Nisem še imela fanta

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 28. Sep. 2015 16:31

Zemlja je okrogu krompir.
Uporabniški avatar
Pjeb
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 9. 10. 2010
Kraj: koroska

Neprebrana objavaNapisal/-a Pjeb » 28. Sep. 2015 18:53

Resno...samo na to se bosta "obesili"...bravo, kako faking predvidljivo. Ja, če ne bosta niti poskusili razumeti kaj hočem povedati...potem pa le idita kaj prebrati, jaz bom pa šel kaj doživeti pa bomo vsi srečni.
Jaz sem tisti pred katerim te je opozarjala mama...
ampak oba dobro vema, da je nisi nikdar poslusala.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 28. Sep. 2015 19:22

Ja, pa saj si dobil odgovor, da kar tako naprej. Komur se da, naj z dokazi, da je zemlja okrogla, lovi nekoga, ki je dal jasno vedeti, da jih ne bo niti pogledal, da mu ja dejstva ne bi porušila mnenja, ampak meni se to zdi že malo preveč smešna uporaba časa, da bi se je še sama lotila. :D :lach:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Sep. 2015 0:04

Vsak nadaljen post, ki ni povezan s temo, bo izbrisan. O okroglosti zemlje lahko v klepetalnici, hvala.
Andrey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrey » 09. Feb. 2018 20:40

Meni bi se rdeč alarm prižgal ob ženski, ki pri 30. še ni imela fanta. Sprva sem menil, da so to zgolj predsodki vse dokler nisem navezal stik z ženskami v rangu 25 - 35 let, ki še niso bile v zvezi, med njimi tudi take, ki še niti prvega poljuba niso doživele. Vsem je bilo skupno da imajo kronične osebnostne motnje, katerih se niti ne zavedajo, če pa že, jim je tako stanje ustrezalo saj so menile "Eh, saj nisem edina. Če obstaja kup takih ko sem jaz, zakaj bi sploh kaj spreminjala."

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]