Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 13. Avg. 2004 12:46

Se strinjam s kathy&katarino - da bi vsaj malo rajši govoril o čustvih poleg tega pa še, da bi bil malo manj egoističen in da ne bi blo vedno vse po njegovem...pa da bi malo manj gledal za drugimi(če že ravno ne more brez tega! :motz: )
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 13. Avg. 2004 12:49

ursska napisal/-a:Se strinjam s kathy&katarino - da bi vsaj malo rajši govoril o čustvih poleg tega pa še, da bi bil malo manj egoističen in da ne bi blo vedno vse po njegovem...pa da bi malo manj gledal za drugimi(če že ravno ne more brez tega! :motz: )


hehe, to meni gre tud ful na živce, dobro če že gleda, te pa naj nena komentira zravn. recimo zadnjič mi je govoril kake hude pičke "rakete" so v enem videospotu, in to gre meni ful na živce, saj vem, da nobeno od onih ne bo imel, vendar vseeno zbudi ljubosumje v meni. zakaj mi to nekaj brezveze govori. hehe no to bi še spremenila na njem. :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Avg. 2004 13:17

Joj, da ne govorim o mojmu. Če gre kaka huda bejba mim, ampak res spedenana u nulo, postavca pa vse na mestu,.....najprej glih tok da si vrata ne zlom, pa da oči ne zgubi, pol pa k opaz, da ga vidm, k jo gleda, jo pa začne al ful kritizirat (kao, pi**a kake hodjo okol al pa mislm kaka je), včasih je pa kr tih pa sam zardi.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 13. Avg. 2004 13:31

marateja napisal/-a:Joj, da ne govorim o mojmu. Če gre kaka huda bejba mim, ampak res spedenana u nulo, postavca pa vse na mestu,.....najprej glih tok da si vrata ne zlom, pa da oči ne zgubi...


Jao jao, to je ena od glavnih stvari k bi jih jst na mojmu spremenila..., zanč sva se prou skregala zarad tega..., jst mu sploh ne morem dopovedat, da k je z mano naj ne bul za drugimi, ampak naj bo takrat z mano, ko pa gre sam vn pa naj gleda..., sej vem da bo sam pr tem tut ostal, ker itak da pogleda tut kako drugo , ampak jooojj ne takrat k je z mano!!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Avg. 2004 13:33

tiasha napisal/-a:
marateja napisal/-a:Joj, da ne govorim o mojmu. Če gre kaka huda bejba mim, ampak res spedenana u nulo, postavca pa vse na mestu,.....najprej glih tok da si vrata ne zlom, pa da oči ne zgubi...


Jao jao, to je ena od glavnih stvari k bi jih jst na mojmu spremenila..., zanč sva se prou skregala zarad tega..., jst mu sploh ne morem dopovedat, da k je z mano naj ne bul za drugimi, ampak naj bo takrat z mano, ko pa gre sam vn pa naj gleda..., sej vem da bo sam pr tem tut ostal, ker itak da pogleda tut kako drugo , ampak jooojj ne takrat k je z mano!!


Ja kolikokrat sem mu jst rekla, da ko je z mano nej se vsaj mal zadrži, da ne pogleda za drugimi, tko kot se jst. K je pa sam nej pa gleda kukr hoče, tud če mu oči iz jamic vn skačejo
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 13. Avg. 2004 13:41

Ja marateja se čist strinjam stabo, res fulllll se strinjam s tabo..., ampak k se midva začneva o tem prepirat jst valda takoj u jok k sm tokkk občutljiva...
Ampak kaj čmo, sej jim ne mormo preprečit tega?? Jst mu sploh ne morem dopovedat, da me to kr nekak prizadane... :?: :?:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Avg. 2004 13:46

Jst pa jokat glih ne začnem, pa tud rečem mu ne nč, ga pa tok grdo pogledam, da že ve kva je narobe.

Se pa spomnm ja še kake 2 leti nazaj, da sem se tud vedno razpi*dila pol sem pa sam u jok padla in to je bilo to. Pol me je mogu pa tolažt in gor in dol, in sploh ni mel cajta več, da bi za drugo pogledu. Ampak odvadt mi ga pa še vedno ni uspel. Moj prav, da ma oči zato da gleda in vidi. Kaj nej mu pol
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Avg. 2004 15:00

Mene pa ne mot če gleda za drugimi ... No če sva skp 1 mesc me valda k mam občutk d še nisva tok navezana in d bi me loh zamenu, po enmu letu al pa več pa nej kr gleda k tkrt pa vem d je moj!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 13. Avg. 2004 15:08

jaz ne vem zakaj morejo gledat okoli, če pa majo tako dobro punco ob sebi? :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Avg. 2004 15:46

Mal je treba ponudbo pogledat! Pomoje d bom šla dons vn mal lublansko ponudbo pregledat - prevelko pomankanje normalnih tipov je! Tko vrjetno tut tipi misljo o bejbah. Sam js sm samska zto grem loh gledat!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 18. Avg. 2004 10:48

Moj prav, da ma oči zato da gleda in tega mu ne morm preprečt na nikakršen način :evil:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 18. Avg. 2004 11:01

marateja napisal/-a:Moj prav, da ma oči zato da gleda in tega mu ne morm preprečt na nikakršen način :evil:


Itak oči so zato da se gleda. Nal je treba oči spočit, pe če je njegova še tok huda. :)
Dokler sam gleda nej kr :D sam nej tuki tud ostane.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 18. Avg. 2004 16:00

tadejci napisal/-a:jaz ne vem zakaj morejo gledat okoli, če pa majo tako dobro punco ob sebi? :)


Tut jst ne, ampak sej vemo, da ne morjo iz svoje kože..., men še na misel ne pride, da bi gledala za drugimi tipi k sm z njim :!: :!:
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 18. Avg. 2004 20:52

marateja napisal/-a:Moj prav, da ma oči zato da gleda in tega mu ne morm preprečt na nikakršen način :evil:


moj je isto men reku,pa še dodal da dokler jo sam pogleda je ql,ko bo pa hotu do nje naj se pa ogroženo začnem počut't....im kdaj nej jst zdej vem,da hoče it do nje????pa skoz mi govori,da sm tečna zarad tega ker sm sama nesamozavestna pa da nej začnem kej na seb delat,da se bom lohka počutla dobr in da mu naum težila........tokrat sva se že zarad tega kregala....enkrat mu je na morju skor čeljust odpadla in ker se mi je to prvič v življenju zgodil sm mu toook zamerla da se ceu tedn nism hotla z njim pogovarjat......in seveda moja samozavest je kriva...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 18. Avg. 2004 21:03

Men se zdi, da če bi se teli naši tipčki vsaj pol tok grozno počutl, kot se me ko gledajo za drugimi, pol tega nikol ne bi delal!! Mene to res moti, ampak res, sploh mu ne morem dopovedat, da me s tem zlo užali oz. kr mal prizadane..., nevem no ampak sm ful občutljiva glede tega!! Naj se takrat ko je z mano 100% posveti samo meni, ko pa je z kolegi pa naj pokomenzira kako drugo..., sej vem, da bo pr tem ostalo in, da jst ful kompliceram zarad tega, ampak kaj naj, če me pa kr boli, ko pogleda za kero drugo..., no sej ne da bi bla lih nesamozavestna, mi nč ne manjka..., ampak to me toookkk moti!! :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov