Obsedenost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Elle 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle 08 » 13. Mar. 2008 13:29

---------- Združena tema ----------

Pozdravljeni vsi skupaj... :)
Sem pred manjšo dilemo, spoznala sem nekega fanta medtem ko ji bil še on v resni vezi, bila sva si všeč zgodil se ni pa nič, iz moje strani nisem hotela...Nakar on pusti to dekle z izgovorom da nista srečna in si želi bit z mano..po parih zmenkih on men ni več zanimiv nisem se hotela igrati zato sem mu to tudi povedala, da sva lahko prijatelja. On tega noče sprejeti mene krivi za razpadlo vezo, (on je sam hotel končati) ne da mi miru, kliče 100 na dan kup sms..ne morem mu dopovedat na lep način, če mu joka itd itd :eek: :? Vse skupaj že meji na izsiljevanje...Prosim za kakšen pameten nasvet stara sva 24..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Mar. 2008 13:35

Ne vem, če je tole pameten nasvet, ampak je pa edini, ki mi pade na pamet. Ignoriraj ga. Ne oglašaj se na klice, ne odpisuj na msge in se izogibaj srečanjem z njim. Na razumen način se očitno itak ne da z njim pogovort in mu dopovedat, tako da se pač umakni.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 13. Mar. 2008 13:40

jo!
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Elle 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle 08 » 13. Mar. 2008 13:52

Sem ga že poskušala ignorirat, tip se ne naveliča...v 2h 73 klicev in 19 sms-ev! :?: :!: Sploh se dober ne poznava mi govori da še nikogar ni tok ljubil itd itd OMG, ne vem več kaj naj..
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 13. Mar. 2008 14:14

Napiši mu sms ali pa ga pokliči in mu povej kaj mislš, čutiš (izsiljevanje itd.). Takoj zatem si zamenjaj cifro. Prej mu še to povej, da ne bo potem pršl ti domov težit, če si še živa. Če bo pa vseen kr k teb prihaju pa kr poklič policijo, da te nadleguje. Nimaš met kej slabe vesti, sam dala mu boš vedt kolk resen mislš, policija kakršna je pa tud ne bo nč naredila.
Worse caise scenarij, ampak tipa odpikaj tako ali drugače, drugač se ga še dolg ne boš znebila.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 13. Mar. 2008 14:14

Verjetno to meji že na obsesijo. Ne vem, kaj ti rečt, ker nisem bla še v tko hudi situaciji. Ko te pokliče se javi in mu mirno povej, da naj te posluša. Povej mu (še 1-krat :D ), da ga ne ljubiš, da ti je žal, če te krivi za razpadlo zvezo, ampak, da je bla to njegova odločitev in naj te prosim ne kliče več, če te ima vsaj malo rad. Pa ne vem, če bo zaleglo.. Lahko pa pokličeš na simobil oz. mobitel (oz. karkoli maš) in jim rečeš naj ti prosim blokirajo to številko, potem ga bo lažje ignorirat :wink:
Pa velik sreče, upam, da se ga boš rešla.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 13. Mar. 2008 14:15

Mislim, da tole ni ljubezen ampak že kar obsedenost. Če si lahko privoščiš imej vsaj en dan izklopljen telefon ali pa ga imej skoz na tiho. Sezname klicev in sporočil kar briši. Mislim, da bi to bilo najbolj pametno, ker nikoli ne veš, kaj vse bo iz tega, če ga boš stalno prepričevala, ker zgleda da ne razume. Itak pa nis ti nč kriva.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
duncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a duncy » 13. Mar. 2008 14:19

poskusi mu se enkrat vse lepo obrazloziti..drugace pa ga popolnoma ignoriraj..oz v najsabsem primeru pac menjaj cifro...ker tole vse skp meji ze na rahlo obsedenost... pa veliko srece :)
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 13. Mar. 2008 14:27

ČE mu še nisi dala jasno vedt kako pa kaj..je zadnji čs. Nisi ti kriva,da je pustu punco..Sploh,če ni tema nikul nanesla na vaju..al pa da si mu dajala kake "signale"..

Če bi jo meu rd..pa da bi mu blu do zveze z bivšo..bi vrjetno ostau z njo..ne pa da teb govori kako te ljubi :D

Obstaja tut varianta..če te tko nadleguje kukr pišš,da prijaviš..pa mu pač tvoj cifra ni dostopna..

Ignorirej ga..Če se mu boš oglašala pa menila z njim..bo res to razumeu kot kake namige..oz spet eno varianto,da se nekak prbliža..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 13. Mar. 2008 14:27

menjaj številko in če ga srečaš kje veni ga preprosto ignoriraj. ;)
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 13. Mar. 2008 15:11

Menjati številko zaradi nekega kretena? Meni se ne zdi vredno. In to da je tipo star 24 in take dela... očitno ima resne probleme s sabo.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 13. Mar. 2008 17:56

Huh, če neb napisala starosti, bi te šla hit sprašvat, če si neletela na istga k jst nekoč :? ...

Jp, ignoriranje na začetku deluje precej neuspešno in res grozn je, k se ti telefončk skos trese, k je treba kr naprej brisat sms-e in k te stisne pr srcu, ko po pou ure vidš 35 neodgovorjenih :roll: ...

Ampak je treba ustrajat pr tem (ob predpostauki, da si mu že nazorno razložila, da sta opraula), tut psihotu enkrat zmanka "moči".

Do takrat pa se ne ozirat na to, kaj piše/govori, kr izjave, da te nenormalno ljubi lahko (zarad ignoriranja in ubijanja njegouga ega) kmal prerastejo u sovražne, zaničevalne, skratka človeka nevredne.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 13. Mar. 2008 21:11

to da te obtožuje ker je pustu punco je res čist brez veze...kr če bi jo meu tak rad,pol je ne bi kr tk pustu...ti maš pa tud pravico do tega,da se premisliš.
res je najbolš da ga ignoriraš,sj neki časa bo še meu izpade,pol pa se ponavadi te stvari umirijo...to da te pa izsiljuje pa sam dokazuje kk je nezrel
I'm an angel, I'm a devil..I am sometimes in between..I'm as bad it can get..And good as it can be..Sometimes I'm a million colors..Sometimes I'm black and white..I am all extremes..Try figure me out you never can..There's so many things I am..
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Mar. 2008 21:22

js bi se pa z njim dobila na kšnem kafetu in mu dala vedt, kej misliš o njemu...povej mu direktno (tud na grob način,če ne gre drugače :wink: ), ker verjetno mu še ni nč jasno...pa dej čimprej, d ne bo ratu že obseden s tabo (če ni še...)
Uporabniški avatar
ena pač
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 5. 3. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a ena pač » 13. Mar. 2008 21:33

...
Zadnjič spremenil ena pač, dne 01. Jan. 2010 18:47, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]