Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Maj. 2012 22:24

White_Widow napisal/-a:prevara ženska deca, on jo dobi, pove ji svoje, hoče it, nato ona kriči na njega, on miren, jo miri, gre stran, ona za njem, ne pusti ga pri miru, on ji govori naj neha, da je dost, ona vztraja, ji govori da jo bo udaru, pa še dreza, pa teži teži teži, pol ti pa še reče KAJE, A ME BOŠ UDARU AL KAJ?! tip jo prtisne direkt na zobe, ona ga prijav in on plača kazen + njej odšodnino.
mislm, če pa to ni predrznost


Samo ženska to dela zato da bi se počutila boljše glede tega kar je storila, hoče da je kaznovana
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 12. Maj. 2012 22:58

ta je to naredila zato, da je prišla do denarja. ampak to je itak samo za pretepst, za nič drugega.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Maj. 2012 14:18

sirova štručka napisal/-a:pa nočem ti zamorit, ampak s čim misliš, da bi prepričal eno, da bi se prov zarad tebe gor prjavla in ti pisala? Mislim, še men se ne dogaja... :D


ne vem :) ampak ona bi ;) tukaj bo ona izvedla za moje najbolj odbijajoče zadeve (fetiš, nedolžnost, neizkušenost, resnost?), in če bo te sprejela je ne more nič razočarat pri meni :D razen videz no.. ampak nisem grozen :) zelo mal možnosti da se to zgodi, ampak lahko je samo enkrat dovolj ;)
hej norci :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Maj. 2012 14:56

Odbijajoče zadeve? :eek: Hja, če o sebi misliš, da so tvoje karakteristike odbijajoče, me pa ne čudi, da imaš težave s privabljanjem pripadnic nasprotnega spola... Kar si naštel, so povsem normalne in kvečjemu pozitivne ali nevtralne stvari (ok, fetiš je pač specifična stvar, ni nujno, da je vsem blizu) :gruebel: Saj si itak še mlad fant...
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 19. Maj. 2012 15:16

^^ :biggthumpup:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Maj. 2012 15:19

pol je pa še več možnosti da se mi bo kera javila :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Maj. 2012 20:46

sam ti slovenc si malo obupan...ne mi govorit da to ni res,

tukaj na forumu pred vsemi se ena špila malo s tabo, kok si ti kul pa piši mi hihi, potem par strani, med nama ne bo nič, piši mi na mail

In po vsem tem igranju s tabo in nespoštovanju greš ti v isto temo pisati, o zakaj pa ne bi bla z mano, a sem jaz Luka in take,....

Človk, mej malo samospoštovanja, da če je ena malo ubrisana da je dovolj dobra in da nahj ti kar piše in pove svoje težave, a si tukaj ena intelektualna prasica.
Ker ti se sam degradiraš v intelektualno prasico, potem ko vidiš da ne bo nič se pa še jokcaš in še to da bi imel praktično vsako ne glede na to koliko bi bila nora. To ni fajn, ponavadi me boli k***c, samo kot en tip ti to povem kot enemu tipu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Maj. 2012 22:25

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:20, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Maj. 2012 22:35

Men pa ni odbijajoče, pač se zna pošalit na svoj račun :D Na živce mu je šlo, ker so se v začetku vsi v to vtikali v vseh temah, pa je hotel slikovito pokazat, da je tega že dovolj in naj mu tja napišejo, če komu kaj ni všeč :) Vsaj jaz si tako predstavljam.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Maj. 2012 23:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Maj. 2012 0:01

zeppelin, čeprav mogoče tko zgleda se ne sekiram preveč. čeprav imava velik skupnega, se mi zdi vseen mal preveč .. :D me je pa zanimal kje sem (tokrat) zamoču

sirova, če se da bi rad "ujel" tako s fetišem ;) taka bo mogoče raje mene kontaktirala :) edino skrbi me ker veš, jaz sem se že navadil da sem anonimen in to glasno rečem, da bi bil rad poscen :P ampak, kakšna punca ki komaj upa sebi priznat da ji je to všeč se bo pa nazaj držala.. zato bi rad čim bolj "nasproti" prišel, razumeš? :) kot sem že rekel, sex mi ne pomeni veliko, ampak, če mam možnost najti sanjsko, zakaj pa ne :)

brez skrbi imam še eno ime kjer iščem podobno kot tukaj samo da brez fetiša. (in je tam še bolj tema kot tukaj, ko smo že pri tem..)

pravih je velik, tega se zavedam, moja slabost je pa ta da si ne upam tvegat. raje čakam da se prava pokaže. (to velja za TUKAJ. v živo sem pa bolj aktiven pri iskanju ;) )

ta podpis je pa samo za vas forumaše ko ste težli o neizkušenosti kar naprej kjer sem se oglasil.. na drugih forumih tega ne potrebujem ;) mogoče bi zbrisal, sam potem spet kregat se mi ne ljubi..
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Maj. 2012 0:19

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Maj. 2012 0:53

lej, fetiš izdajam samo pod tme imenom :) smao pod tme imenom me tudi poznate :D to da me samo tukja poznate NE pomeni da drugje, pod drugimi imeni, v real life ne obstajam :D

poleg tega pa tukaj tudi dam stvari ven iz glave, če je prepolna in se sprostim. ker sem anonimen tukaj :D briga me če bom tukaj spoznal punco. super je če jo bom, ampak ni nujno.

tud jaz delam na tem da bi punco spoznal v živo, ali pa tako da bi že v začetku vedela kdo zares sem. samo za fetiš ne (na začetku)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 22. Maj. 2012 10:20

meni je pa slovenc79 prou simpatičen :) zna se šalit na svoj račun, ima nek smisel za humor in se mi zdi da ravno njega ovira ta "halo učinek", ker so prve stvari, ki se jih zapomneš fetiš in neizkušenost, ostale stvari pa pridejo zelo pozn do izraza. Tudi, če pove kej pamtnega ,kar je po mojem mnenju dostkrat, se ga ne jemlje resno in to bolj zaradi njega samga kokr zarad njegovega sporočila. Res pa slovenc, da si se sam odloču kako se boš predstavu in katere stvari izpostavu , heh moraš bit mal psihologa ;) bod pridn še naprej :D
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Maj. 2012 12:24

:)
ja to mi gre na živce, da včasih sploh noben ne bere kar napišem, samo takoj "saj ti nimaš izkušenj" itd.. in nima veze o čem je tema. ampak, sem se že mal navadil, oni pa mene :)
seveda bom pridn ;)
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov