mar. 2008 12:18

Ja, taksen je nas sistem. Mojo kolegico je hodil domov en ustrahovat, stal konstantno pred vrati pa mu niso mogli nic :? Strasno no.
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 16. Mar. 2008 12:36

Predlagam, da megar plačaš kko gorilo, da ga mal prime in mu pove kaj bo, če ne bo nehal. Ker halooo, mislm, da je to res že preseglo use meje! Ne morm verjet, da je en pr 24-ih tku glup!
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 16. Mar. 2008 16:48

Ja to pa je nasvet...dobit enga da bi nekomu grozil, to pa moreš met ful jajc res da se greš take :roll: .En folk je res idiotski do konca...

Drugače pa v kolikor se ne bo ta tip utrudil in prenehal probej menjat številko al pa zrihtej da zablokirajo tisto številko.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 16. Mar. 2008 17:10

the big red machine napisal/-a:Drugače pa v kolikor se ne bo ta tip utrudil in prenehal probej menjat številko al pa zrihtej da zablokirajo tisto številko.


na mobitelu majo ful stroge pogoje,ce hoces,da zablokirajo stevilko tistega,ki te klice/ti pise..
mores jim pokazat sms,uro,ko si ga dubu,plus tega jih more ful v dokaj kratkem casovnem intervalu-je res cela procedura..
moji frendici je tud en skoz ful tecnaru,pa se je na mobitel obrnla in so ji rekli naj raj zamenja stevilko,ker dokazat,da te nekdo nadleguje je ful zaje*ano.

policija lahk posreduje sam,ce ti ta oseba grozi...jst predlagam,da starsem (ocetu :!: ) poves naj ga prestrasi..
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 16. Mar. 2008 23:32

the big red machine napisal/-a:Ja to pa je nasvet...dobit enga da bi nekomu grozil, to pa moreš met ful jajc res da se greš take :roll: .En folk je res idiotski do konca...


Ja no kaj bi pa ti naredu? Čakal, da ti kej nardi?!
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 17. Mar. 2008 1:12

Težko si predstavljam tako situacijo, v vsakem primeru pa bi jo probal rešiti sam, brez da nekdo drugi opravi kako (umazano) delo zame. To se meni zdi nizkotno.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 17. Mar. 2008 9:45

the big red machine napisal/-a:Težko si predstavljam tako situacijo, v vsakem primeru pa bi jo probal rešiti sam, brez da nekdo drugi opravi kako (umazano) delo zame. To se meni zdi nizkotno.



ma ja,sam za zenske je mal tezje se ti ne zdi?

sicr pa-vcasih se je pac treba znajt-in ce ne gre drugace,mu jasno in glasno dat vedet,da s tabo ni sale..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Mar. 2008 13:00

Jst se pa ne strinjam. z vami. Vsak odziv takšnega bedaka samo še bolj spodbudi (pomoje). Zato bi ga lepo ignorirala. Brišeš smse, se ne oglašaš na telefon, če ga pa vidiš pred hišo, greš pa mimo, kot da je duh (z malo pospešenim korakom :) ).
On je obupan in išče stik s teboj, če ne bo dobil nikakršne reakcije, bo pomoje prej obupal, kot če se boš ful ukvarjala z njim in mu prilagajala svoj lajf, ker točno to hoče.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 17. Mar. 2008 13:12

jullia_ napisal/-a:če ga pa vidiš pred hišo, greš pa mimo, kot da je duh (z malo pospešenim korakom :) ).

To je malo tezje izvedljivo, se ti ne zdi? Mislis, da bi on kar gledal kako gre mimo njega, ce je njenega prijatelja napadel?
Glede ignoriranja ostalih stvari, pa se popolnoma strinjam s tabo :ja:
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 17. Mar. 2008 14:09

Jez se tudi strinjam glede ignoriranja, sam si mislm, da jo ne bi sam gledal, če bi šla mimo njega, ampak bi ji sigurno kej govoril al pa jo celo potegnu za roko al kej. Ne vem, meni bi blo strah in bi kej ukrepala. Al pa bi se usaj pojavla pred njim s kakšnim tipom, da bi uni vidu, da nima šans al pa kej.

Ti velika rdeča mašina :D si pa moški in je zate lažje, če bi te ženska nadlegovala kot pa če njo nek psihopat. No, čeprav znamo bit tudi ženske obsedene s tipi in bit mogoče še bolj nadležne, maš prav. Eh, sej ne vem kaj ji je za narest, sam težko je, če ti nekdo ne da miru in te je strah it z bajte.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 17. Mar. 2008 17:06

jullia_ napisal/-a:Jst se pa ne strinjam. z vami. Vsak odziv takšnega bedaka samo še bolj spodbudi (pomoje). Zato bi ga lepo ignorirala. Brišeš smse, se ne oglašaš na telefon, če ga pa vidiš pred hišo, greš pa mimo, kot da je duh (z malo pospešenim korakom :) ).
On je obupan in išče stik s teboj, če ne bo dobil nikakršne reakcije, bo pomoje prej obupal, kot če se boš ful ukvarjala z njim in mu prilagajala svoj lajf, ker točno to hoče.


če te tip zasleduje in ugrabi, ignoriranje ni dovolj. ko sem jst ignorirala takega psihota, me je pričakalo precej neprijetno presenečenje. tako da je zalegla šele prijava policiji. je pa res, da grožnje v smsih niso bile dovolj, da bi kaj ukrepali. so odreagirali šele, ko je prišlo do fizičnega nasilja. :roll:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov