Kako zavrniti moškega, ki vas vabi na zmenek in vam ni všeč

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 17. Avg. 2015 21:26

Led Zeppelin napisal/-a:Moški nikoli ne bi smel biti zavrnjen.

Ker če pride tako daleč da te mora ženska zavrniti, pomeni da si zadevo pripeljal predaleč. Pomeni da si žensko postavil pred odločitev, s čimer si že zajebal.
Ženska se je že odločila davno pred tem če si ji všeč, in ti je to pokazala...razen če ženska ni manipulantka, ti je pokazala naklonjenost in torej veš.

Mojemu prijatelju sem to dobro razložil, privlačnost ni izbira, in če ženski nisi privlačen, lahko narediš FUCK ALL. Bolj kot boš silil, bolj kot boš pisal, bolj kot jo boš spraševal, manj ji boš všeč.

Zato mi je ta pristop ki je nonšalanten najbolj všeč, pokažeš interes in če ga ne dobiš nazaj, greš naprej. Ne gre se zato, da takoj popustiš, ampak da nežno testiraš njen interes. Ženska ki se zanima zate, ti ne bo odpisala čez tri dni, ženska ki se zanima zate bo želela preživeti čas s tabo.


To, da privlačnost ni izbira sem spoznal šele nedavno nazaj. Bil sem naiven in sem preveč dobesedno vzel, da ženske bolj gledajo na karakter kot pa na zunanjost. Nisem se pa zavedal, da če te ženska ne vidi vsaj kot eno povprečno 5ko, potem pri njej že od samega štarta nimaš nikakršnih možnosti. Ne glede na to kako šarmanten, smešen, zabaven si. Res je, tako kot si dejal, vse nadaljne poteze bodo to osebo od tebe odvračale (od tu se pojasni ugly = creepy, beautiful = cute). Nikakršnih možnosti nimaš ravno zato, ker privlačnost ni izbira. Ne moremo si izbirati kdo nam bo všeč in kdo ne. VIR (Dioniziv idol Coach Correy Wayne): http://www.understandingrelationships.c ... -ugly/5986

Quotano:
A 5 1/4 is basically someone she would consider not really handsome, not really ugly, but just okay. If she thinks you are just okay in her book, she won’t be overly enthusiastic about you at first, but she will give you the benefit of the doubt if, and that is a very big if, you know how to handle yourself around women without communicating neediness, insecurity or unworthiness. If you exude a dominant alpha male energy, then you have a chance. If a woman perceives you as a five to start out with, there is very little you can do wrong before you turn her off completely and ruin your chances with her. If she sees you as an eight to start out with, then you can screw up before you get rejected a lot more than a guy starting out at a five. Therefore, if you pass the minimum attraction test for a woman, and you know what to do and say to raise her interest level, you can get her to fall in love with you in about 60 days. Women fall in love slowly over time by courting and dating them properly.


Če te ženska vidi kot 9ko praktično ne boš imel velikih možnosti, da boš sploh zavrnjen. In to je ogromna prednost že od samega štarta. Visualna privlačnost ima prioriteto pred osebnostjo. Tako smo ljudje "sprogramirani".
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Avg. 2015 21:35

Mah te cifre od 1-10 so največja škoda ki si jo lahko narediš.

Ni nobenih sedmic, ali enk.

Obstajajo, privlačni in neprivlačni, in spet je to zelo subjektivno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 17. Avg. 2015 21:40

Priznam da se mi zdi ta tema izredno fina prispodoba, skoraj alegorija sodobne družbe.

Dokler povprečni ljudje, kakršen je LZ, namerno ne bodo hoteli dojet (in se jih ne bo zdelo potrebno, da bi) da je njihova potreba po ''ženskosti'' orodje zatiranja in bodo razni nesamozavestni osebki kot je Bunk raje cmerali kot pa dejansko spreminjali svoja življenja (jah, tudi to je dediščina psihoanalize - nihče ni za nič sam odgovoren) in jim bo represija pri tem čustvena bergla, bodo uvidi, kakršne preko teoretikov podaja Evelyn res zgolj to: teorija, ki se je ljudje zgolj bojijo in je nočejo pustit blizu in zaradi tega ne more prodret in ne more spreminjat sveta na bolje. In vendar se vrti.

LZ, še enkrat: Problem tiči že v razločku moški/ženska. Ne v odnosu do teh konstruktov, ki logično sledi. Tudi če je tvoj odnos do konstrukta pozitiven, je konstrukt sam na sebi še vedno negativen in ga tvoj odnos ne more spremenit.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2015 21:46

Bunk ti si totalno zafrustriran, dokler boš samo te številke obračal brez nobene konkretne akcije, normalno, da ne bo nič..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Avg. 2015 21:50

MarijaNana, če te privlačim preko postov da se toliko ukvarjaš z mano, ti lahko dam FB profil in me lahko pelješ ven.

Kolikor vem imaš fanta, ampak lej, superiorna genetika mora iti naprej.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 17. Avg. 2015 22:02

Patetičen si. In neumen. Se bom v bodoče izogibala tvojih komentarjev.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Avg. 2015 22:11

Cel dan se poslužuješ spuščanja na osebni nivo, in raznih superlativov o sebi, pokroviteljsko pišeš o meni, in proglašaš nekoga za povprečenega človeka.

Ko boš napisala en post, kjer boš argumentirala brez da bi imela superioren odnos do nekoga, te bom jemal resno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 18. Avg. 2015 10:27

_patchouli_ napisal/-a:Cisto resno vprasanje: kaj je to zenska energija in kaj moska? Kaj konkretno mislite s gem?


*Napise cisto nedolzen post na Cosmo forum. Gre po kokice*

:smirk:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Avg. 2015 10:44

:D :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Avg. 2015 11:10

Kaj tu ste vsi študirali sociologijo na filofaksu in ste napiflani par stavkov iz xyz knjige nekega sociologa, da izpadete blazno pametni in izobraženi z uporabo sociološke terminologije? ;D
Ne vem no, še vsaka taka debata zaide na temo seksizma, tipično moško/žensko vlogo, obnašanje ... nič kaj zanimivo, res ne.

Ubistvu je že sam naslov teme zgrešen. Kako zavrniti osebo, ki vas vabi na zmenek in vam ni všeč bi še imelo mogoče nek smisel, s tisto besedo ''moškega'' pa mi je bilo že takoj jasno, kam pes taco moli. Kup enih stereotipov o ženskah že v prvem postu.

Zdi se mi, da ste moški na tem forumu polni nekih svojih teorij o ženskah in res ne razumete, da smo v osnovi vsi enaki (še vsaka takšna debata je bila verjetno odprta s strani moškega). Vsi iščemo ljubezen, vsi smo lahko zavrnjeni, pri obeh spolih vžgejo podobne finte pri osvajanju. So pa odstopanja od osebe do osebe, ki spet niso nič pogojena s spolom. In ne, ni ženska prasica, če vas zavrne, ker ste ji po videzu antipatični. To počnejo tudi moški in se ženska pač mora obrisati pod nosom. Osvajamo pa vsi.

Tako da nehajte že posploševati v vsaki temi na podlagi parih ponesrečenih zgodbic, ki so se vam zgodile in bodite raje malo bolj optimistični. Ne pa da živite v svojem svetu, kjer ženske padamo na mišičnjake, vi pa ste lačni sexa, ker dobrote in prijaznosti kao nobena ne ceni. :lol:

Tista o številkah je pa res ... prava cvetka. ;D dajte si že v glavo malo vbit, da vsi pripadamo isti vrsti, ne glede na spol, in da če bi se rodili kot grd moški/ grda ženska (ja saj vem, stvar okusa, pa vseeno) imate popolnoma enake možnosti za to, da dobite partnerja/nekoga za dejt. Niste nič prikrajšani za sex samo zato, ker ste moški in smo ženske pra*ice. :rolleyes: ;D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 11:19

^^ :top:

Kaj tu ste vsi študirali sociologijo na filofaksu in ste napiflani par stavkov iz xyz knjige nekega sociologa, da izpadete blazno pametni in izobraženi z uporabo sociološke terminologije? ;D

haha tudi jaz včasih dobim tak občutek
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Avg. 2015 11:23

Na začetku blatenje tega, da tema zaide v seksizem, moške/ženske vloge ipd.. Potem pa poljudno preobračanje tega, kar smo drugi zapisali skozi drugačno terminologijo. Pop psihologija.
Nič kaj zanimivo, res ne.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Avg. 2015 11:31

Ne vem kje si ti v mojem pisanju zasledila kakšno hudo terminologijo in psihološke trditve. :lol:
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]