kako pristopiti do nogometaša

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 30. Sep. 2013 19:08

Ananhas napisal/-a:Kaj pa je botrovalo temu, da se ti zdaj ta fant zdi zanimiv, ko sta izgubila stik, prej, ko te je on vabil ven pa ti ni bilo? :)


Mogoče je podpisal pogodbo? Se hecam, ampak poznam primer, ko je punca dala tipa nogometaša na hladno čakala, da se 'stabilizira' (brei: podpiše pogodbo)
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 19:14

saj mi je bil zanimiv ampak na začetku sem se pač malo ustrašila, ker nogometaši veljajo za ne najbolj zveste pač. ampak ne vem zakaj, mi je bil iz dneva v dan bolj všeč, vedno bolj me je zanimal, še sama ne vem zakaj. in sedaj mi je skos u glavi, res ne morem nehat mislit na njega. tako da moram poskusit, drugače se mi bo doma tak zmešalo od premlevanja v glavi...
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 30. Sep. 2013 19:28

ursikaa napisal/-a:saj mi je bil zanimiv ampak na začetku sem se pač malo ustrašila, ker nogometaši veljajo za ne najbolj zveste pač. [url]ampak ne vem zakaj[/url], mi je bil iz dneva v dan bolj všeč, vedno bolj me je zanimal, še sama ne vem zakaj. in sedaj mi je skos u glavi, res ne morem nehat mislit na njega. tako da moram poskusit, drugače se mi bo doma tak zmešalo od premlevanja v glavi...


Seksualna atrakcija in nagon v polnem zamahu, pa da vidim kam te bo to pripeljalo. Moja napoved: tale lepotan te bo zavrnu ali seksualno izkoristil in nato zavrgel, ti boš pa jokcala tle po forumu in se hkrati metala po tleh. Pobiram stave.
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 30. Sep. 2013 19:46

ah daj no, in tudi če me bo zavrnil je bolše kot pa razmišljat ali obžalovat zakaj se nisem potrudila za njega. boljše da izvem od njega kak je nastvari, ker jasz pa res ne morem vedet kaj si on misli. bom pač razočarana, saj nebi bilo nič novega, bom vsaj vedela pri čem sem.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 30. Sep. 2013 21:45

ursikaa napisal/-a:ah daj no, in tudi če me bo zavrnil je bolše kot pa razmišljat ali obžalovat zakaj se nisem potrudila za njega. boljše da izvem od njega kak je nastvari, ker jasz pa res ne morem vedet kaj si on misli. bom pač razočarana, saj nebi bilo nič novega, bom vsaj vedela pri čem sem.


Se strinjam...just do it, potem pa nam povej, če je 'tista noč bila tvoj dan' :D
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 01. Okt. 2013 9:33

evo, danes sem bila na razgovoru za službo in v ponedeljek lahko začnem delat par ulic stran od njega :) itak trenutno nikjer ne delam, pa še blizu njega , tak da jaaaaa :D seveda je to 50% večja možnost da ga vidim če delam par ulic stran kot pa da sem doma. pa nebo sumljivo, kr to sem jaz od drugih izvedela iz kod je, mi ni sam nikol povedal točno iz katerega kraja je. mislim pa da, če bi še bil na fb še dolgoo nebi naredla nič. tak da po eni strani tudi dobro. itak pa se moreš sam potrudit če si nekaj res želiš, če boš sam čakal pa upal na čudež nebo nič. do sedaj sem res imela takšno smolo v ljubezni. cosmopolitanke svetujte mi, naj sprejmem službo ker ji moram do jutri javit. kaj bi ve naredile?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 01. Okt. 2013 9:57

Jaz bi na tvojem mestu sprejela sluzbo....ne glede na to, ali bos blizu njega, ali ga bos pogosteje lahko videla ali ne. To naj ne vpliva na tvojo odlocitev.
Sprejmi in basta!! :D
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 01. Okt. 2013 10:04

hehe hvala :) po mojem je tudi najboljše da sprejmem ker doma cel čas mislim sam na to kak bi prišla v kontakt z njim. moram se lepo sprostit pa uživat. itak pa še plus tega, da je veliko večja možnost da ga vidim, kot pa da sem doma :) ker res nimam nobenega drugega kontakta z njim. več moram zahajat tja kjer on pa bo stvar že stekla. ker mi je čist zmešal glavo :) hvala za mnenje.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Okt. 2013 10:37

Sprejmi službo! (ne vem zakaj je glede tega sploh treba premišljevat)
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 01. Okt. 2013 11:18

ok sem sprejela službo :) naslednji teden začnem. glede tekme u nedeljo pa sem dobila tako dobro idejo. najbolše da jas pokličem kolega,ki je pri violah pa baje da pozna use nogometaše, pa da bi mi nekako on poskusil zrihtat telefonsko od tega fusbalera al pa da bi me po tekmi nekak zrihtal da bi prišla do njega u tisti gužvi po tekmi :) ker je res težko da ga bom v tisti gužvi srečala. to bi še bilo najboljše, ne? ker mi kolega tudi vedno zrihta karte za tekmo. prej bi že on dobil telefonsko, ko pozna te nogometaše in se druži z njimi in je pri violah kot pa jaz. :D držite pesti pa vam poročam kak se bo kaj izteklo :) če pa ma katera še kaki boljši predlog pa tudi lahko napišete mnenja. bom vsakega mnenja vesela. in res hvala za vaš čas da ste prebirale te moje "romane" :) sam če mi je pa res zmešal glavo, saj veste kako je to :) hvalaaaa*
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 09. Okt. 2013 10:12

Ursikaa kako je bilo na tekmi ? :)
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 11. Okt. 2013 9:54

sem bila na tekmi ampak ga je bilo nemogoče videti v tisti gužvi :D sem se pa spoznala preko ene kolegice z žensko ki je "viola" in pozna osebno igralce in skoraj vse v klubu. in mi je sama predlagala da se naslednji teden en dan popoldne dobima na kavi in grema pogledat fante na trening :))) je pa tudi sama rekla za tega fanta da je eden najbolj prijaznih ljudi kar jih je srečala, je tudi dobra kolegica z njegovimi starši. tako da res komaaaj čakam da ga vidim :D
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 11. Okt. 2013 12:27

No fajn, da se je vredu razpletlo :)
ursikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ursikaa » 11. Okt. 2013 14:22

hehe ja res se je super razpletlo, tega pa res nisem pričakovala :) še dobro da nisem obupala in sem šla v nedeljo na tekmo. res komaj čakam :)
JozyP
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 23. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a JozyP » 24. Maj. 2015 20:11

ima ta zgodba kako nadaljevanje? :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov