Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 09. Feb. 2011 16:38

ITT: Metalke :D
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 11. Feb. 2011 23:49

jullia_ napisal/-a:
neznankan napisal/-a:- moti me tud to, da hoče non stop bit z mano. jz pa rabim tud čas zase

sem tečna punca najbrž, čist na vsakem tipu najdem napake. jaz najbrž ne bom nikol zadovoljna. pa ve?


Če boš zaradi vsake napake nezadovoljna, je to res precej nemogoče, ker ni popolnih tipov. Moraš pa sama pri sebi premislit, če so to stvari, zaradi katerih se zveza razdre, ali čisto obične napake, ki se jih da pri partnerju sprejet in biti zadovoljen kljub njim.


Zaenkrat jih kar sprejemam, ker se strinjam da tipa brez napak ni. No in zadnji ima še najmanj moteče napake. Tko da gremo naprej.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Feb. 2011 0:53

v-e-s-n-a napisal/-a:- trenutno me moti to, da prevec dela


sam da ne trenutno, ampak skos, posledično se najdejo zadeve, ki me zarad tega motijo, ampak popolnosti itak ni, kaj čem :D
_rozi_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _rozi_ » 17. Feb. 2011 12:48

mot me da preveč dela,pa da ne vem kaj točno čut, pa da mi ne pove kaj si misl pa da lajka slike od drugih žensk,pa ah ja bi se še kej nadl, k sm trenutno u fazi da mi gre vedno bolj in bolj na živce... :?
hobotnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 7. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hobotnica » 17. Feb. 2011 21:04

_rozi_ napisal/-a:mot me da preveč dela,pa da ne vem kaj točno čut, pa da mi ne pove kaj si misl pa da lajka slike od drugih žensk,pa ah ja bi se še kej nadl, k sm trenutno u fazi da mi gre vedno bolj in bolj na živce... :?



Trenutno je pri meni tudi tako....bomo videli kako bo
Ves čas bodi nasmejan pa bo vse fajn!
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 21. Sep. 2015 21:14

^^ Ej, meni se zdi pa še kar resno, če ti fant ne zaupa, se ne postavi zase, je ljubosumen, ni romantičen (in to tebe moti) in je škrt.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Sep. 2015 10:03

MarijaNana napisal/-a:^^ Ej, meni se zdi pa še kar resno, če ti fant ne zaupa, se ne postavi zase, je ljubosumen, ni romantičen (in to tebe moti) in je škrt.


Se strinjam s tabo. In zato je tudi zbrisala svoj post zdej. :D
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 22. Sep. 2015 10:37

^^ Mhm. Pa tudi v ''priznam, da'' je napisala, da upa, da bosta zdaj spet tako srečna kot prej ... po mojem se je zgodilo nekaj takega, kar jo je prizadelo, absolutno ni srečna/prepričana v odnos in išče potrditev.

Po mojem je bolj zdravo reč: ej, meni gre pa pri mojem tako na živce, da včasih počne to in to/da tega in tega ne počne/ne zna ... ampak hej, najbrž gre njemu tudi na živce, ko jaz ne znam/ne počnem/ne naredim/naredim tisto reč ... se pravi, da se pač čuti, da človeka sprejemaš s tistimi njegovimi slabostmi in si tudi čisto iskreno rečeš, da te včasih spravljajo ob pamet ... neka taka prisila je bila v njenem postu, hm.

No, saj je vseeno ... najbrž niti ne bo prebrala tega. Si pa mislim, da njenega fanta moti, da se ona - recimo - izmika problemom in najbrž tudi ni najbolj pripravljena sprejet kritiko. :D
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 22. Sep. 2015 12:57

Moti me samo to, da zenske nekaj ves cas moti.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 22. Sep. 2015 14:39

^^ Yeah, that makes sense ... v imaginarnem svetu nezrelih dečkov, ki mislijo, da so ''ženske'' nekaj podobnega lego kockam, s katerimi se skrivaj še vedno radi igrajo; različnih barv, oblik in velikosti, ampak vse delujejo po sitem principu in za vsemi je ista ideja, pa v bistvu so vse prazne in brez vsebine. Pa zelo pomembno je, koliko jih imaš, ker če jih imaš več, kot tvoji kolegi iz peskovnika, potem si zelo kul. :alright:
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 23. Sep. 2015 19:41

Niti nisem tako mislil, hvala pa vseeno za projecirani povzem "mojih" misli. :)

Imate samo malo vec talenta za dramo. Navsezadnje, najboljso dramo je napisala zenska - Pesem ptic trnovk - nakljucje? :D
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 23. Sep. 2015 19:59

Človek, ne štekaš, ne? Oseb, ki jih družba imenuje (in ti z družbo vred) ''ženske'', ne druži nič drugega kot skupek spolnih organov. Govorit kaj ''mislijo, delajo, vedo, ne vedo, počnejo, želijo ...'' ŽENSKE je enostavno imbecilno. In nenatančno preko vsake razumne mere, seveda.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 23. Sep. 2015 20:17

lol, zakaj pa ne more imet svojega mnenja? :D
ga pač to moti, ko pa kera od nas napiše 'joj moti me, ker se moj brije' pa so vsi tiho al pa se izrazi še podpora xD
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Sep. 2015 20:18

Razlika je, če napišeš "na moji partnerki me moti, da jo moti preveč stvari" ali pa "moti me, da ženske vse moti". Tema ni namenjena šimfanju moških, ampak samo svojega partnerja, ker vsi pač nismo isti , svet se pa tudi ne deli na samo ženske in moške.
The world is as you are.
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 23. Sep. 2015 20:32

Moti me, da sta najmanj dve zenski na tem forumu (ne bom ju imenoval) podvrzeni temu, da ju motijo moje enostavcne povedi.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov