Nasvet

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 24. Sep. 2015 14:20

Obrnila sem se že na vse prijateljice, sedaj pa potrebujem nasvet tretje osebe.

Bom upam da kratka in jedrnata.

Tri leta sem že s fantom, za katerega sem prepričana da je pravi, nastal je samo en problem, ni zaljubljen vame. Kljub vsemu sem stara 23 let zato sem rekla, dajmo času čas. Razumeva se več kot perfektno v vsem, kot bi gledal najbolj pocukran film na tem svetu, čeprov vedno, ko grem stran premlevam da je to samo malo boljše prijateljstvo in da morm brzdati svoja čustva.

Vem da so mu noro všeč športnice in lepe napete riti, mogoče že kar mal preveč, tudi v fitnes sem začela hodt (ja vem....)

Danes pa je rekel v nobenem primeru ne moram biti s teboj, vedno ko bo prišla mimo dobra rit me bo vse minilo saj imam ob sebi eno, ki je nima.

Slepo in noro zaljubljena nevem kaj naj, vsak normalen bi rekel adijo, jaz pa kar zamižim in upam na čudež. Nevem več kaj naj vedno sem se imela za simpatično zgovorno punco, danes sem samo še dolgočasna bedna punca, ki se pogleda v ogledalo in si ni niti malo všeč... mislim da so šle stvari predaleč in rabim nasvet :)

Hvala
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Sep. 2015 14:40

girlblue napisal/-a:
Danes pa je rekel v nobenem primeru ne moram biti s teboj, vedno ko bo prišla mimo dobra rit me bo vse minilo saj imam ob sebi eno, ki je nima.


A resnično uživaš ko te nekdo tako ponižuje?? :<
girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 24. Sep. 2015 14:45

Seveda ne, samo zdi se da takega ne bom več našla. Veš kako je hudo k veš, čutš da je pravi pa upaš da bo enkrat drugač.

Vsak normaln ve, da bi že zdavnej mogla it ampak po treh letih tud vsa ta ponižanja preslišm pa kr upam da bo bolš :<
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 24. Sep. 2015 14:50

Glej, ti bi rada, da ti nekdo tule pričara fantovo ljubezen. Ki je ni. Ta človečnjak s katerim hodiš je eno primitivno zarukano teslo, ki bi potrebovalo prebiranje bontona za predvrtčevske otročičke.

Nič, absolutno nič ni pri vama kot v ''pocukranem filmu''. On je do tebe žaljiv, do tebe ima ponižujoč odnos, ne spoštuje te in nima te rad. S takim osebkom nimaš kaj delat, ker ti uničuje samopodobo in na osnovi česa? Na osnovi tega, da imaš malo bolj mehko rit? Ali pa da sploh nimaš mehke riti, samo on bi rad še tršo rit? A veš kaj ... trdota riti nikakor ne bi smela bit noben faktor v odnosu in če je temu tako, je to en plitek, brezpredmeten odnos.

Ni vreden (in v tem primeru sploh ni debate), da te pogleda v rit, kaj šele da se ti toliko ponižuješ, da vztrajaš v taki ''zvezi'' ... a ni to, da reče, da ne more bit s tabo dovolj, da veš, da je konec med vama? In s takim razlogom ... jezus, bog se usmili, no ...

Pojdi zdajle po svoj telefon, pa mu napiši, da je ena plitka, zabita, neokusna omara, ki ne premore O za ''osebo'' in da je med vama vsega konec, ne zato, ker je tvoja rit premehka, ampak ker so njegovi možgani utekočinjeni in z možgansko mrtvo osebo, katere IQ (predvsem čustveni IQ) je na nivoju posušenega kaktusa nimaš kaj iskat. ... ne rabiš takole prostaško napisat, ampak vsebina bi morala ostat nespremenjena. Skratka: Nisi dober človek, nikoli več te nočem videt. Amen.

Daj resno, 23 si stara, a se ti je treba obnašat kot stari devici pri 33 iz 15. stoletja?

P.S.: Sem videla tvoj odgovor: takega da ne boš več našla? LOL, če greš mimo prvega zapora, ti garantiram, da je v vsaki celici ene pet boljših, počakaj, da pridejo ven, vsi horny in eto ... :evil:
Zadnjič spremenil MarijaNana, dne 24. Sep. 2015 14:52, skupaj popravljeno 1 krat.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 24. Sep. 2015 14:52

Pojdi čim prej stran od njega. Prekini stike, izbriši ga iz vseh možnih omrežij in ko ga preboliš, sta lahko nazaj prijatelja, če boš menila, da je vreden prijateljstva.
Tudi sama sem pred kratkim to naredila in zelo boli, ko se spomnim vseh lepih trenutkov. Samo, da sva midva že tako več kot 5 let, bila letos skupaj z njegovimi starši na morju in vsepovsod drugje, pa se še vedno ni znal odločiti če bi šel v resno zvezo ali bo sral malo tako malo drugače. je pa res da sva mlajša od tebe (20 let).
Ampak verjemi mi, ta tvoj fant/prijatelj se ne bo spremenil, ker mu ustreza to, da ima eno, ki je nora nanj in te bo izkoriščal dokler ne bo prišla mimo katera druga, ki mu bo bolj ustrezala. Zelo boli, ko to spoznaš, ampak raje zdaj odnehati kot pa čakati, da te bo do konca ponižal in ti še bolj znižal samozavest. Glavo gor :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Sep. 2015 14:53

Našla kakšnega? Takšnega, ki ni zaljubljen vate? Takšnega pri katerem boš vedno imela dvome in boš morala brzdat svoja čustva? Takšnega, ki bo rajši gledal druge riti kot pa tebe? itd itd itd.

Ja upam, da ne boš imela več takšnega!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Sep. 2015 16:53

Ojoj.. kaj pa še - pravi,ti si samo zelo zaslepljena. Kako je lahko pravi,če kot praviš ni zaljubljen vate in posledično ni tistega občutka ljubljenosti..
Potrebuješ končat takšno zvezo in to je vse, kar je omembe vredno tukaj.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 24. Sep. 2015 17:08

Joj punce morm rečt, da je bilo to točno to kar sm hotla slišat, mogoče sm zaslepljena ampak tako pa res ne morš živeti v nedogled. Na žalost sem taka k se prehitro navežem in tam potem tudi ostanem, in mislim da boljše ne bom dobila nikoli.

Dobra oseba gor ali dol dokler so mu vse punce bolj privlačne, dokler mi vsak dan pove da ni zaljubljen vame verjetno res nima smisla več ustrajat.

Zbiram pogum da ga pokličem in zaključim zadeve, mogoče bo potem spoznal kaj je izgubil in da zaradi ene športne riti ni vredno zgubit vse to kar sva no sem vsaj misnla da sva imela :)

Upam da prežvim ker sovražm spremembe v svojem življenju, kljub vsemu sem bila navajena na podobne stvari tri leta :)

Hvala punce res
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Sep. 2015 17:32

^^Lej smo punce končale tudi daljše zveze (moja je npr. trajala 8 let) in smo 'preživele'! Tako, da boš tudi ti. Srečno!
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 24. Sep. 2015 18:26

Vsak dan ti pove, da ni zaljubljen vate? Ojoj. :nein: Izbij si iz glave, da je ''dobra oseba'', dobre osebe ne povzročajo bolečine drugim ljudem in vsekakor zberejo pogum, da končajo odnos, ko je tako daleč ...
girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 24. Sep. 2015 18:35

Sej si pol rečem pišuka kaj pa tisti k so skupej po nevem koliko let in gredo narazen, jaz pa jokam za nekom, ki niti ni zaljubljen vame pa še totaln otrok je k so igrce bol pomembne od ostalih stvari.

Včasih res rabiš več mnenj, da vidiš da nekaj delaš narobe, in sem prov vesela da sem se znašla na tem forumu :)
če me kdaj še kaj zamika bom prebrala tele pogovore pa mislim da bo lažje :wink:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 24. Sep. 2015 18:41

A si ga že zapustila vmes?
girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 24. Sep. 2015 19:21

Bil je uro in pol dolg pogovor, povedala sem vse kar mam na duši, sem si vaše stavke zabeležla, da kej ne spustim.

Sicer je zdej vse v zraku ampak mislim da je to to, hecno ampak počutm se presenetljivo dobr :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Sep. 2015 19:25

^^ :top: :zustimm:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 24. Sep. 2015 19:46

Naj ne bo nič več v zraku, naj bo to kar to! Želim ti, da si čim prej zližeš rane, povrneš samozavest in znaš naslednjič bolje presodit fanta, s katerim se boš začela dobivat ...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov