Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 06. Dec. 2008 17:51

miteq napisal/-a:Sorry, da sem ravno jaz tisti, ki te moram zbudit iz pravljice - v resničnem svetu moški nismo jasnovidni. In nimamo časa analizirat vaše telesne znake, ker je to Sizifovo delo. Najbolj preprosto, logično, samoumevno je, da POVEŠ, če je kaj narobe. Ne pa da prebijemo polovico dneva razmišljujoči, kaj vas spet muči.

Babe nore.

Hvala za prijaznost, ampak resnično mislim, da ne rabim budilke v tvoji podobi ...
Za nobeno jasnovidnost se ne gre. Pač pričakujem neko povezavo na malo višji ravni od besed, to boste pa ja zmogli. In povsem logično se mi zdi, da me partner, s katerim sem skupaj že nekaj časa, zna vsaj približno prebrati. To ni nobeno sizifovo delo, niti pravljica.
Je pa res, da ko je nekaj narobe, ne rečem, da ni nič narobe, ampak mu zaupam, kaj me muči. Če o tem nočem govoriti, povem, da nočem govoriti.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 06. Dec. 2008 18:16

g00fy_qa napisal/-a:Hvala za prijaznost, ampak resnično mislim, da ne rabim budilke v tvoji podobi ...
Za nobeno jasnovidnost se ne gre. Pač pričakujem neko povezavo na malo višji ravni od besed, to boste pa ja zmogli. In povsem logično se mi zdi, da me partner, s katerim sem skupaj že nekaj časa, zna vsaj približno prebrati. To ni nobeno sizifovo delo, niti pravljica.
Je pa res, da ko je nekaj narobe, ne rečem, da ni nič narobe, ampak mu zaupam, kaj me muči. Če o tem nočem govoriti, povem, da nočem govoriti.


se popolnoma strinjam...in ta klasicni ''nic ni narobe'' bi pa ja lahko fantje vedli da vecinoma je neki hudo narobe :D in tut js pricakujem da ce se cudno obnasam, kar naenkrat postanem ful tiha in se neham pogovarjat (Drugace skos govorim) da bo nekako zacutu da je nekaj narobe, in ne bo odnehal ko mu recem da ni nic...halo...tok me pa ze more poznat =)
drugac pa se sama nevem zakaj smo tok cudne.....res....:D pac drugace razmisljamo..al pa sploh ne razmisljamo:D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 06. Dec. 2008 18:56

Ja in zakaj rečete 'nič ni narobe', če v resnici JE narobe? A ni bolj enostavno povedat, KAJ je narobe, kot pričakovati, da ti bo nekdo bral misli, če je to skrajno zahtevno in marsikdaj zgreši svoj cilj? :?
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 06. Dec. 2008 21:36

hmmm jez zase vem, da bi blo včasih bolš, če bi kuj povedala kva je narobe, kukr pa da rečm d nč ni...
in v bistvu pol kr upamo, pričakujemo, da se bo pač mal pomatral da bo izvedel in nam s tem tud na lepši način pokazal zanimanje za (naše) probleme in seveda skrb za nas... kot neka potrditev al kaj :)
zakomplicirane smo je** ga :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Dec. 2008 21:51

Jst rečem "u redu sm" in "nč ni narobe" tut takrat, ko temu ni tko, ampak samo kadar sm sposobna tisto težavo, stanje, situacijo un cajt, ko sva skp, kontrolirat, potisnt na stran in se narest kot da ne obstaja.

Če tega ne morem, pol se zadeva odraža skoz ceu cajt, fantu je kljub mojmu "use je kul" itak jasno, da neki ne štima, zato tega ne uzame kot tacga, ampak ustraja, da povem. Ponavad pa tko sama pridem z besedo na dan, kr resnično težko skrijem čustva (tut takrat, ko bi blo zlo priporočljivo, da bi jih za določen cajt odklopla :? ).

Drgač pa mene trenutno mot njegou (neke vrste) ponos in prepričanje, da je njegova odločiteu najbl primerna, pa ne tok za njega, kot zame in slednje mi je največja mora, kr se mu ne da dopovedat, da sm samo jst tista, k zase lahko trdim (!) kako se počutm, kako čutm in kaj o tem mislm. Kje pa je razumevanje mene in mojga pogleda na stvar?! :(
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 06. Sep. 2009 14:54

Uh:
-trma 100h
--hitr vzkipi
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 07. Sep. 2009 10:32

Hm...za enkrat me nč ne moti :)
No, mogoče včasih preveč na dolgo in široko razlaga nek dogodek, s 1001 primeri zravn :)
Yum.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 25. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Yum. » 07. Sep. 2009 14:04

hm.. mot me to, da je zlo zbirčen glede hrane in skor ne je druzga kt pico in pire krompir... pa da je trmast.. sej v kakšnih primerih je to dobr, ampak k pa ve da ma narobe pa še kr vztraja je pa nevzdržno:)
Uporabniški avatar
Schmetterling
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Schmetterling » 07. Sep. 2009 15:16

Na živce mi gre, da čist preveč bluzi s faxom... (pač js sm ful tak pridn tip človeka kar se tega tiče :D). Pa ne da bi bil len, ker je kr aktiven, še mene sprav dostkrat iz bajte itd., sam nemoj da bi se pomatru mal s kakim izpitom :/
keksy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 6. 4. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a keksy » 07. Sep. 2009 15:41

-me neki vpraša pa še odgovori namest mene (kaj pol sploh sprašujš!!),če pa že odgovorim pa reče ne ne to ni tko :evil:
-včasih ma iste izjave kot moj fotr
Uporabniški avatar
RoNcoLiNo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 30. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a RoNcoLiNo » 07. Sep. 2009 17:18

--- na njem oz ob njem me moti izključno samo nejgov brat,ki ej hkrati njegov šef in ga bom nekoč katapultirala iz njegovega stanovanja :oops:

Aja pri bivšem me je pa motilo,ker mi je konstantno razlagal kako smo ženske čudna bitja,kako pri nas ne velja nobena logika,kako smo nesposobne,kako smo čustvene spužve...in še sedaj,ko me kliče in mi razlaga kako pri nas 1+1 ni 2 ampak 38 in da bi si moral sprazniti glavo da bi se lahko pogovarjal z žensko...vedno mu razlagam da ga bom treščila skozi telefon,ker se v končni fazi pogovarja z žensko :evil:
Trmasti vztrajajo. Še bolj trmasti zmagujemo...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Sep. 2009 19:38

Smetka_ napisal/-a: Pa to da se noče tuširat vsak dan.
Pa da posteljnine ne menja če jo ne jaz,pa pižamo eno in isto nos po 2 meseca...


o fuj!
se opravičujem, a takih nesnag od človeka ne razumem. ZAKAJ se človek nebi tuširal? pa poskrbel vsaj za osnovno higieno. ne štekam.

meni gre pri mojem na živce včasih ko me žgečka, če nisem razpoložena. ali pa ko me ravno zato ker nisem razpoložena. hmmm.
pa če zaspi pri dobrem filmu.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 14. Sep. 2009 18:28

*to da ful skače v besedo vsakmu
*ful na dolgo in široko kdaj kej razlaga + sto primerou zravn (k da bi bla zabita)
*skorej nobenga ne vika :oops:
*ful riga pa prdi :roll:

(zdle sm mau jezna nanjga, sj drgač ma FUL dobrih lastnosti-sicer neb bla z nemu ane... :) )
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 14. Sep. 2009 18:35

aja pa noče se športat z mano :(
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 14. Sep. 2009 18:39

pa skor nikol mi ne reče da me ma rad (ker kao ni tak tip človeka da bi to govoru, sam napiše mi pa zmer v sms pa msn????) :cry: :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov