Nagradno: Za valentinovo bom sama!

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali boš valentinovo preživela sama?

Da
56
40%
Ne
40
29%
Ne vem
43
31%
Skupaj glasov : 139

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Dec. 2007 17:24

a se ene res pustite do te mere zmanipulirat medijem, da si morate vsako minuto valentinovega v nulo zapolnit, da vam ne zamori, ker ste na tako pomemben dan same?
sabinca:)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 27. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca:) » 18. Dec. 2007 18:30

Super tema :) še boljša ideja :)

Valentinovo, jaz pa sama, ali je to dobro ali slabo? Večina bi jih takoj odgovorila slabo, saj sem sama za valentinovo, nekateri bi pa odgovorili bolje da si sama, če pač še ni prišel čas za tistega "pravega"..
Zjutraj se zbudim, si naredim najljubši zajtrk, slastne palačinke, ki imajo obliko srca..na stari leseni polici zagledam starejše številke cosmota, in ne, tokrat ne bom brala rubrike o modi, po moško, o lepoti..ampak si bom prebrala rubriko zate, zame, zanjo ter se naučila nekaj novega o sebi, prebrala zgodbe drugih cosmo deklet, o njihovih izzivih in strahovih, ki so jih premagale, naučila se bom, da ni pomembna samo ljubezen partnerja, ampak ljubezen družine ter prijateljev. Po branju starih številk cosma dobim navdih, da se samozavestno sprehodim po mestu, v svojih najlepših in najudobnejših oblačilih, usedem se v svoj najljubši lokal, pomislim na to, da pokličem prijateljice, a takrat se spomnim, da imajo vse prijateljice fante ter se trenutno topijo od sreče v njihovih objemih. Nasmejem se ter spravim mobitel nazaj v torbico. Naročim si vročo čokolado, da me ogreje v tem hladnem valentinovem dnevu, ki je pred menoj. A potem mi natakarica prijazno in vljudno postreže slastno vročo čokolado ter poklepeta z menoj. Njen topel in prijazen nasmeh me spravi v dobro voljo.. Zahvalim se ji za prijeten pogovor, ji pustim napitnino ter se odpravim proti lepo urejenem parku. Začnem se spominjati svoje prve ljubezni, prvega poljuba, norih dogodivščin, ki sem jih doživela s bivšimi fanti. Takrat me stisne v trebuhu.. Nato se odpravim proti svojim staršem, a ko pridem v hišo, me čaka presenečenje, skoraj polna hiša otrok, sorodnikov, s katerimi si skupaj delimo obilno kosilo. Pogovarjamo se in smejemo, takrat me spet stisne v trebuhu, čutim ljubezen, ki je med nami prisotna, ljubezen, ki mi daje občutek, da nisem sama na svetu, da je veliko ljudi, ki me imajo radi in jaz njih. Nato se odpravim do fitnesa, pridno telovadim, pridem domov ter se stuširam..Čisto sproščena si poiščem dvd, na katerem je romantična komedija, a še preden jo začnem gledati na vrata pozvoni prijateljica, ki ima v roki veliko čokolado ter najin najljubši koktajil, Cosmo:) Čestita mi za valentinov praznik, me objame, mi pove, da me ima rada ter se mi pridruži pri gledanju filma.. Takrat spoznam, da je to zame eden najlepših valentinovih dnevov, počutim se ljubljeno, čeprav ne s strani fanta, ampak s strani ljudi, ki jih imam rada..

Tako si jaz zamišljam valentinov dan, in čista resnica je, da sem edina samska med prijateljicami :cool: ,ampak sem ponosna na to, čeprav ljubim nekoga, a on tega ne ve :)
maffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a maffy » 19. Dec. 2007 14:42

prej je se novo leto
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 19. Dec. 2007 14:49

Jst bom verjetno sama, ne pa osamljena :D . Trenutno ne rabim nobenega tipa, sem po dolgi zvezi fraj. Tko d bomo z babami mogoče šle na kofetka, pa bo. Mi ne bo pomoje nč mankal. :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
bina_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bina_ » 22. Dec. 2007 15:48

valentinovo bom preživela kot vsak običajen dan,ker ta praznik kakor vsi ostali nimajo zame nekega velikega pomena...
če bom do takrat že imela fanta,bom mu kupila kakšno majhno pozornost in se dobila z njim na kakšni kavi(kakor običajno),to pa bo tudi vse...
:razz: :wink:
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 22. Dec. 2007 18:19

valentinovo! En praznk k spravla uredu samske punce v slabo volo.
No jst nism med njimi. Men osebno se zdi brezveze jokat pa smilt sam seb, če se ti ni treba. Pač en praznk več k je pa namenen osebam k jih maš rd. Jst bom letos na valentinovo spet samska, pa ga useen komi čakam! Spet bojo že mesc prj use trgovine rdeče, vse bo u srčkih, povsod bojo kšni verzi od lubezni pa tko naprej. Men je to zakon! Vem da bom šla že kšn tedn prj po trgovincah in vsakmu k mu prpada en koščk mojga srca kupla kšno malenkost, vse lepo okrancala, pa mu polepšala valentinovo. Nevem kaj je slabga v temu. Vem da je pač valentinovo sam še en praznk s kermu trgovci na veliko služjo, sam men je usen lep. Kaj je lepšga k vidt eno kolegico, mamico, sestrco k se ji zasvet u očeh pa se ti nasmeje. Po jo pa primeš pa zvlečeš na kšno tortico.
Vsaka k na valentinovo pomisl kuko bi blo lepo met enga nj se sam spomne, da punce smo zakon, pa tud me same brez fantov si znamo narest ta dan prečudovit. Jst zase vem da si ga bom pa upam tud za ostale samske punce da se bojo mele kokr se da fajn. :D :D :D
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 22. Dec. 2007 19:40

_Larissa_ napisal/-a: pa tud me same brez fantov si znamo narest ta dan prečudovit.


A ni škoda da se ne da naredit vsak dan lep???
No za vas ne vem, zame je pa vsak dan valentinovo in 14.2 je 14.2.... In bo potekal isto kot ostali dnevi. Da si bom pa zdj neke rožice trosla po sobi, pa si privošla ne vem kaj... Ma prosim... To raje 15 naredim, ko je plača :rofl: . Pa če vidite nasmeške drugih oseb sam za valentinovo, pa zna bit folk ritoliziški sam za valentino, mi je pa tut žal za vse vas.
Jaz mam vsak dan lep dan. Pa ne zaradi daril. Dan mi polepša lepa beseda, nasmešek, zajebancija z sodelovci, naši pozdravi, ko se srečamo na cesti in podarjeni nasmeški... Pogled na moja starša ki sta pri svojih letih še vedno čila in zdrava ter polna energije. Veselje, ko slišim svojega brata, ki je na misiji v tujini. Veselje, ko grem s kolegico na kavo... Heh... Najlepše je vedeti, da zna valentinovo trajati 365 dni v letu.
Uporabniški avatar
Flammable
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 24. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Flammable » 22. Dec. 2007 19:42

Na valentinovo pišemo biologijo, tko da.. :D
1,2,3,4 tell me that you love me more..
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 22. Dec. 2007 20:23

Jaz osebno sploh ne bom vedla da je tisti dan valentinovo,ker imam v službi tisti mesec največjo gužvo...tako da ja ga nisem praznovala niti 1x v 5 letih ko sem imela fanta...
zame osebno bo popolnoma običajen dan, s popolnoma vsakodnevnimi rituali.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 22. Dec. 2007 20:50

Valentinovo je zame brezveze .. in vedno mine kot vsak drugi dan. Tudi če bi imela fanta ne bi 14.2 posvečala nobene pozornosti.
Uporabniški avatar
cbr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 28. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a cbr » 23. Dec. 2007 16:59

če bom za tisti dan samska si bom verjetno privoščila malo razvajanja, najprej sprehod po mestu, proti večeru pa kakšno savno in kopanje v bazenu ;)
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 23. Dec. 2007 18:58

Tonja napisal/-a:
_Larissa_ napisal/-a: pa tud me same brez fantov si znamo narest ta dan prečudovit.


A ni škoda da se ne da naredit vsak dan lep???
No za vas ne vem, zame je pa vsak dan valentinovo in 14.2 je 14.2.... In bo potekal isto kot ostali dnevi. Da si bom pa zdj neke rožice trosla po sobi, pa si privošla ne vem kaj... Ma prosim... To raje 15 naredim, ko je plača :rofl: . Pa če vidite nasmeške drugih oseb sam za valentinovo, pa zna bit folk ritoliziški sam za valentino, mi je pa tut žal za vse vas.
Jaz mam vsak dan lep dan. Pa ne zaradi daril. Dan mi polepša lepa beseda, nasmešek, zajebancija z sodelovci, naši pozdravi, ko se srečamo na cesti in podarjeni nasmeški... Pogled na moja starša ki sta pri svojih letih še vedno čila in zdrava ter polna energije. Veselje, ko slišim svojega brata, ki je na misiji v tujini. Veselje, ko grem s kolegico na kavo... Heh... Najlepše je vedeti, da zna valentinovo trajati 365 dni v letu.


joj tonja sj jst sm s tem sam misla da pač men je pa to en lep dan...sj je usak dan lep sam če je že dan za use k jih maš rd a ni lepo da jim pač eno malenkost daš (pa ne pravm da jim jo lah sam tist dan daš) sam a ni usak vesev da se kdo spomne nanga pa sj ni treba nevem kaj lah je sam lizika u obliki srčka pa bo en zarad tega se zasmeju...
aja pa jst mam plačo lih fajn 10 tko da 14 lih fajn pride :P :P...
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 23. Dec. 2007 22:35

Jaz pa že prav sovražim tele praznike in ves čas neka obdarovanja in hvaljenja kaj je kdo komu kupil.

Sploh pa sovražim tele uvožene praznike, ki so samo zato, da na njihov račun služijo trgovine.

Imejmo se radi vse dni v letu, ne samo na praznike. In pokažimo ljubezen na drug način in ne z darili!
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 24. Dec. 2007 23:45

valentinovo? to je meni prevec skomercializiran "praznik", se hujse kot noc carovnic :lach:

VSAK dan si mormo posvecat pozornost, ne samo za valentinovo :wink:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 25. Dec. 2007 11:42

_Larissa_, bejbi, saj se pa nisem striktno v tvoj post upiknila, tak da ne jemat osebno. Poudarek je bil na uno, da si brez fantov znamo TA dan naredit čudovit, ostalo pa je bilo čisto posplošeno, tako da no offence :) .

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov