Kje se vidite v prihodnosti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 18. Apr. 2007 12:45

Kot vam pove že naslov me zanima kakšni so kej vaši načrti za prihodnost, vaše želje, upanja.
koliko se vam vaša željena prihodnost že uresničuje, koliko ste naredili za to da se uresniči in koliko ste pripravljeni narediti.

no da jaz zase povem. ravno dons sva s fantom bolj resno začela razmišljati o gradnji hiše in da bi štartala s tem čez približno 2 leti (ja o tem je treba mal prej začet razmišljat).nekak vem da se bom mogla veliko stvarem odpovedat, da bova zbrala denar, a najino skupno življenje mi toliko pomeni,da sm pripravljena spremenit npr. moje nakupovalne navade (sj veste, to brezvezno zapravljanje :D ). tud kar se tiče službe, sm jo pripravljena resno iskat,se dost potrudit, tud dost delat. pač vem kaj je cilj in sm ga pripravljena doseči in zato veliko narediti.

kako pa je kaj pri vas?
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 18. Apr. 2007 13:24

^ joj jst pa tud pod razno ne vem, če bi se lahk odpovedala svojim šoping navadam :D ... dvomim, da bi s tem kej prišparala (še najmanj pa za hišo)...
je pa res, da bi tud jst v prihodnosti mela eno bajtico (no kr konkretno bajto) nekje bolj na obrobju mesta, minimalno tri domače živali, moža, službo z dvakrat višjo plačo (ali pa bi kar sama odprla kakšno firmo)... za familijo pa še nisem tolk zihr :? ...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 18. Apr. 2007 13:36

čez 1 leto v eni dobri firmi v službi, čez 6 let v lepi novi hiški, čez 8 let z otrokom, čez 15 let še vedno srečno, čez 35 let še vedno srečno, .... :wink:
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 18. Apr. 2007 14:00

na plaži na madagaskarju :)
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 18. Apr. 2007 14:13

Še ne vem, ker bo treba najprej narediti kompromis s fantom. :?
Ampak saj je še čas.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 18. Apr. 2007 14:23

v hollywoodu z nominacijo za oskarja :D
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 18. Apr. 2007 14:28

vidim se zaenkrat čez eno leto z diplomo...službo že itak imam...
pa upam, da že v svoji hiši...trenutno čakava na dokumente...pol pa počasi gradnja...pa v roku dveh let kak mali pamžek...pa možno, da poroka...ampak vse to v zelo bližnji prihodnosti...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 18. Apr. 2007 15:40

Sploh ne upam razmišlat o prihodnosti, glede na sedanjost me je prekleto strah kaj in kako bom...

Če bi pa govorila o željah za prihodnost, je pa na prvem mestu gotovo to, da bi najdla (ene vrste) dušo dvojčico in bi končno lahko rekla, da sm tut js dočakala srečno in predusm pristno in pravo ljubezn... Rada bi se odselila nekam u tropske kraje al pa na Portugalsko, mela bi eno staro hiško z verando, zaraščeno z zelenjem, po možnosti u neposredni bližini morja, furala bi en lokalček pa štacuno (al bi pa šejpala srfe na plaži skupi s fantom :) ), lastila bi si jadrnico na keri bi prežvela čim več časa, rada bi vidla čim več krajeu o kerih sanjam in pa nenazadnje, bi poskrbela za najbl prisrčen naraščaj, usaj dva, mogoče tri... in pes pa maček ne bi smela manjkat. :ja: Rada bi čez leta gledala nazaj in si rekla, da mi je pa na konc usen uspel.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 18. Apr. 2007 16:01

Čez par let želim vsekakor diplomirat. Potem upam, da bom našla kakšno dobro zaposlitev in ko bom mela dovolj denarja bom odprla lastno podjetje, lahko tud s fantom če bo zainteresiran za to.

Z otroci pa se nekako ne vidim v bližnji prihodnosti, vsaj do 30. leta ne, predvsem zato, ker bi rada s svojim poklicem tud v tujini probala (če mi seveda rata).
Uporabniški avatar
Mallina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mallina » 18. Apr. 2007 16:35

zanimivo vprašanje.. v prihodnosti se vidim predvsem kot samozavestno žensko, racionalnega razmišljanja, vedrega značaja z občutkom za ljudi in svet,vendar ne pretirano empativna. Če mi to uspe bom živela polno življenje in bom srečna karkoli bom že počela, kjerkoli bom živela in ne glede na to kakšen avto bom vozila. Želim si priučiti vseh zgoraj navedenih veščin in bom bogata, brez vseh tistih fenci stvarc "ki naj bi ljudi delale srečne" ... vesela, da sem končno doumela kaj je v življenju res pomembno :razz:

saj ne rečm da ne bi mela lepih cotk, pa hiške pa tko naprej..ampak to je vse sam " za zraven" in ne prinaša sreče.. če me razumete?

lep dan cosmo bejbe
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 18. Apr. 2007 17:03

Hm,ker je moja "prihodnost" v bistvu sedanjost-uresničila sem vse,kar sem si zadala,no mogoče v narobnem vrstnem redu...heheh imam krasnega partnerja,otroka,psa,živimo v hiši,oba sva uspešna v najinih karierah-
sedaj pa delava na drugem otročku,pa upam,da nama čimprej uspe! :razz:
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
*nikkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 3. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *nikkica* » 18. Apr. 2007 17:47

jaz imam namen it v tujino, tam pa živeti v hišici na obrobju večjega mesta z dvema ali tremi otroci, psom in fantom ki me bo imel rad :D in živeli bomo happily ever after :D
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 18. Apr. 2007 20:09

Hja, takole načrtujem ... najprej diploma na sedanjem faksu, potem vpišem še enega (tehnično-naravoslovnega) in naredim podiplomca najmanj do magisterija, verjetno pa do doktorata. Ful rada bi nekoč delala v kakem vrhunskem laboratoriju na tehnologiji rekombinantne DNA; ali pa bi bila predavateljica na fakulteti. Seveda se bom vseskozi še dodatno izobraževala; v bistvu bom sigurno v taki službi, ki me bo zahtevala 24 ur na dan.

Za moža, otroke itd. ob zgoraj naštetem seveda ne bo časa. Naj kdo drug rojeva, jaz ne bom.
Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 18. Apr. 2007 22:11

tam do 25-ega leta si želim diplomirati, kar mi bo upam, da tudi uspelo. upam, da bom v tem času spoznala pravega zame. želim si imeti vsaj 2 otroka. če tega pravega v roku teh štirih let ne bo, se bom morda vpisala na podiplomski študij. čeprav si bolj želim fajn fanta in družino, kot nadaljevanje študija. :oops:
upam, da bom dobila en normalen šihtek, ki mi ne bo požru vseh živcev. želim si tudi denarja toliko, da bo skoz mal viška. :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 18. Apr. 2007 22:13

Jz se vivim kot klinična psihologinja v psihiatrični bolnici ... o kkašni familiji pa sploh ne razmišljam. Samo eno lepo stanovanje v stari hši v centru ljubljane bi rada imela.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]