Nagradno: Za valentinovo bom sama!

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali boš valentinovo preživela sama?

Da
56
40%
Ne
40
29%
Ne vem
43
31%
Skupaj glasov : 139

Uporabniški avatar
swinga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 9. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a swinga » 15. Dec. 2007 11:44

Pozorna bom bila na tiste ljudi, ki mi bodo posvetili malo svoje pozornosti in seveda bom tud js njim.
Se pa trudim, da tega ne počnem samo na Valentinovo ;)
Valentinovo bi moral biti vsak dan, saj ni ta praznik namenjen samo parom ampak vsem čisto vsem.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 15. Dec. 2007 11:44

No jest tud ne bom sama, ampak če ne bi mela mojga, bi vzela prjatlco al pa več (obvezno vse samske), šle bi v kšn lokal žurat (ponavad majo na ta dan party-e povezane z valentinovim) in bi ga tm žurale in mogoč spoznale kšne fejst tipe k so tja prišli z istim namenom (seveda samski)..

Druga varianta pa je, da bi s kolegicam doma skuhale večerjo, lahko ob svečah..zakaj pa ne?

Drgač pa valentinovo je itak en tak skomercializiran praznik, koj ko bodo s polic umaknil lučke, pa novoletne okraske, bodo že srčki..tko da zame je valentinovo vsak :cool:
Za dežjem vedno posije sonce!!
me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 15. Dec. 2007 14:22

Ne bom počela nič posebnega... Čeprav kakor zdaj kažejo stvari bom na dopustu s prijatli v toplejših krajih. :biggthumpup: Ampak ne zato, ker je valentinovo...
me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 15. Dec. 2007 14:27

Aja, sicer pa je na valentinovo ful (tudi zastonj koncertov). Tako smo eno leto z par prijatelji in prijateljicami šli na en koncert, v kazino potem pa žurat in je blo ekstra!
Uporabniški avatar
azuc@r
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: blizu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a azuc@r » 15. Dec. 2007 22:31

valentinovo je moj sovražnik, še nikol ni bil srečn praznik, letos sm na valentinovo zalotila tipa da me vara :D tko da...

najboljš je če si greš kupt enga velizga srčka s svojo najboljšo prijateljico oz. najboljšo samsko prijateljico in greš u šoooping pa se razvajaš :cool:
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 15. Dec. 2007 23:06

nimam pojma, kaj bom počela za valentinovo, ker je še daaaleč. mi pa najbolj diši ideja, da bi šla s kako samsko kolegico na romantično večerjo ob svečah :D zaradi mene lahko vsi mislijo, da sem lezbijka, meni je važno da se imam lepo in sem srečna - čeprav brez fanta :P
to infinity and beyond!
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 16. Dec. 2007 12:34

Valentinovo ni več praznik zaljubljenih, ampak praznik trgovcev, saj so oni najbolj obdarovani na ta dan... :D :D
Meni je vseeno; upam da bova imela s fantom čas, da vse skupaj malo proslaviva, ne rabiva pa valentinovega da si pokaževa da se imava rada... :wink: :hearts:
Je pa ta dan izgovor za razvajanje sebe in drugih... :wink:
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 16. Dec. 2007 13:16

Še ne vem. Če bom s fantom, uredu, če ne bom z njim, prav tako uredu. Lansko leto sem delala pravi cirkus iz tega "da morava biti nujno skupaj na valentinovo"... In sva bila. Dan ni bil popolnoma nič posebnega. Na splošno se mi sedaj taki prazniki zdijo - larifari. Midva imava Valentinovo vedno, ko sva skupaj!
:love:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 16. Dec. 2007 13:45

Za Valentinovo bom po vsej verjetnosti sama, ker nimam fanta (in tudi trenutno nimam te želje). Če se bo do takrat že našel kakšen pravi... toliko bolje. :) Sicer pa knjigo Vsak dan fatalka že imam, ker sem jo zadela v nagradni igri pri Elle. :)
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 16. Dec. 2007 15:56

...js se s tem ne ubadam, čeprav me včasih res mal stisne, še posebi lansko leto, ko smo šle na pjačko pa sami pari okol nas,pa take pesmi...ni nam blo gčih super, pa dobr se da prežvet...sploh ne bom misla na to,kr je dan kot vsak drug in se zard tega ne mislim doma skrivat :D
...hehe...bomo pol nasledn dan preznovale dan samskih :P
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 18. Dec. 2007 9:46

Opisala bom kar letošnje valentinovo, ko sva ble obe s frendico samski... po faxu sva se dobile na kosilu, potem sva šle v kino, proti večeru v center, na sprehod na Ljubljanski grad, nato pa še na tortico v lokal v Centru... Kljub temu, da nisem imela ob sebi fanta, sm se mela noro lepo... in šele s tem dnevom sem ugotovila, da ni nujno da moraš biti za valentinovo v družbi svojega fanta, da se imaš lepo. Valentinovo je zame dan ko se spomniš na vse, ki jih imaš rad, preživiš pa ga z osebo ki ti je nabližje. :D
Uporabniški avatar
Vojcha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vojcha » 18. Dec. 2007 10:42

Jaz sem pa samo enkrat za valentinovo dobila darilo, od bivšega fanta.Ta zdajšnji je še tok prijazen, da po letu in pol pravi, da mora datum mojega roj. dne pogledat v telefon, kaj šele, da bi se spomnil kakšne male pozornosti za božička, če ne takrat pa vsaj za moj roj. dan! :?
Za valentinovo bo verjetno prišel k meni na kosilo, se najedel, spil kakšno pivo in odšel domov. Jaz pa bom, nič posebnega, tako kot vsako leto: kavč, tv, čips, kokice, moje cimre, objokovanje in ''šinfanje'' fantov:-)
Ali pa bomo šle ven plesat in se zabavat...Bomo videli, kako bodo stvari nanesle...
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 18. Dec. 2007 11:04

čeprav ne bom samska na valentinovo bom sama mogla biti..in to zato ker me ne bo doma...sama bi nekako preživela valentinovo s prijateljicami in bi šle na kakšno valentinovo tortico in se malo pregrešile čeprav vedno hujšamo :) mogoče bi šle celo v kino in si ogledale lep romantični film ali pa hodile po trgovinah in obujale spomine na naše tipe in kako smo do zdaj preživele valentinovo...veliko stvari se da delati na valentinovo ni nujnu da moraš ravno imeti tipa in se jokati ker ga nimaš...ne tega ni treba!
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 18. Dec. 2007 13:42

uf letos ga bom prvič preživela s fantom..
drugač prejšna leta, ko je bla moja kolegica še samska, sva ga vedno preživele skupaj.. gledale romantične filme na dvdju, opravljale fante, jedli sladkarije,.. uglavnem se razvajale..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
maffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a maffy » 18. Dec. 2007 14:55

em, kako veste, da boste drugo leto proti koncu februarja same? :?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov