Kje spoznati kakšno?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Maj. 2015 10:02

Jaz hodim na cooking evente, tudi na jogo sem zalutal, potopise sem imel in hodim na njih.

Za jogo si tako, malo si sumljiv :D.

Potopisi so fajn, ali pač predavanja o čemerkoli kar te zanima, ker lahko srečaš človeka z istimi željami v življenju.


Ampak realno, plesa nič ne premaga...ker se dotikaš.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 14:12

Ja, že, že, sam npr. če nekdo res ni za ples, ima dve levi nogi in to... Pol nima smisla hodit na plesne in upat, da se bo enkrat talent le pokazal :P

Na jogi si, tko kot na baletu, mičken sumljiv :P Ne bi se branila, da bi prišel na jogo nek hud tip, pa vendar sm realna da je za to zelo malo možnosti.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 03. Maj. 2015 15:18

Okej kuharske zadeve so interesantne, joga ne ne ne, plesni tečaj pa nevem-mogoče res ja.

Se bo kar treba vržt v prepad in zavpit "Geronimo!" pol pa kar bo bo :)


Ni nobenega foruma kjer bi se za različna druženja menili samski ljudje, čisto spontano... se pravi kak piknik, izlet, kolo, hribi, druženje ob reki...nič takega, sproščeno in spontano?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Maj. 2015 15:37

^^ :D To je pomoje en izmed največjih laži interneta, da boš kar srečal neko skupino ljudi na internetu in boste postali najboljši frendi.

Tudi jaz sem tako mislil, potem pa sem začel hoditi ven, na predavanja, srečal enega, on mi je predstavil tega, on njo, ona svojo sodelavko...
Tako srečaš svoje prijatelje.

Da najdeš prijatelje, traja veliko časa in energije, ampak je vredno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 03. Maj. 2015 16:02

model, kdo pa pravi da hočem postat frend s skupino ljudi??

pišem o splošnih druženjih, nekaj takega kot se dogaja če greš v clubbing v petek zvečer.

S to razliko, da se dogaja kje zunaj s skupnim ciljem (da prideš na V.Planino, prikolesariš u easy do Bleda in tam na pir, greš v swinger klub)... če obstaja firma ki proti plačilo organizira te stvari sem mislil, da mogoče obstaja tudi kaka skupina, forum, kjer se tako na splošno dobivajo.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 03. Maj. 2015 16:09

Fifi odpri tukaj novo temo, kjer bodo ljudje lahko posredovali svoje ideje in se prijavljali na piknike, kolesarjenja, druženja na splošni itd.

Še jaz bi dal kako idejo :D


Hahaha na swinger club pa ne vem če bo padla kaka cosmopolitanka :D
Zadnjič spremenil en_drug, dne 03. Maj. 2015 16:11, skupaj popravljeno 1 krat.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 16:10

Ne vem kak majo svingerji organizirano in me niti ne zanima.
Za samske so neki eventi, če pogledaš na fb, so kao neka srečanja za samske, nisem se jih udeležila, po fotkah sodeč zgledajo OK, ampak ne vem ali sem tip za to, da načrtno grem na zabavo, kjer iščem bodočega življenjskega partnerja - pomoje bi imela kar malo tremo...

Da bi pa potjetje proti plačilu organiziralo izlete za samske pa še nisem slišala in dvomim, da kaj takega sploh obstaja.

Ampak če si srečen sam s sabo, potem ne rabiš partnerko, bo že prišla ko bo pravi čas, ne jo načrtno iskat, ker jo tako ne boš našel.
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 03. Maj. 2015 16:23

Podjetje ki organizira vse možno glede spoznavanja partnerja:
ampak to me ne mika


Ideja o druženjih pa se ne gre za spoznavanje partnerja ampak samo za druženje samskih...ni višjih ciljev glede tega.

Swingerji, to je bil hec, malo provokacije.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 16:33

Ja, razumem, tut jz npr. pogrešam takšna druženja, ker so na piknikih recimo bolj kot ne vsi poparčkani in potem je malo drugačna energija.

In ja, parčki se družijo s parčki, vsaj večina. In res nimaš veliko možnosti in verjetnosti, da spoznaš kaj pametnega.
V diskače ne hodim, ker se mi ne da, večina folka se hodi tja zabavat in ne iskat partnerja, vmes je še alkohol...

Edino kakšne delavnice, dogodki, predavanja, kjer se dobijo podobnomisleči :)
Ampak jz se ne obremenjujem, men je samski lajf tok zakon. V prejšnji zvezi sm bla tak bolj kot ne kar malo živčna, ker ni pisal/poklical, pa ker je imel svoje fore tut ko sva se dobila... Škoda je meni časa in živcev za to, saj ni vredno. In ja, boste rekli, ni bil pravi - seveda ni bil.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 10. Maj. 2015 15:26

Fi-Fi napisal/-a:pišem o splošnih druženjih, nekaj takega kot se dogaja če greš v clubbing v petek zvečer.

S to razliko, da se dogaja kje zunaj s skupnim ciljem (da prideš na V.Planino, prikolesariš u easy do Bleda in tam na pir, greš v swinger klub)... če obstaja firma ki proti plačilo organizira te stvari sem mislil, da mogoče obstaja tudi kaka skupina, forum, kjer se tako na splošno dobivajo.

Ampak a ni brezveze hodit nekam z nekimi toliko da ne naključno izbranimi ljudmi, samo zato, da ne greš sam in da se ti preko njih odprejo novi kanali za poznanstva? Ker ti je lahko s temi ljudmi dosti bolj bedno preživet čas kot če bi šel sam in bi na koncu ravno zaradi tega, ker si bil sam, spoznal žensko?
Eno je, da se vpišeš v nek šport ali bilokatero dejavnost, ki ti je pač interesantna in spoznaš ljudi za družbo tam, se pravi čisto spontano, po možnosti ravno zaradi tega, ker imate enak interes ali pa bi bil to samo razlog izmed drugim, ker bi se v prvi vrsti predvsem ujeli kot karakterji za druženje. Tam bi potem tudi lahko spoznal nasprotni spol.

Druga varianta pa je, da počneš stvari sam (ker včasih velja, da se imaš lahko v lastni družbi še boljše, brez nekih tečnih in neprilagodljivih neznancev iz interneta), a delaš te stvari na javnih krajih. Recimo greš na Šmarno goro, v fitnes ipd., in ni vrag, da ne bi katere spoznal, sploh če si vsaj osnovno družaben in ti do punce, ki ti pade v oko (in je sama) ni problem pristopit. Jaz sem na tak način že koga spoznala, pač na sprehodu v naravi, a je bila ena taka razgledna, da ne rečem turistična točka, in je tip pristopil do mene če tudi jaz sama športam in da je zdaj res idealno vreme za takšne in podobne aktivnosti. Ne boš verjel, a iz take osnovne fraze se je razvila cela debata in del poti sva nadaljevala skupaj. Nič vsiljivo, nič zateženo, čist v easy pogovor je bil. :top:
Henrik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Henrik » 12. Jul. 2015 13:38

Led Zeppelin napisal/-a:haha, fitness freaka zmaže vsak z malo samozavesti in humorja.


Takole bom povedal, pojdi na tečaj plesa, salsa, swing, rnr...kar te privlači.

Sam sem šel včeraj na en večer od teh plesov, in ja...grem kmalu na tečaj, ker je res neverjetno. Žensk je veliko, večina v 20-30 razponu, luštne, in tja se pridejo zabavati.

Tako da, ples, definitivno ples.

Jaz se počutim kot Indiana Jones ki je našel zaklad :lol:


Ne vem no, jaz sem ples probal že dvakrat (dva tečaja) in ni bilo ravno tako. Sicer bi moral mogoče probat še kako drugo varianto, ampak me je na koncu že minilo veselje do samega plesa, tako da...
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 14. Jul. 2015 22:43

Meni je šel ples vedno zelo dobro od nog in tudi rad plešem. :) Nimam pa soplesalke. A pozna kdo kakšno plesno šolo/tečaj, kjer ni treba priti s soplesalko/soplesalcev? Na internetu brskam vendar ne najdem nič pametnega. :(
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Jul. 2015 22:50

Probaj swing, v Facebook napiši Vintage swing, zdle polet majo šnelkurse, pa mislim da imajo spet delavnice na morju, majo več dogodkov na teden v Ljubljani, za druga mesta pa malo pobrskaj.

Folk je kul, prijateljujem z več puncami od tam in moj dober prijatelj je tam...sproščen folk.

Za soplesalke se ne sekiraj, ker se menjujejo in tudi na šnelkursih je več punc k tipov.

Jaz grem jeseni, šel sem samo na tak spoznavni večer...tko da, toplo priporočam.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 24. Jul. 2015 8:35

Uh ja, na swingu smo zmeraj vesele fantov, ker jih vedno manjka :D Ima tudi Studio Dansa neke intenzivne delavnice za začetnike zdj čez poletje (mislim da je v začetku avgusta spet ena). Je pa res to en tak sproščen ples, zabaven, folk pa skuliran :)
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 27. Jul. 2015 15:50

Hm, hvala za predlog, ampak ne vem, če mi bo Swing všeč. Navajen sem bolj na tradicionalne plese(čačača, foxtrot, jibe, valček).

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]