Kaj je s puncami in njihovimi bivšimi fanti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 02. Maj. 2015 18:28

Kaj je s puncami zadnje čase.. zadnje čase spoznavam samo take, punce, ki jamrajo o bivših.. greva na samo nekam oz. pač na zmenek recimo v petek zvečer in one meni začnejo na prvem zmenku govorit o svojih bivših, da ga po +1 enem letu niso prebolele itd. Ok razumem punce in sem vesel, da poveš o prejšnji zvezi 1x, sam ne mi pa to ponavljat kot kaseta.

Primer: V začetku marca se z eno punco spoznava nekje zunaj na x placu, se pogovarjava in jaz samozavesten poba ji rečem za telefonsko. Se dobiva čez par dni sama na pijači v lokalu in evo debata pade na nekdanjega fanta kak pra*** je bil in, da noče imeti več fanta, ker so vsi isti, jaz pa grizljam piškotek, ki je bil zraven kave in mirno poslušam. Se zmeniva za naslednji meet in ajde pojdiva v kino, ker naju oba film zanima. Čakava v dvorani na začetek filma in ona meni začne o nekdanjem fantu kako sta v kino hodila in kaj sta počela na zadnjih sedežih ter da bi vse skupaj ne glede na vse ponovila z njim...jaz mirno grizljam tokrat kokice in si mislim svoje :mad:

To je ena izmed 3 punc s katerimi sem šel ven v tem letu, ki so pogrešale nekdanje fante in to n-krat delile z mano. Nobene od teh punc nisem več kontaktiral, ker naj to predavajo kolegicam ne meni. Mi je pa odneslo varovalko pri 4-ti punci, ki sem jo spoznal v sredini aprila, ko mi je na prvi skupni pijači začela o tem in sem ji obrazložil, da imam poln lulek tega sranja in, če mi še enkrat omeni bivšega sva zaključila v tem trenutku. Po tistem o njenem nekdanje fantu nisem več slišal besedice pa še zdi se mi, da sem ji všeč ratal, ker sama od tiste pijače vame rine hehe :D


Kaj pravite uporabnice/ki na to? Je to kaka šifra al kaj :/
Uporabniški avatar
Pjeb
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 9. 10. 2010
Kraj: koroska

Neprebrana objavaNapisal/-a Pjeb » 02. Maj. 2015 19:24

Ni to kakšna šifra...jasno si postavil mejo in zaradi tega si postal "bolj moški" v njenih očeh...zato si ji zdaj bolj všeč.

Če ti ženska začne razlagati takšne stvari te vidi bolj, kot prijatelja, kot pa ljubimca. Ti si tam, da se imata fajn v družbi drug drugega...ne pa da si njen "psihiater"...za to ima prijatelje/ice. V čustveno oporo si ji lahko potem, ko/če se vajin odnos bolj poglobi.
Jaz sem tisti pred katerim te je opozarjala mama...
ampak oba dobro vema, da je nisi nikdar poslusala.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Maj. 2015 19:53

Imam občutek, da so te punce še zelo mlade (nekje do 20 let)? :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 21:02

Ni nobena šifra - enostavno niso prebolele bivšega in ne vedo za pravilo, da ko greš na zmenek s potencialnim, se o bivšem ne govori.

Tut tale zadnje je sicer nehala govorit o bivšem, ampak vprašanje ali ga je prebolela (da ne boš ti tisti, s katerim ga bo - sam to pazi). Ni nujno da so punce mlade, enostavno še vedno kujejo v zvezde bivše ali grdo o njih govorijo ali pa oboje. O nobenem svojem bivšem nobenem ne pravim grdo, pa četudi se npr. s prvim ni dalo nič zmenit itd...

Na splošno so mi prejšnji partnerji no go tema za zmenke. Tudi moj bivši je npr. večkrat omenil svojo bivšo in sm mu povedala, da me to moti, nakar je nehal. Eden pa je zelo grdo govoril o vseh svojih bivših. Če punca grdo govori o svojem prejšnjem, se jo izogni v širokem loku.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 02. Maj. 2015 21:43

haley napisal/-a:Imam občutek, da so te punce še zelo mlade (nekje do 20 let)? :)


Od 19 do 22 :)

Niso prebolele bivšega po več kot enem letu samskega življenja? :cry:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 21:48

Najbrž je to bil njihov prvi resen fant in predvidevam, da niso prekinile vseh stikov z njim, pač pa da so bli friends with benetifs...

OK, punce so mlade, raje ne razmišljam koliko časa sem jz rabila da sm prebolela svojega prvega s katerim sm bla 2 leti (ziher sm rabla 1 leto, če ne še več).
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 02. Maj. 2015 22:01

Ne vem če je kaka šifra se pa ne čudim, da ti je odneslo varovalko :D

Kolikor mi je znano so ženske še precej bolj občutljive, če moški blatimo bivše v njihovi prisotnosti :D
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 02. Maj. 2015 22:06

en_drug, še nisi dojel da obstajajo dvojna merila? To so pač današnje "cosmo" ženske, če moški dela X stvar je to slabo, če dela ženska isto X stvar je pa okej ker :
a- je mlada
b- ima drug upravičen razlog
c- ___________ (vstavi poljubno)
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 02. Maj. 2015 22:10

Ja ženske so različne. Je pa res veliko feministk, ki bi nas najraje utopile v žici vode. Ampak te so itak obsojene na samskost do konca življenja :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Maj. 2015 22:18

Mah, jaz sem bil isti. Ko sem se razšel z bivšo, sem bil eno leto hendikepiran in sem samo o tem nabijal.

Tako da, move on...pač rabi čas, plac, greš naprej.

In ne hodi ven z 20 letnicami, to je grozno...prejšnji mesec sem se dobival z eno 19 letnico. Jezus Kristus, luštna, ampak rabi še čas, napake, izkušnje.

Naj se oblikujejo, ti pojdi po končan izdelek.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Maj. 2015 22:51

Ne sekjri se s tem, da niso prebolele bivšega,je njihov problem, ne tvoj, bodo že prišle druge. Samo deluje,s tem jamranjem, da so vse ravnale s tabo,kot da si ena od njihovih frendic, verjetno si izpadu preveč prijazen, ustrežljiv al neki..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 23:17

OK, tut jz sm prvim par mesecev morila folku (prijateljicam), na neke zmenke se ne spomnim da bi hodila, morda par zmenkov, čist ponesrečenih seveda, ker nism bla pripravljena na novo zvezo :lach: Isto sm bla hendikepirana prvih 6 mesecev, če ne še dlje...

Ne vem, pomoje nate ne gledajo kot na potencialnega partnerja, ampak bolj frenda, ki bo njihov psiholog :?

Predvidevam, da si star 21-25 let, tko da ti svetujem da se ne ukvarjaš s najstnicam, ampak s puncam, ki so 23+, pa tut one so zlo mlade, ampak vseen imajo več izkušenj kot kake pri 19-ih ;D
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Maj. 2015 9:24

Poznate tisto telesno govorico, ki jo oddaja nekdo, če si mu všeč? :) To jaz dobim in pol bum! Moj bivši bla bla bla.... Kolikor sem šel jaz dešifrirat to uganko sem prišel do zaključka, da to pomeni, da me želi preusmeriti na drug tir, da jaz kao ne bi dojel, da sem ji všeč?? oziroma mi daje vedeti, da želi počasi v "zvezo" alneki :?:

Ja to je ponavadi njihova prva ljubezen imate prav. Torej potem je najboljše, da iščem take, ki še niso imele partnerja ali pa so dale čez najmanj 3, da so fajn ogrete in navajene na razpad zveze :cry:
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 03. Maj. 2015 9:27

trust napisal/-a: Moj bivši bla bla bla.... Kolikor sem šel jaz dešifrirat to uganko


haha :lach: :lach:

Hahaha fajn ogrete :D :D :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Maj. 2015 9:43

Lepo jim reči, lej..dol mi visi za tvojega bivšega, jaz sem tukaj..če pa misliš še nabijati pa lahko grem.

Opomni jih, to delajo nezavedoma.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov