Nisem še imela fanta

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Avg. 2015 11:18

Se ne strinjam glede tega, da bi moral vojaški rok biti obvezen. Ampak to je druga tema. Če misliš, da samo vojska poskrbi, da se moški loči od mame..je pa to kr mal hecno. Pri 18h se ločiš od mame? Katastrofa. Uničenje egoizma ne prinaša samo vojska. Tukaj ma spet svoje mesto psihoanaliza. :D Povezovanje v kolektivu, kjer ljudje delajo "kot eno" prinaša tudi osnovna delavska zaposlitev v tovarni (danes na žalost ne, ker je povezovanje onemogočeno v namene hitrejše, boljše produkcije in z namenom preprečitve vstaje oziroma upora proti pogojem dela).
Nisem primerjala dela vzgojitelja z delom vojaka.. vzela sem samo zelo feminiziran poklic.
Punce, ki lahko v vojski funkcionirajo.. obstajajo. In to je vse kar je važno. So sposobne, zmorejo in če si tega želijo, naj jim bo to omogočeno. Thats all..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 18. Avg. 2015 11:23

Jebemti no, nehajte ze s to menstruacijo! Verjamete ali ne, to da obcasno krvavimo iz vagine nas ne naredi nesposobne za zivljenje.
Ti ko te pa tako moti, da dolocene zenske niso fizicno tako mocne kot doloceni moski pa itak po moje sploh ne razumes, o cem ti govorijo.

Jaz sem kar precej vec kot 15 kil okoli prenasala kot kelnerca, hvala lepa. Kiste pira se nocejo same prinest, moski so bili pa vsi zaposleni s sraufanjem avtov in zlaganjem opek.
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 18. Avg. 2015 12:06

:)
Zadnjič spremenil Chaski, dne 02. Apr. 2021 22:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 26. Avg. 2015 11:06

čuftika napisal/-a:seveda ženske zberemo.

oo, bogi bogi, vi morte vse naredit, nam je pa dovolj da smo samo lepe :lol:

Samci pri živalih so lepši kot samice (primer racman, maček...), pri ljudeh pa je ravno obratno...
Velikokrat srečam par, kjer je ženska zelo lepa, moški pa nič posebnega povrečen ali celo podpovrečen in od tukaj izhajajo problemi, tudi v postelji.


Zakaj bi bili mački lepši od mačk?
yes, I am avatar
Tinkerbell88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 9. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinkerbell88 » 24. Sep. 2015 17:42

nič ni narobe s tabo, pač imaš svojo nedolžnost za sveto, ne zdaj gledat na njo kot prekletstvo... :ja:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 25. Sep. 2015 9:22

z napredkom tehnologije in robotike bodo itak roboti zamenjali ljudi pri rutinskih, ponavljajočih se in nizkokvalificiranih delih. s čim bodo pa potem moški opravičevali svojo večvrednost? :P :twisted:
Vsak raj ima svojo kačo.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 25. Sep. 2015 11:56

Ko da bi ženske razvile kdaj robotiko, to so otročje stvari s katerimi so se itak moški sma ukvarjal zadnje stoletje.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 25. Sep. 2015 13:57

Nekdo očitno ne pozna zgodovine robotike, kot tudi računalništva nasploh. Že za sam začetek drugega in posredno torej tudi prvega se moški lahko zahvalite ženski. ;) :D
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 25. Sep. 2015 18:18

Hvala ženske.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Sep. 2015 18:25

celjanar, pogooglaj ime Augusta Ada King in potem kvasi neumnosti. Kot samo en primer, tak, očitno nepomemben.
The world is as you are.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 25. Sep. 2015 20:37

Je programirala ja 200 let nazaj ko so bli računalniki še vedno silicij.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 25. Sep. 2015 21:11

Ja, celjanar, prav imaš. In ti isti moški so odgovorni za to, da nisi sposoben videt pol prsta pred nosom. Žensk je v znanosti bilo definitivno manj, res je, ampak ne zato, ker bi bile manj sposobne, ampak ker so bile nenehno onemogočane. To se dogaja tudi tu in zdaj ... in ni res, da ženske niso imele zelo pomembne vloge pri vzpostavljanju interneta (bluetooth je recimo tudi ''ženski'' izum) in novih medijev, da ne delujejo na področju robotike, ampak še vedno so v ospredje potiskani moški. Direktorica Yahooja je tarča medijskih napadov, ker je šla na porodniško samo za tri tedne ... šovinistični diskurz in onemogočanje žensk je krivo, da za ženske v znanosti ne veš, tudi če jih je danes tam v bistvu ogromno (tudi na področju robotike) in hkrati je ta isti diskurz kriv tudi tega, da je žensk bilo manj v znanosti in niti niso imele možnosti prispevat v znanost. To je vse, kar bom napisala na to temo, ampak topoumnost in slepota nekaterih tu sodelujočih fantičev je res neokusna.
Uporabniški avatar
Pjeb
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 9. 10. 2010
Kraj: koroska

Neprebrana objavaNapisal/-a Pjeb » 26. Sep. 2015 3:22

Če je bila ženska del ekipe, ki je razvila kakšno novo tehnologijo...še ne pomeni, da je to njen izum. Pomeni samo to, da je dobro opravila svojo specifično nalogo, ki jo je dobila zaradi svojega znanja...tako, kot ostali v tej ekipi. Izum pa je vedno od tistega/tiste, ki je imel/a idejo za to in je potreboval/a ekipo, da so mu/ji pomagali to razviti.

Če ima nekdo res neko revolucionarno idejo ali dosežek...ne more biti drugače, kot pa da dobi za to zasluge...pa ni važno ali je to ženska ali pa je to moški.

Jaz osebno nimam nobenih problemov z ženskami v znanosti...jaz sem "geek", meni je samo kul. da se razvijajo nove tehnologije...jeb* se mi ali jo je izumila ženska ali moški...samo, da so nove "igrače". :)

Znanost je "zajeban svet"...tudi moški bo zajebal moškega, da bo prišel nekje v ospredje. Tako, da ste tu ženske popolnoma enakopravne. Pravzaprav ste si same največje sovražnice z raznimi "MarijaNana-mi", ki povsod vidijo zarote moških proti ženskam in vas s tem "potiskajo nazaj". Če narediš nekaj izjemnega kljub vsem oviram, te bo folk spoštoval...če pa govoriš, kako bi lahko naredil nekaj izjemnega, če te ne bi nekdo pri tem oviral...si bo pa folk samo mislil, da "nabijaš nekaj v tri dni".
Jaz sem tisti pred katerim te je opozarjala mama...
ampak oba dobro vema, da je nisi nikdar poslusala.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Sep. 2015 8:23

Saj se šališ, a ne? Zgodovina je zgodovina moških torej zato, ker so ženske manj sposobne? Danes je manj žensk v znanosti preprosto zato, ker so ženske manj sposobne? Ženske so še vedno, na vseh področjij izjemno zspostavljane. Ti nabijaš. Nabijaš obstoječo ideologijo, preko katere nisi sposoben videt.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 26. Sep. 2015 10:58

A si malo jezna?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov