ne morem si odpustiti

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jun. 2015 14:10

Kaj je vir vse jeze na temu svetu?

Da ljudje ne delajo, mislijo, tako kot si mi to želimo.

Čeprav se ne strinjam z 80% slastovimi trditvami, lahko razumem da je lahko imel takšne izkušnje v življenju, in pač tako misli.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 23. Jun. 2015 15:19

Dioniz napisal/-a:Pri ženskah je videz kvečjemu 30-40 procentov. Ne si ustvarjat nekega mnenja, ker si spolno zafrustriran. Ženske se zaljubljajo z UŠESI, mi moški pa se z očmi. Nam je krepko bolj pomemben videz kot ženski. Ženska v bistvu sploh na začetku ne bo najbol opazla moškega videza. Bolj bo opazla njegov način govora, kaj bo povedal, telesno govorico, samozavest, urejenost, čednost... če jo boš vprašal kaj ji je blo na njem všeč, ti v bistvu sploh ne bo znala prav povedat.

Ampak seveda je to vse res le za emocionalno zdrave ženske. Take kot si jih moški želimo spoznat. Ne te, ki jih vi in tvoji kolegi verjetno spozanavate.



Ja, žal bolj poslušamo, kot pa gledamo. Se podpišem!
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 06. Jul. 2015 18:21

V veliki večini se strinjam s tabo, slast. Spadam med tiste moške, ki so povprečni ali pa celo malenkost pod povprečjem in vem natanko, kaj želiš povedati.

Jaz sem čisto nasprotje tebe. Pravijo mi, da sem grd in da tega ne bom mogel nikoli spremeniti. Moj obraz je poln brazgotin, ki so posledica mladostniških aken. Za svojo postavo skrbim redno, saj veliko tečem in telovadim, a kaj mi to pomaga, če nimam atletske konstitucije in če izgledam, kot da imam 10 kg več kot jih sicer imam?

Odgovorite mi na naslednje vprašanje. Ali bi vi lahko imeli zvezo z nekom, ki vam fizično ni niti najmanj všeč? Predvidevam, da ne.

Tudi ženskam je izgled zelo pomemben, mogoče še celo bolj kot fantom. Lep moški bo vedno izpadel bolj "cute", njegova dejanja bodo "cool", je šarmanten, je zabaven, smešen. Lepemu moškemu se recimo sploh ni potrebno preveč potruditi, če ve, da je punci že v aprioriju všeč na videz. Vse ostalo se bo zgodilo spontano, brez posebnega truda. Videl sem kolege, za katerimi so se kolegice metale pod noge in ki so dobili punce kot za med, pa niso bili med najbolj samozavestnimi, celo med najbolj sramežljivi so bili. Grd moški pa je deležen zbadljivk in negativnih predsodkov in izgubi že vse možnosti pri pristopu čim odpre usta. Tako ta svet deluje, na žalost. Osebno imam pri 21.letih zgolj negativne izkušnje, zavrnitev za zavrnitvijo. Videl sem že punco, ki je po 1. zmenku bila v naročju drugega "macho" mana, pristopil sem do punc, ki so se mi smejale, ko sem bil iskren z njimi, pristopil sem do punc, ki me niso videle več kot prijatelja. Kaj me lahko sploh še doleti?

Recimo, pred časom sem imel eno slabo izkušnjo, ko sem pristopil do ene kolegice na faksu in jo povabil na pijačo, v odgovor sem pa dobil ciničen smeh v smislu: "Glej ga tega, hahaha, TA me vabi na pijačo! ahaaha" in izgovor, da tisti dan nima časa. Ona ni o mojem značaju vedela ničesar, prav tako pa si je mislila, da je toliko "nad" mano, da ne misli tratiti časa z takšnim izmečkom, kot sem jaz. Ko človek doživi nekaj takšnega, potem ve, da spada res v tisti "poden" od "podna". Pa preden bo kdo rekel, da naj znižam kriterij - NE, ni bila huda. Meni je bila bolj všeč zato, ker sem videl, kako "sladka" je bila v odnosu z drugimi ljudmi. No, ko sem pa jaz pristopil sem bil pa deležen "bitch shielda" že od začetka.
Nobena samozavest in nobena oblika pristopa in pick-up lina ne bi morala preprečiti tega, kar se je zgodilo.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 06. Jul. 2015 19:07

Jaz sem pa čisto nasprotje temu, kot ti opisuješ, torej da se punca prej zaljubi v nekoga, ki je cute. Pri meni je najvažnejše, da se lahko z njim pogovarjam. In zato so fantje, ki so mi všeč vedno najprej dobri prijatelji. V moji družbi prijateljev, sta 2 res super lušna fanta, pa se mi nikoli ne bosta dopadla tako kot oni tretji, ki ni lep po nekih standardih ampak se je z njim najboljše pogovarjati in hecati

Bunk napisal/-a:V veliki večini se strinjam s tabo, slast. Spadam med tiste moške, ki so povprečni ali pa celo malenkost pod povprečjem in vem natanko, kaj želiš povedati.

Jaz sem čisto nasprotje tebe. Pravijo mi, da sem grd in da tega ne bom mogel nikoli spremeniti. Moj obraz je poln brazgotin, ki so posledica mladostniških aken. Za svojo postavo skrbim redno, saj veliko tečem in telovadim, a kaj mi to pomaga, če nimam atletske konstitucije in če izgledam, kot da imam 10 kg več kot jih sicer imam?

Odgovorite mi na naslednje vprašanje. Ali bi vi lahko imeli zvezo z nekom, ki vam fizično ni niti najmanj všeč? Predvidevam, da ne.

Tudi ženskam je izgled zelo pomemben, mogoče še celo bolj kot fantom. Lep moški bo vedno izpadel bolj "cute", njegova dejanja bodo "cool", je šarmanten, je zabaven, smešen. Lepemu moškemu se recimo sploh ni potrebno preveč potruditi, če ve, da je punci že v aprioriju všeč na videz. Vse ostalo se bo zgodilo spontano, brez posebnega truda. Videl sem kolege, za katerimi so se kolegice metale pod noge in ki so dobili punce kot za med, pa niso bili med najbolj samozavestnimi, celo med najbolj sramežljivi so bili. Grd moški pa je deležen zbadljivk in negativnih predsodkov in izgubi že vse možnosti pri pristopu čim odpre usta. Tako ta svet deluje, na žalost. Osebno imam pri 21.letih zgolj negativne izkušnje, zavrnitev za zavrnitvijo. Videl sem že punco, ki je po 1. zmenku bila v naročju drugega "macho" mana, pristopil sem do punc, ki so se mi smejale, ko sem bil iskren z njimi, pristopil sem do punc, ki me niso videle več kot prijatelja. Kaj me lahko sploh še doleti?

Recimo, pred časom sem imel eno slabo izkušnjo, ko sem pristopil do ene kolegice na faksu in jo povabil na pijačo, v odgovor sem pa dobil ciničen smeh v smislu: "Glej ga tega, hahaha, TA me vabi na pijačo! ahaaha" in izgovor, da tisti dan nima časa. Ona ni o mojem značaju vedela ničesar, prav tako pa si je mislila, da je toliko "nad" mano, da ne misli tratiti časa z takšnim izmečkom, kot sem jaz. Ko človek doživi nekaj takšnega, potem ve, da spada res v tisti "poden" od "podna". Pa preden bo kdo rekel, da naj znižam kriterij - NE, ni bila huda. Meni je bila bolj všeč zato, ker sem videl, kako "sladka" je bila v odnosu z drugimi ljudmi. No, ko sem pa jaz pristopil sem bil pa deležen "bitch shielda" že od začetka.
Nobena samozavest in nobena oblika pristopa in pick-up lina ne bi morala preprečiti tega, kar se je zgodilo.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 06. Jul. 2015 20:12

Bunk napisal/-a:Recimo, pred časom sem imel eno slabo izkušnjo, ko sem pristopil do ene kolegice na faksu in jo povabil na pijačo, v odgovor sem pa dobil ciničen smeh v smislu: "Glej ga tega, hahaha, TA me vabi na pijačo! ahaaha" in izgovor, da tisti dan nima časa. Ona ni o mojem značaju vedela ničesar, prav tako pa si je mislila, da je toliko "nad" mano, da ne misli tratiti časa z takšnim izmečkom, kot sem jaz. Ko človek doživi nekaj takšnega, potem ve, da spada res v tisti "poden" od "podna"


Js pa mislim, da se ljudje ne zavedajo, kako zelo njihova prepričanja dejansko drugi ljudje (in predvsem ženske) ful začutijo in temu primerno reagirajo. Ti si zase misliš, da si izmeček, zguba in grd in to tvoje zasidrano prepričanje ti bruha ven z vsako interakcijo, ki jo imaš z žensko, pa če se tega zavedaš al ne.

Že iz tvojega posta brez problema razberem, da imaš v sebi ful občutka žrtve ("bogi jaz, nobena me ne mara") hkrati pa gojiš v sebi zamero in posledično tiho agresivnost, ker se ti zdi, da so ti ženske na nek način dolžne zvezo. Tako obnašanje je odbijajoče za vsakega človeka, ne samo za ženske. Dokler teh svojih prepričanj ne razrešiš, boš krivdo iskal v svojem videzu. Zato ti je lapanje od slasta tudi všeč, ker se sklada s tvojim trenutnim podzavestnim mehanizmom: "sm grd, to je moj problem", ker lahko na tak način gojiš občutek ujetosti in žrtve, ki te zaslepi do te mere, da ne vidiš pravega problema=tvoj attitude.

Kot ženska ti lahko povem, da je tip lahko fuul grd, ampak NIČ ni bolj odbijajočega od človeka (in tipa) kombinacije: žrtev+entitlement attitude ("bogi jaz ker mi svet (ženske) ne dajo tega, kar hočem").

Tale post je bil zelo direkten in grob, ampak napisan z dobrimi nameni v upanju, da ga boš vzel resno in se malo zamislil nad svojim delom, ki ga prispevaš k temu, da te ženske tko grobo vračajo.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Jul. 2015 20:35

:top:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Jul. 2015 20:42

tmis, kapo dol.

Je lepo napisala, pomembno je kako se nosiš.

Jaz sem visok 177, nisem pač visok...sem to sprejel, in je to to.

Imam očala, in včasih sem mislil da imajo ljudje predsodke da sem šibek, mislil sem da očala odbijajo.

Zdaj sem mi zdi, da so očala sexy :D.

Pač sprejmi samega sebe, takšnega kot si...ker s samo boš preživel največ časa, tako da je bolje da narediš to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 06. Jul. 2015 22:01

slast napisal/-a:
Mishela napisal/-a:zakaj pa preprosto ne sprejmeš mnenja drugih?
kolikor sem razumela, tvoje razmišljanje temelji na izkušnjah, na nečem kar si dal skozi in si zdaj prepričan v to..
ampak to ne pomeni, da obstaja SAMO to :/


zakaj bi pa moral?to kar ti govoriš je filozofija, lepotno govoričenje in sanjanje v oblačkih, jaz ti pa dejansko povem kako stvari stojijo. povem ti kaj je zame delovalo in za moje prijatelje. povem ti kaj je za druge ljudi delovalo, s katerimi sem si izmenjal mnenja. to kar ti jaz povem ima podlago, to kar ti poveš nima podlage ali so pa prej neki izjemni, redki primeri, ki jih na splošno, v večjem obsegu, ni mogoče zaslediti - zato pa so to kar so - izjeme.


mnenja se sprejme, da ne izpadeš primitivec, neizobraženec in se postaviš na nivo človeka.
nisem rekla, da moraš, vprašala sem zakaj ne.
drugič. nikjer nisem nič napisala v tej temi, sploh ne poznaš mojega stališča.
tretjič, govoriš za sebe, ja, vredu. ampak bi bilo fajn se naučit razliko med govorjenjem in teženjem (in še čem drugim).

ne vem kaj se je zgodilo z uporabnikom, če je benan al ne, vglavnem to sem hotela napisat, glavno da je prvi stavek objavljen.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Jul. 2015 3:43

Bunk napisal/-a:V veliki večini se strinjam s tabo, slast. Spadam med tiste moške, ki so povprečni ali pa celo malenkost pod povprečjem in vem natanko, kaj želiš povedati.

Jaz sem čisto nasprotje tebe. Pravijo mi, da sem grd in da tega ne bom mogel nikoli spremeniti. Moj obraz je poln brazgotin, ki so posledica mladostniških aken. Za svojo postavo skrbim redno, saj veliko tečem in telovadim, a kaj mi to pomaga, če nimam atletske konstitucije in če izgledam, kot da imam 10 kg več kot jih sicer imam?


Si bom vzel malo več časa da napišem tole. Vsak človek, tudi če je extremno samozavesten ima nek problem s sojo podobo. Razumem da imaš probleme z aknami, in da zna biti to zelo frustrajoče. Jaz nisem visok, po poškodbah sem se lepo malo zredil, ampak hej, imam lepo brado in lepe modre oči. Pač vsak ima pluse in minuse, tudi ti jih imaš.

Bunk napisal/-a:Odgovorite mi na naslednje vprašanje. Ali bi vi lahko imeli zvezo z nekom, ki vam fizično ni niti najmanj všeč? Predvidevam, da ne.

Tudi ženskam je izgled zelo pomemben, mogoče še celo bolj kot fantom. Lep moški bo vedno izpadel bolj "cute", njegova dejanja bodo "cool", je šarmanten, je zabaven, smešen. Lepemu moškemu se recimo sploh ni potrebno preveč potruditi, če ve, da je punci že v aprioriju všeč na videz. Vse ostalo se bo zgodilo spontano, brez posebnega truda. Videl sem kolege, za katerimi so se kolegice metale pod noge in ki so dobili punce kot za med, pa niso bili med najbolj samozavestnimi, celo med najbolj sramežljivi so bili. Grd moški pa je deležen zbadljivk in negativnih predsodkov in izgubi že vse možnosti pri pristopu čim odpre usta. Tako ta svet deluje, na žalost. Osebno imam pri 21.letih zgolj negativne izkušnje, zavrnitev za zavrnitvijo. Videl sem že punco, ki je po 1. zmenku bila v naročju drugega "macho" mana, pristopil sem do punc, ki so se mi smejale, ko sem bil iskren z njimi, pristopil sem do punc, ki me niso videle več kot prijatelja. Kaj me lahko sploh še doleti?


Naredi tole, vprašaj 10 žensk, ne punc, ampak žensk..kaj jim je najbolj privlačno na tipu, garantiram ti da bo pri 8ih na prvemu mestu samozavest. Seveda bo hotela da si ji fizično privlačen, ampak če prilezeš vsaj do točke kjer si reče: "meh, šla bi ven z njim" je to dovolj. Če pa pač ne prideš do tega nivoja, si pa lahko najbolj pameten, lep, uspešen in bogat in ti to ne bo pomagalo. Ženske vseeno niso tako plehke kot si mislimo/želimo moški. In če bi po vseh teorijah bil videz pri moških na prvemu mestu...potem jaz ne bi hodil po mestu, in videl lepotice v rokah enih običajnih tipov.

Najbolj pomembno je kako se ti dojemaš, če ti misliš da si drek od tipa, hej...potem boš avtomatsko našel ljudi ki bodo s tabo tako ravnali. Jaz sem bil nekaj let nazaj isti, nisem tako visok...nisem tip ki hodi v diskače, imam očala...jok jok jok. Ampak sedaj, sem tako..sem zabaven, razgledan, sproščen, potujem in enostavno vem da lahko vsaka ženska uživa v moji družbi. ker sem našel svoje kvalitete in trdo verjamem da sem ulov. In če ona tega noče, hej...njena izguba.

In to moraš ti najti, nekaj kar te definira kot osebo...jaz sem to in to, jaz sem tak. Razumem da ti ni všeč ko se pogledaš v ogledalo, samo zaradi tega ker tako slabo gledaš nase, nekako ne more priti ven iz tebe ta gušt ki dela tebe unikatnega.

Bunk napisal/-a:Recimo, pred časom sem imel eno slabo izkušnjo, ko sem pristopil do ene kolegice na faksu in jo povabil na pijačo, v odgovor sem pa dobil ciničen smeh v smislu: "Glej ga tega, hahaha, TA me vabi na pijačo! ahaaha" in izgovor, da tisti dan nima časa. Ona ni o mojem značaju vedela ničesar, prav tako pa si je mislila, da je toliko "nad" mano, da ne misli tratiti časa z takšnim izmečkom, kot sem jaz. Ko človek doživi nekaj takšnega, potem ve, da spada res v tisti "poden" od "podna". Pa preden bo kdo rekel, da naj znižam kriterij - NE, ni bila huda. Meni je bila bolj všeč zato, ker sem videl, kako "sladka" je bila v odnosu z drugimi ljudmi. No, ko sem pa jaz pristopil sem bil pa deležen "bitch shielda" že od začetka.
Nobena samozavest in nobena oblika pristopa in pick-up lina ne bi morala preprečiti tega, kar se je zgodilo.


Lej, vsak je imel slabo izkušnjo, ko mu je v najstništvu kaka razredna princeska rekla da je grd, in potem si dobil v glavi to blokado da ti bo to vsaka ženska rekla.
Ampak moraš iti čez to, ker imaš zdaj blokado v komunikaciji z ženskami...premalo se pogovarjaš z njimi. Ker realno, večina žensk ki jih boš srečal, jim ne boš dovolj všeč da bi sexale s tabo, ali pa jih vežejo druge zadeve.
In več kot govoriš z ženskami, bolj se ti naredi ta filter, aha tuaj imam šanso, tej sem všeč, ta je samska...in to lahko dosežeš samo s tem da se pogovarjaš s tono žensk. Danes ne vem recimo, sem uro debatiral z eno čedno žensko na zzzsju, potem ko sem šel na Mobitel in se pogovarjal s prodajalko, z nobeno ne bom sexal...ampak hej, sem se pogovarjal in bilo je kul. In občasno bom naletel na zanimivo in čedno žensko, ki sem ji všeč in si mislim...kul :D. In če ne bi razvil sposobnosti komunikacije, potem nikoli ne bi vedel da sem ji všeč.

Dejtanje je igra številk, več kot si zunaj, več kot se pogovarjaš, več oseb kot srečaš..več imaš uspeha. Dejstvo.

Po tem kar si napisal, sklepam da imaš podoben problem kot sem ga imel tudi jaz, srečaš ali vidiš neko punco, in si rečeš da boš šel do nje, povabil ven, na koncu zmenka ji boš rekel da je najlepša na svetu. Tole sem jaz ugotovil, ženskam so všeč moški..pri katerih one ne vejo kaka čustva oni gojijo do nje. To pomeni, da povabiš žensko ven, ampak ji potem daš prostor...ne pogovarjaš se ure in ure prej preko FB, in potem ko gresta ven se zmeniš za naslednjič in ji spet daš čas da se ji naberejo vprašanja o tebi in kakšna čustva imaš do nje.
In če ona ne pokaže interesa, je to pa to..greš naprej. In to je pravilen način komunikacije z vsemi ženskami, tudi če se gre samo za prijateljsko srečanje, če ona ne bo pokazala interesa in investirala svoj del..je to pač to, se nimaš kaj za sekirati.

Končna zadeva je pa tudi zelo pomembna: Ne pusti da ljudje serjejo po tebi.
Ti si sprejel obnašanje tiste bitch in je nisi poslal v k***c, dejstvo. Lahko bi vplival na njeno obnašanje.
Jaz sem bil isti, pustil da se serje po meni, za internet me boli k. ker me boli k. za neznance, ampak v osebnemu življenju pa ja.

Če se ženska obnaša kurčevo do tebe, ali pa se obnaša drugorazredno, jo lahko mirno pošlješ v k***c in ji postaviš meje. Pač tega ne dovoliš, veliko žensk to rabi, ker imajo zjebane meje obnašanja ker jim noben tega ni postavil.
Naj ti to postane avtomatizacija v komunikaciji z ljudmi, da pokažeš kje je meja do kje ti dovoliš da se nekdo obnaša tako do tebe.

Veliko ženske se obnaša kot bitches, ker se veliko moških pretvarja za nekaj kar niso, in potem jih je nekdo prizadel in so začele graditi ta zid. Če jo dobro pošlješ v k***c, se predrami in vsaj ve da si to res ti...nekaj najboljših žensk okoli mene, so ravno ženske s katerimi sem se spičil glede nečesa, smo si postavili meje, in je to to.

-----

Sicer sem spil lepo mero borovničk, ampak sem še vedno oster...tako da, imej se rad, sprejmi se, ugotovi kdo si, imej bmk odnos do vseh pristopov do žensk, vadi komunikacijo in ne pusti da ljudje serjejo po tebi.

Treat yo self!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 07. Jul. 2015 11:33

Recimo da nisi troll in da je res kar je napisano, si dobil že praktično vse odgovore jaz bi ti samo še glede tega odgovoril :

Bunk napisal/-a: Moj obraz je poln brazgotin, ki so posledica mladostniških aken. Za svojo postavo skrbim redno, saj veliko tečem in telovadim, a kaj mi to pomaga, če nimam atletske konstitucije in če izgledam, kot da imam 10 kg več kot jih sicer imam?


Z eno besedo bullshit če si ti zafrustriran z ženskami še ni potreba da se na take neumnosti naslajaš. V današnjem času imaš toliko pripomočkov za vsako stvar je to čista neumnost kar pišeš, mogoče bi ti leta 1600 verjel v 21 stoletju pa sigurno ne. Sem tudi jaz kot najstnik imel kakšne akne kar je normalno, pojdi k dermatologu ali kozmetičarki pa ti naj dela pilinge in kreme in se brazgotine da lepo senirati. Prijatelja je pes ugriznil v obraz kot mlad pa je hodil h kozmetičarki in dosti nekih stvari nanašal pa se brazgotino skoraj ne vidi (in ugotovi kaj ... punco ima :rolleyes: :wall: ). Tako, da če je samo od aken se da sanirat ali pa furaj daljšo brado pa se nebo nič videlo.
Glede postave pa je še večji bullshit kot akne. Ni teorije da bi telovadil in imel 10 kil preveč edino če imaš kakšno bolezen. Očitno delaš narobe vaje in premalo časa. Atletska konstrukcija no to je pa tudi shit. ... Ko se rodimo smo vsi glih je pa seveda odvisno kaj delaš naprej ti si se verjetno do 20 leta zanemarjal, nekdo drug ki pa že od 10 leta trenira nekaj pa seveda da že ima atletsko konstrukcijo. Se mi pa itak ne da več pisat, ker se mi zdi da itak trolaš no teli dve stvari se z lahkoto odpravi kateri te delajo grdega kot si se izrazil.
Dam ti pa še primer, zaželjenega moškega pri kar dosti ženskah, cr7 :

Slika

On je čisti primer kaj dela 21 stoletje. Ko je še bil pri Portu je bil razštelan totalno ... presušen, zjebani zobi do amena, čudna frizura itd ... Res je da je dal več 100k za svoj današnji videz in da ga barvajo za lep latino ten ampak pustimo to. Hočem ti povedat kaj se vse da, vem ti nimaš takšnega budgeta samo ne se pa v glavi odločit da si grd začni konkretno športat, pojdi do dermatologa glede aken pa ti naj da za naprej napotke ali pa do kozmetičarke. Potem pa pojdi nazaj do tiste kure jo povabi ven in ko bo pritrdila jo hladno zavrni in odkorakaj da jo malo prizemljiš in dvigneš svojo samozavest.
Bi pa še za Leda reku, če te motijo očala pojdi na lasersko ali pa na menjavo leč vse to delajo, jaz sem šel na laserja pa ne zaradi videza ampak ker me očala preprosto motijo. Med športi in pri vsem in samo drgnejo ti nos in z leti se to kar pozna na nosu ...
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 16. Jul. 2015 18:49

Led Zeppelin napisal/-a:Najbolj pomembno je kako se ti dojemaš, če ti misliš da si drek od tipa, hej...potem boš avtomatsko našel ljudi ki bodo s tabo tako ravnali. Jaz sem bil nekaj let nazaj isti, nisem tako visok...nisem tip ki hodi v diskače, imam očala...jok jok jok. Ampak sedaj, sem tako..sem zabaven, razgledan, sproščen, potujem in enostavno vem da lahko vsaka ženska uživa v moji družbi. ker sem našel svoje kvalitete in trdo verjamem da sem ulov. In če ona tega noče, hej...njena izguba.

In to moraš ti najti, nekaj kar te definira kot osebo...jaz sem to in to, jaz sem tak. Razumem da ti ni všeč ko se pogledaš v ogledalo, samo zaradi tega ker tako slabo gledaš nase, nekako ne more priti ven iz tebe ta gušt ki dela tebe unikatnega.

Danes ne vem recimo, sem uro debatiral z eno čedno žensko na zzzsju, potem ko sem šel na Mobitel in se pogovarjal s prodajalko, z nobeno ne bom sexal...ampak hej, sem se pogovarjal in bilo je kul. In občasno bom naletel na zanimivo in čedno žensko, ki sem ji všeč in si mislim...kul :D. In če ne bi razvil sposobnosti komunikacije, potem nikoli ne bi vedel da sem ji všeč.

Dejtanje je igra številk, več kot si zunaj, več kot se pogovarjaš, več oseb kot srečaš..več imaš uspeha. Dejstvo.

Po tem kar si napisal, sklepam da imaš podoben problem kot sem ga imel tudi jaz, srečaš ali vidiš neko punco, in si rečeš da boš šel do nje, povabil ven, na koncu zmenka ji boš rekel da je najlepša na svetu. Tole sem jaz ugotovil, ženskam so všeč moški..pri katerih one ne vejo kaka čustva oni gojijo do nje. To pomeni, da povabiš žensko ven, ampak ji potem daš prostor...ne pogovarjaš se ure in ure prej preko FB, in potem ko gresta ven se zmeniš za naslednjič in ji spet daš čas da se ji naberejo vprašanja o tebi in kakšna čustva imaš do nje.
In če ona ne pokaže interesa, je to pa to..greš naprej. In to je pravilen način komunikacije z vsemi ženskami, tudi če se gre samo za prijateljsko srečanje, če ona ne bo pokazala interesa in investirala svoj del..je to pač to, se nimaš kaj za sekirati.

Končna zadeva je pa tudi zelo pomembna: Ne pusti da ljudje serjejo po tebi.
Ti si sprejel obnašanje tiste bitch in je nisi poslal v k***c, dejstvo. Lahko bi vplival na njeno obnašanje.
Jaz sem bil isti, pustil da se serje po meni, za internet me boli k. ker me boli k. za neznance, ampak v osebnemu življenju pa ja.

Če se ženska obnaša kurčevo do tebe, ali pa se obnaša drugorazredno, jo lahko mirno pošlješ v k***c in ji postaviš meje. Pač tega ne dovoliš, veliko žensk to rabi, ker imajo zjebane meje obnašanja ker jim noben tega ni postavil.
Naj ti to postane avtomatizacija v komunikaciji z ljudmi, da pokažeš kje je meja do kje ti dovoliš da se nekdo obnaša tako do tebe.

Veliko ženske se obnaša kot bitches, ker se veliko moških pretvarja za nekaj kar niso, in potem jih je nekdo prizadel in so začele graditi ta zid. Če jo dobro pošlješ v k***c, se predrami in vsaj ve da si to res ti...nekaj najboljših žensk okoli mene, so ravno ženske s katerimi sem se spičil glede nečesa, smo si postavili meje, in je to to.

Treat yo self!

Vse kar si napisal drži. Pravilno si ugotovil, da mi manjka še veliko prakse in izkušenj kar se tiče komunikacije z ženskami. Sem prijazen in ustrežljiv(nič čudnega, da me zna veliko ljudi izkoristiti :)). Vem, da to ženskam v obdobju spoznavanja ni privlačno, ampak, kaj naj, takšen pač sem. Nelagodno bi se počutil, če bi se z žensko obnašal kot nek "debil". Če me bo sprejela me bo, če ne pa tudi ne - gremo naprej. Saj si itak napisal, da je dating igra številka - ne bi se mogel bolj strinjati s tem. Vem, da je to res. Mogel si bom izboljšati moje možnosti in iti ven v družbo, ker vem, da se doma za računalnikom ne bo zgodilo nič samo od sebe. Potisniti se bom mogel izven zone ugodba. Ni lahko. Verjetno sam veš, da je bil začetek zelo težek. Jaz imam ogromno željo po tem, da spremenim svoj pogled in verjamem, da mi bo nekega dne tudi uspelo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jul. 2015 19:56

^^ lej, ta definija nice guya, in kdaj ne smeš biti...ni prava.

Pogosto moški mislimo da ženske padajo na bad boye ker niso prijazni do njih, v resnici pa padajo na njih ker jih oni ne lovijo, so samozavestni in odločni.

Vse je samo v ravnovesju, povsod je prava mera in ti jo moraš najti.

Jaz sem v osnovi nice guy, ampak sem tudi jaz naredil napake, zaupal napačnim ljudem, pomagal napačnim ljudem, preveč dajal in premalo prejemal.To sem počel, ker sem bil osamljen, in sem poskušal biti z vsakim prijatelj.
In sem ugotovil da nisem nek prijazen človek, če od ljudi zahtevam naklonjenost v zameno za prijaznost. In sedaj, ko sem lahko prijazen do vsakega tujca, ženske ali kolega...ne zahtevam in ne pričakujem nič v zameno. Je moja izbira če nekomu pomagam.

In isto je z ženskami, ne sme izpasti kot da jo ti poskušaš kupiti z darili ali ji nameniš več pozornosti.
Februarja sem spoznal eno žensko, ki je neverjetna, je prelepa, ima vse ženske kvalitete ki so mi privlačne, obenem pa ima neko ostrino kar mi je še bolj všeč.
In vedno ko sva se srečala, sem ji pomagal, enkrat sme ji pomagal pospraviti po prireditvi kjer je delala, popravil sem ji menjalnik na kolesu.. In, nekako bolj kot sem bil prijazen do nje, bolj se je nekako ona odmikala od mene, govorila je da to ni treba, jaz sem pa silil...ker mi je pač všeč.
In sem ugotovil da sem zajebal, ker sem presegel mejo...to kar sem počel, me ni prosila in počutila se je da pritiskam nanjo.

Tako da sem stopil nekaj korakov nazaj, opravičil se ji nisem, ker nisem naredil nič narobe...enostavno, obnašal sem se normalno.
In vse se je spremenilo, ona se je sprostila, najini pogovori niso bili začeti samo z moje strani, in ona je pogruntala da nisem nek težak in me je sprejela.

Tako da, je kul da se boljše razumeva, in lej...če bo kej v prihodnosti, bo tudi zaradi tega, ker nisem bil preveč prijazen in sem se nehal truditi za njeno pozornost.

Je pa top šit bejba, to pa... :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 16. Jul. 2015 23:07

Bunk: precej nezrel si, to je vse. Stališča, ki jih tu zavzemaš zastran odnosov in vrednote, kakor se kažejo iz tvojega pisanja so primerne mladostniku pri cca. 16 letih. Večinoma ljudje na faksu pričakujejo mnogo več od potencialnega partnerja, kot čisto kožo. :wink:

Pa tudi odnosi se na faksu spletajo precej bolj naravno kot skozi nekakšne obrazce; ''Dober dan gospodična, a imate po predavanju čas za eno kavico?'' Ne vem, ne vem ... se ne spomnim, da bi pri nas kdaj kdo na ta način odnose vzpostavljal. :mrgreen: (Pa smo se (eni bolj, drugi manj uspešno) prav luštno poparčkali.)
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 06. Avg. 2015 12:45

Led Zeppelin napisal/-a:^^ lej, ta definija nice guya, in kdaj ne smeš biti...ni prava.

Pogosto moški mislimo da ženske padajo na bad boye ker niso prijazni do njih, v resnici pa padajo na njih ker jih oni ne lovijo, so samozavestni in odločni.

Vse je samo v ravnovesju, povsod je prava mera in ti jo moraš najti.

Jaz sem v osnovi nice guy, ampak sem tudi jaz naredil napake, zaupal napačnim ljudem, pomagal napačnim ljudem, preveč dajal in premalo prejemal.To sem počel, ker sem bil osamljen, in sem poskušal biti z vsakim prijatelj.
In sem ugotovil da nisem nek prijazen človek, če od ljudi zahtevam naklonjenost v zameno za prijaznost. In sedaj, ko sem lahko prijazen do vsakega tujca, ženske ali kolega...ne zahtevam in ne pričakujem nič v zameno. Je moja izbira če nekomu pomagam.

In isto je z ženskami, ne sme izpasti kot da jo ti poskušaš kupiti z darili ali ji nameniš več pozornosti.
Februarja sem spoznal eno žensko, ki je neverjetna, je prelepa, ima vse ženske kvalitete ki so mi privlačne, obenem pa ima neko ostrino kar mi je še bolj všeč.
In vedno ko sva se srečala, sem ji pomagal, enkrat sme ji pomagal pospraviti po prireditvi kjer je delala, popravil sem ji menjalnik na kolesu.. In, nekako bolj kot sem bil prijazen do nje, bolj se je nekako ona odmikala od mene, govorila je da to ni treba, jaz sem pa silil...ker mi je pač všeč.
In sem ugotovil da sem zajebal, ker sem presegel mejo...to kar sem počel, me ni prosila in počutila se je da pritiskam nanjo.

Tako da sem stopil nekaj korakov nazaj, opravičil se ji nisem, ker nisem naredil nič narobe...enostavno, obnašal sem se normalno.
In vse se je spremenilo, ona se je sprostila, najini pogovori niso bili začeti samo z moje strani, in ona je pogruntala da nisem nek težak in me je sprejela.

Tako da, je kul da se boljše razumeva, in lej...če bo kej v prihodnosti, bo tudi zaradi tega, ker nisem bil preveč prijazen in sem se nehal truditi za njeno pozornost.

Je pa top šit bejba, to pa... :)



Led, v tej zgodbi vidim sebe in enga kolega, ki je počel isto kot ti tej ženski.. Non stop se mi je vsiljeval, da bi mi pomagal pri vseh rečeh. Skoraj vsak teden je imel nek izpad, če mu nisem odpisala na mail in non stop je imel izpade, če sem šla na kavo raje s prijateljico kot pa z njim. Tip je preprosto preveč pričakoval od mene. Bolj ko sem mu razlagala, naj neha s tem, da naj bo sproščen in se obnaša normalno, slabše je blo.

Na trenutke, ki so bili zelo zelo redki, je upošteval to, da je bil sproščen, ampak ta vzorec se je potem nenehno ponavljal v še hujši meri. S postavljanjem ultimatov.

To, kar si napisal, Led, da moraš včasih stopit kakšen korak nazaj in ne prekoračiti mej enega človeka, biti sproššen... s tem se popolnoma strinjam.

Strinjam se tudi s tem, da človek začuti, če se ima nekdo za manj vrenega in obupanega. To preprosto čutiš, vidiš v njihovi energiji. Človek je najbolj privlačen ko je sproščen in se počuti dobro.
Tudi jaz imam kdaj dan ko se počutim bleh, ampak sem prišla do tega, da sem samo sebe sprejela takšno kot sem. Ni mi pa všeč, če nekdo vedno znova prestopa moje meje, kot opisano zgoraj.

Je kliše, ampak človek mora biti to kar je, se sprejeti takšnega kot je in zaupat vase :)
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 08. Avg. 2015 11:58

To, da se zaradi videza smiliš sam sebi je nekaj najslabšega kar lahko nekdo počne. Okej, lepim ljudem je v štartu res lažje, nimajo vsi te sreče, da s skoraj nič truda izgledajo fajn, jasno. Samo če živiš v prepričanju, da si slabši od drugih in da itak nikoli ne boš tako lep/dober kot kdo drug, potem si sam ustvarjaš zid. Ja, mogoče res nikoli ne boš izgledal kot Brad Pitt (dajem za primer, ne rečem da je zdaj on zame utelešenje popolnosti :lach: ), ampak lahko se trudiš in delaš na sebi. Če misliš, da odbijaš ženske zaradi videza in si zato nesamozavesten, potem delaj na videzu. Samo po navadi se potem pokaže, da niti videz ne bo dovolj, ker imajo takšni moški globlje probleme s samopodobo in to nasprotni spol opazi, skratka niso zanimivi, ne znajo se obnašati v družbi žensk. Enako velja za ženske.

Pa jaz sem videla že ogromno lepih punc s povprečnimi ali celo meni osebno grdimi tipi. :oops: Pa ne mi reči, da je povsod v ozadju denar. :D Nekatere ženske niso tako zadrte in dajo priložnost, tudi če jim tip na prvi pogled ni top. Tudi sama sem taka. Še vedno sem vsakemu dala priložnost, če sva se v pogovoru ujela in mi res ni bil popolnoma neprivlačen po videzu. Dober smisel za humor, zanimivi hobiji, prijaznost, vljudnost, ambicije vedno užgejo, vsaj pri meni. :) Ker samo od njegove lepote ravno odnos ne bo preživel ane. :lol:

Pa ko je bilo toliko govora o jebačih ... ja, poznam ogromno žensk, ki palijo samo na videz in jim taki tipi zmešajo glavo in letajo za njimi kot kure. Ampak takšne ženske so milo rečeno avše in imajo po navadi kakšen kompleks. Čustveno zrela ženska, ki ve kaj hoče od partnerja, bo takšnega slej kot prej pogruntala in se mu nasmejala, v smislu ''thanks, but no thanks''. :P No, pri one night standih so jebači verjetno res na bolšem, ker si upajo pristopiti in znajo z vsiljivostjo/pocukranostjo bolje izkoristijo priložnost.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]