Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Maj. 2018 16:10

Moj prvi tip je tudi hodil kdaj k meni na obiske se po koncu. Ma se je bolj pogovarjal s starsi, kot z mano. Ne vem kaj bi rekla, mogoce ce je bolj poredko in so se prej res dobro razumeli ni cudno..
Moj naslednji tip je vedu za to in ga ni neki motilo, kr je itk vedu da sm mela rada samo njega in unga (prvega) bivsega nism marala in mije sel na zivce.. samo ni zaleglo nic pri prvem bivsem, ce sem mu kaj rekla..

Js sm tudi enkrat mutila z enim tipom katerega bivsa punca je baje obiskovala njegovo familjo in jim nosila darila za novo leto..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Maj. 2018 17:18

Ja pri meni je situacija taka, da so bili v dobrem odnosu. Verjetno bi me še bolj motilo, če bi imela novega in bi ga želela doma predstavit. Zdej ko itak še dolgo časa ne bom predstavila novega, ker mi zveze niso prioriteta, sem tudi to zadevo potisnila na stranski tir, v upanju, da bo že sam nehal. Ma ne vem, se zdaj vleče že skor eno leto, zato mi je čudaško iz njegove strani.

Po eni strani se mi tudi zdi, da nimam pravice mu prepovedovat, da je v kontaktu, če mu je moja družina tolk fajn, ne vem. Pa tudi poznam svojega očeta, rabi full pozornosti in mu je fajn, da se kdo spomni nanj.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 15. Maj. 2018 17:34

Če tvojih ne moti, bi jaz tole pustila pri miru in jih obenem prosila, da ti ne poročajo o njegovih smsih itd.
Mene je sicer zmotilo, ko je moj bivši nekajkrat šel do naših družinskih prijateljev, sploh ker je vedel, da smo večkrat tam,pa sploh niso bili težki kolegi, da bi mu to bil izgovor. Nazadnje je prišel z novo punco. Sama mu nisem pisala, so sami porihtali. Nihče ga ni nagnal, samo dali so mu vedeti, da meni in mojemu ne bi ustrezalo, da se vidimo. Pa ga ni bilo več okrog.
Načeloma če se družina in bivši razumejo pa ne vidim problema, če niso to ravno kofetkanja na tedenski ravni in obiski doma.
Sama recimo še vedno tu in tam pomislim na bivšega moje sorodnice, ki mi je bil v otroštvu zelo blizu in sem ga imela zelo rada, pa nas je tu in tam prišel pogledat kljub razvezi.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Maj. 2018 18:37

Če tebe to moti, to povej svoji družini. Mislim, da bi oni tebe morali upoštevati in prekiniti stike z njim, če tebe to ful moti.

Pred leti, ko sva se z bivšim razšla je bila moja babica na začetku še vedno v stiku z njegovo mamo in še ena njegova sorodnica je prišla k nam domov na obisk. Jaz sem rekla, da ne želim, da še kdo od njegovih hodi k nam na obisk in se je potem to končalo. Je pa res, da se nisva razšla v dobrih odnosih in je bilo res čudno, da nekdo od njegovih še hodi k nam na obisk.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Maj. 2018 21:11

Ananhas napisal/-a:Saarijarvi, če se ne motim si ti na Irskem? A res drži to, da je najboljš it v juniju (vreme..)?


Lani je bil junij najlepsi, kar je v praksi pomenilo nekje 5 dni sonca :D moram pa rect, da je letosnji maj presenetljivo lep. Upam, da nista ze zamudila vlaka. Vsekakor je kombinacija deznik + soncna ocala vedno must.
floky32
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a floky32 » 22. Maj. 2018 21:59

Prosil bi vas za nasvet.
Moj problem pa je sledeč,ne vem če si resne zveze sploh želim niti je ne iščem a pojavila se je oseba ki je pokazala interes zame in je tudi meni všeč.Ampak resnično ne vem,če si resne zveze sploh želim in nebi rad začenjal nekaj za kar niti ne vem,če sem pripravljen in zaradi tega koga prizadel.Obenem pa so take priložnosti redkost.
Kaj bi vi storili?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 23. Maj. 2018 13:32

Kolk časa se s punco sploh poznata? Si jo do sedaj uspel dodobra spoznat? Če se ti zdi, da ona malo prehiteva z vsem skupaj, ji iskreno povej, da bi jo rad bolje spoznal, ker je resna zveza zate velik korak in jo jemlješ resno.

Če se poznata že dlje časa in še kar nisi prepričan, potem poslušaj svoj občutek in ji iskreno povej, da še nisi pripravljen. Namreč iti v resno zvezo samo zato, da sprobaš, čeprav želja ni velika...a-a, odsvetujem. Been there, done that. Ne bi več ponovila te napake. Se ne izplača. Mislim, da če si z nekom želiš biti resen in si pripravljen vlagati v zvezo, to kar zelo kmalu začutiš.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Maj. 2018 14:21

Ne met zveze, ce ne ves, ce si jo zelis. Obenem pa je malo cudno razmisljat o zvezi, ce mas samo filing da si nekomu vsec..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
floky32
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a floky32 » 26. Maj. 2018 5:35

Ne poznava se prav dolgo in da bi lahko govoril o resni zvezi bi jo moral še veliko bolj a na nek način sem se moral izrazit.
To da nisem čisto pripravljen bi ji tako ali tako povedal,deloma sicer ve,a si je to drugače razlagala in je sledilo nekaj ne preveč lepih besed.Je pa bilo na obeh straneh storjenih nekaj napak.
Zdi se mi,da še najbolje naredim,če punco pustim pri miru in počakam,na njeno pobudo in ji nato vse razložim in vidim kako se odloči.


Hvala obema za odgovore
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Maj. 2018 21:06

Sarissima napisal/-a:
Led Zeppelin napisal/-a:-* sem končno videl un klip v Friendsih kjer Ross na pavzi spi z drugo žensko, in sem team Ross. Nedolžen fant, nič kriv.



Slika

Seriously, team Rachel. Redko kdaj ima prav, ampak tu pa pač Rossa ne moreš zagovarjat.


Nope, ker se je ona na mestu odločila kakšna so pravila, zatorej če bi bila situacija obrnjena bi se moralo sprejeti drugače?

Če pravila niso določena in so odprta interpretaciji, potem je sprejemanje drugačnih pogledov in dejanj nujno potrebno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Maj. 2018 21:33

Sicer bi v tej situaciji tudi jaz povesila nos, kot ga ja Rachel. Ampak objektivno ima Ross prav, they were on a break (ki ga je sama hotela, on pa je sel bolj kot ne po tolazbo).

Koncno je prisel dan, ko tudi na forumu razpravljamo o frendih :cool:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Maj. 2018 21:42

Tudi če sta bila v takem položaju in je dejansko ni prevaral, kolikor se spomnim, se pač ne greš henki penki takoj ko lahko, če ti je do nekoga. Kriva za splošno situacijo sta sicer oba, ampak-sem def. na strani Rachel.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Maj. 2018 21:46

Ja teoretično sta res bla na breaku, samo se tud js strinjam, da ni lih lepo takoj it na druge..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 29. Maj. 2018 22:12

Jaz sicer nisem nikoli Friends gledala, ampak če prav razumem situacijo, sta bila par, nekaj ni šlo čisto okej, sta bila kao 5 minut na "pavzi" in je on takoj skočil med rjuhe z drugo?
In ja, mogoče je teoretično res ni prevaral, ampak sori, ogabno. Če imaš nekoga res rad in imaš vsaj nekaj spoštovanja do te osebe, pač ne boš takoj podrl vsega kar leze in gre. Si odrasel človek, ki je zmožen kontrolirati svoja dejanja in impulze. -Torej tudi če v tistem trenutku potrebuješ tolažbo, si pošišči nekaj drugega - govori s prijatelji, napij se, nažri se pice in čokolade, ne pa takoj prestopit tiste glavne meje. Sploh pa še preden se točno popucajo zadeve in niti še ne veš, pri čem si. In potem je itak prepozno, ker ne moreš več vzeti nazaj.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Maj. 2018 22:14

Haha, napij se ni lih dober nasvet, ker glih takrat se ponavadi najbolj butaste stvari zgodijo. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov