kako pristopiti do nogometaša

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 12:11

pozdrav cosmopolitanke :) že nekaj časa spremljam teme na forumu in so res zanimive.. no sedaj pa sem se jas znašla v dilemi. en čas sem bila pogosto v stikih s enim nogometašem iz MB, no sedaj ga ni več na fb.. bi bilo čudno če bi šla na katero tekmo od maribora in ga tam po tekmi ogovorila glede na to da sma že prej bila v stikih. ker drugač ne morem prit v stik z njim, na fb ga ni več, telefonske pa tudi nimam. vaše mnenje?? res prosim za vaša mnenja.
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 30. Sep. 2013 12:21

pravijo da punce nikoli same ne kontaktirajo tipov, pristopijo do njih oz. izvedejo kakršnekoli začetne poteze*

*ne velja za sexy, postavne dece športnega tipa z visokim družbenim statusom za katerim letajo trume češplovja

Sicer pa da bog da te ta tip posexa i baci u smeće, će prideš na vrsto.
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 12:28

hvala za odgovor ampak to temo sem napisala z razlogom, ker sem v dilemi, kako naj pridem do kontakta z njim. edina možnost je da grem na tekmo, ampak se bojim da bi izpadlo čudno. res prosim punce za mnenja kaj bi ve naredile v moji situaciji, če bi do tipa res nekaj čutile ??
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 30. Sep. 2013 12:44

Če bi bila čustva obojestranska, bi ti rekel za telefonsko, ali se potrudil da ostaneta v stikih. Jaz ga na tvojem mestu nebi kontaktirala, ogovorila ...
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 12:50

ja ampak če ne probaš ne veš.. če poskusiš vsaj veš na čem si. mogoč se je rahlo naveličal, ker me je parkrat povabil pa nikol pač nisem šla,ker mi takrat ni biu tak zanimiv. sem si kr sama kriva malo, da mu nisem kdaj sama kaj napisala. mislim da nimam nič za izgubit če ga poskusim ogovoriti. ali pač?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Sep. 2013 12:53

Meni se ne zdi nič čudnega, če greš na tekmo. Sej na tekme hodi polno ljudi. Samo ne vem kako ti ga bo ratalo ogovorit tam-on na igrišču, ti na tribuni.
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 12:57

am...mislila sem po tekmi da ga pač počakam po koncu tekme ker drugač pa res ne morem prit v stik z njim. kolegica mi je tudi omenila da pač v njegovem kraju, dve ulici stran potrebujejo dekle za strežbo v lokalu. ampak to pa bi bilo že res malo čudno. ker če se je zbrisal iz fb dvomim da bo še kdaj na fb. ali kako naj drugače pridem v stik z njim? še kakšna ideja morda?
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 30. Sep. 2013 13:08

No ja , kot si sama napisala v končni fazi nikoli ne boš vedela kaj bi lahko bilo. Mislim, da si se že odločila, ampak te je še samo strah. Tako da kar pogumno na tekmo! :) Če bi še pa trenutno potrebovala službo, bi pa to bila win-win kombinacija :)
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 13:16

hehe hvala za eno takšno spodbudo :) poskusila bom ap bomo vidli :) ja res me je malo strah ja, kako bi reagiral. ampak saj nebi bilo tako čudno če sma mesec nazaj še bila v stikih. glede službe pa, bistvu si tako iščem kakšno študentsko delo ker to leto nimam na faxu nobenih obveznosti razen zagovor diplome :) samo a nebi izpadlo malo čudno da bi kar naenkrat delala čist blizu njega? je pa res da drugače pa res ne morem prit v kontakt z njim..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Sep. 2013 13:46

just do it! ničesar naj te ne bo sram. nikjer n epiše, da more dečko narediti prvi korak.

correction pena pa ne poslušaj, ker je skrajno zagrenjen. v življenju se mu še ni zgodilo, da bi kaka punca pristopila do njega, pa je zelen od zavisti. sej se bo tudi njemu enkrat sreča nasmehnila. proti plačilu, sicer....ampak jebatga. nekaj je nekaj, nič je nič.
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 13:49

floribunda hvalaaa za spodbudo :) tudi jaz sem takega mnenja, če ti je nekdo všeč, zakaj pa ne? :) ker sem že bila čisto obupana ko sem videla da ga ni več na fb. res hvalaa :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Sep. 2013 14:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:38, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Sep. 2013 14:09

po mjem je bolje, če rečeš da si prišla navijat, kot zdej njega eksplicitno gledat.

no, vsaj js bi bla malo wtf če bi mi nekdo rekel, da je prišel, ker bi me rad videl....
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Sep. 2013 14:27

In zakaj bi bilo čudno, če bi čisto blizu njega delala? Praviš, da rabiš šiht, danes pa ravno službe ne dobiš čez noč in zakaj ne bi potem tukaj delala, seveda če te sprejmejo? Meni se to zdi še najmanjši problem tukaj.
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 14:27

okei bom šla na to tekmo u nedeljo pa bom pač počakala da ga vidim pa bom pač šla do njega in ogovorila :) ker je res čisto brezveze doma premišljevat in se sekirat. bom vsaj vedla na čem sem. upam da mu je še v interesu.. držite pesti :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]