Kje spoznati kakšno?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 02. Maj. 2015 21:19

Sem tip, star nekaj čez 30, že nekaj let samski.

Nisem sorte, ki bi hodil žurat ven v lokale, moja družba je tudi bolj ali manj razpadla ker so se nekateri oženili, drugi dobili otroke (baby boom je na vsakem koraku), z nekaterimi pa smo enostavno izgubili stike. Tako niti ne spoznavam več novih ljudi.


Kje sploh lahko tak tip še spozna kakšno žensko?
Pa niti ne iščem kakšne ki bo takoj za zvezo, bolj za druženje, kak "prijateljski" izlet, mogoče še kaj drugega družabnega..


Twoo, ona-on in podobne spletne strani sem že pogledal, se mi zdi da je tam bolj malo resnosti, občutek imam da si tam ženske bolj polnijo ego, tipi pa iščejo hiter seks, učinkovitost teh strani za spoznavanje je bolj slaba - razen če nisi nek fitness freak ki svoje adute kaže s slikami svojih mišic, temu pa seveda ne morem konkurirat :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Maj. 2015 22:14

haha, fitness freaka zmaže vsak z malo samozavesti in humorja.


Takole bom povedal, pojdi na tečaj plesa, salsa, swing, rnr...kar te privlači.

Sam sem šel včeraj na en večer od teh plesov, in ja...grem kmalu na tečaj, ker je res neverjetno. Žensk je veliko, večina v 20-30 razponu, luštne, in tja se pridejo zabavati.

Tako da, ples, definitivno ples.

Jaz se počutim kot Indiana Jones ki je našel zaklad :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 02. Maj. 2015 22:17

Fi-Fi napisal/-a:Sem tip, star nekaj čez 30, že nekaj let samski.

Nisem sorte, ki bi hodil žurat ven v lokale, moja družba je tudi bolj ali manj razpadla ker so se nekateri oženili, drugi dobili otroke (baby boom je na vsakem koraku), z nekaterimi pa smo enostavno izgubili stike. Tako niti ne spoznavam več novih ljudi.


Kje sploh lahko tak tip še spozna kakšno žensko?
Pa niti ne iščem kakšne ki bo takoj za zvezo, bolj za druženje, kak "prijateljski" izlet, mogoče še kaj drugega družabnega..


Twoo, ona-on in podobne spletne strani sem že pogledal, se mi zdi da je tam bolj malo resnosti, občutek imam da si tam ženske bolj polnijo ego, tipi pa iščejo hiter seks, učinkovitost teh strani za spoznavanje je bolj slaba - razen če nisi nek fitness freak ki svoje adute kaže s slikami svojih mišic, temu pa seveda ne morem konkurirat :)



Ponavadi je tako, da se pojavi ko najmanj pričakuješ. Veliko žensk je ponavadi na jezikovnih tečajih. Morda se ti pa celo tukaj kakšna oglasi.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Maj. 2015 22:54

Fi-Fi kaj pa sploh počneš v življenju? Verjetno imaš službo in kakšne hobije? A tako ne moreš nobene punce spoznat?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Maj. 2015 23:24

mah fitness freaki so daleč od privlačnega..

Za te plesne tečaje sem tud js od prijatelce slišala,da je ful punc in tipov v primanjkljaju. Čene nimam prou idej no razn teh tečajev..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 23:25

Včlani se v društva, ki te zanimajo (lahko so gobarska, karkoli kar te zanima), umisli si kak nov hobi - tam bo našel podobno misleče ženske :ja:

V lokalih tak mislim da ne boš spoznal nič pametnega, plus ne da se ti žurat, nimaš družbe - te čist štekam, sm mlajša in tut meni ne da ponočevat.
Če te ples veseli, je to zagotovo dobra priložnost, saj je tam veliko punc...

Ali je fora da punce spoznavaš in ne spoznaš nobene primerne?
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 02. Maj. 2015 23:38

Nekega veselja do plesa nimam, no ne vem, mogoče bi me potegnilo notri.
Trenutno je hobi samo kolo.
Služba, ja delam v manjšem podjetju, tam ne morem nič novega spoznat kar sem že, pa tudi vse so zasedene ali pa so totalno "svobodne" in jih to ne zanima.
Sploh pa je služba služba, družba pa družba. Glede tega sem že imel slabo izkušnjo in je to dobro ločevati.


Ali je fora da punce spoznavaš in ne spoznaš nobene primerne?


Oboje. Težko je spoznati nekaj "normalnega", ker smo si tako zelo različni.
Včasih se mi zdi, da imajo nekatere ženske postavljena merila in kup predsodkov, takoj ko glede nečesa odstopaš izven okvirov ali pa se ji samo zazdi da odstopaš od njenih ciljev je to že razlog za to da ni interesa.

No ne vem, mogoče pa je tudi v meni problem :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 23:56

Ja, partnerja/partnerko lahko dobi vsak že jutri - samo mi želimo nekaj perspektivnega in nekaj normalnega je dandanes res umetnost najti.

Ne obremenjuj se s tem kaj ženske pričakujejo oz. kaj ti misliš da bi one rade pri tipih, ti se bolj ukvarjaj s tem kakšno partnerko si ti želiš (moraš točno vedet), ker drugače iščeš na slepo.

Partnerko ponavad spoznaš ko najmanj pričakuješ.
Zakaj bi bil v tebi problem? Očitno ne pobereš vsako, ki gre mimo, pač imaš neka merila, ker če ne bi že bil v zvezi, če bi hotel imeti samo punco.
Ne dovoli, da ti kdorkoli pamet soli kak si zbirčen, moja starša sta mi večkrat "težila" da sm prezahtevna, zbirčna in ne vem kaj vse.

Če si tak človek, da rad pomagaš, se včlani v kako dobrodelno društvo, vem da vsako leto imajo konvencije in se dobijo mladi iz cele SLO, pa še projekti so zanimivi. Milion opcij imaš. Če športaš, lahko tam katero spoznaš...
Ko pogledam kje sm spoznala svoje prejšnje - prav sram bi me blo povedat povečini, najbolj nemogoči kraji, sploh ta zadnji fant, ki sm ga imela.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 03. Maj. 2015 8:57

Če si iz Ljubljane v Sputniku so krasne punce. Pa sploh ni potrebno recimo, da greš tja zvečer. Greš recimo v času kosila si naročiš malico in lahko recimo kakšno spoznaš. Se usedeš zraven katere, se narediš francoza pa je :D :D

Če rad potuješ mađarice in Čehinje so krasne ženske in nore na vse moške, ki so zahodno od njih. So lepe in skoraj popolnoma na ravni Slovenk, ki so po mojem mnenju ene izmed najlepših žensk v Evropi vključno z Italjankami. No Avstrijke so popolnoma druga zgodba.
Zadnjič spremenil en_drug, dne 03. Maj. 2015 9:30, skupaj popravljeno 1 krat.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 9:19

Ja, tujke, sam men se ne bi dal furat zvezo na daljavo, to je zadnja stvar, ki bi se jo šla.
Če se na 1x na teden vidim s partnerjem, mi je še to premalo za nek poglobljen odos, kaj šele da bi se skajpal in vidli na par mesecev - meni je to NO GO :)
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 03. Maj. 2015 9:38

čuftika napisal/-a:Ja, tujke, sam men se ne bi dal furat zvezo na daljavo, to je zadnja stvar, ki bi se jo šla.
Če se na 1x na teden vidim s partnerjem, mi je še to premalo za nek poglobljen odos, kaj šele da bi se skajpal in vidli na par mesecev - meni je to NO GO :)


Saj jo pripelješ s sabo. Ni za komplicirat preveč :D :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Maj. 2015 9:44

Če je en post nad tabo, narediš tole.

^^^

Ni ti treba citirati vsakega posta ;)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 03. Maj. 2015 9:46

Fi-Fi napisal/-a:Trenutno je hobi samo kolo.


Kaj pa to? Saj zdaj bodo topli meseci, lepi za kolesarske izlete. A ne obstajajo društva ipd., ki take stvari organizirajo?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Maj. 2015 9:49

^^ mah kolo je k. , ker je individualen šport...moraš vseeno spoznati nekoga, da ga povabiš na kolo.


Jaz pravim:

- ples
- joga
- kuharski/jezikovni tečaji
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 9:55

Točno, pojdi na jogo, hodim leta in leta in tam so res same punce, razen joga učitelja in menda je enkrat zalutal mož od ene gospe :D :lol:

Kuharski tečaj, delavnice izdelovanja naravne kozmetike - če te to zanima, dogodki (če si npr. vegeterijanec/vegan potem pojdi na te evente, najdeš jih na fb), to bo moja strategija, ker sem vegi in nočem več vsejedca imet :D :ja:

Potopisna predavanja, predavanja o zeliščih, odvisno kaj te zanima, predavanja o eteričnih oljih (tam so ble tudi same luštne pupe) :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]