Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

yaizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yaizza » 19. Jul. 2018 8:16

ninči sej maš mene :)
nincy88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 4. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy88 » 19. Jul. 2018 8:21

yaizza ??
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 05. Avg. 2018 14:24

Pozdravljeni!

Kaj počnete v tem vročem vremenu?

Je kdo za en skok v morje do obale pa se malo nove družbe paše ane?

Lep pozdravček
Sofia104
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Sofia104 » 07. Avg. 2018 8:02

zdravo!
Tudi jaz iščem družbo za klepet ob kavici da malo naredimo dež. Nekako mi manjka tistih pravih prijateljic, ki bi imele čas za kavo, sprehod, druženje, zabavo in jamranje čez moške :). Stara sem 31 let in iz okolice Ljubljane. Če želiš tudi ti družbo mi piši na sofia.sofija104@gmail.com
fannyany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a fannyany » 27. Avg. 2018 14:00

Pred kratkim sem se preselila v Koper in tudi jaz iščem prijateljico saj v novem okolju ne poznam veliko ljudi. Sem iskrena, zabavna, zanesljiva, rada hodim na sprehode, večeje, kavice. Imam 30 let. Če je katera iz mojega konca bi bila zelo vesela če me kontaktira na fannyany6@gmail.com :)
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 12:09

lastovica82 napisal/-a:Pozdravljeni! Tudi jaz iščem kakšno kolegico za kavice,šoping,zabave,itd,skratka za druženje. Stara sem 33 let in iz Mb

mkmetuljcica@gmail.com


hei,
Zanima me če še vedno iščeš ali je že prepozno. Želim spoznati dobro, pošteno prijateljico za držuženje, pogovor, javi v nadaljevanju več,
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 12:19

MajciZmajci napisal/-a:Živjoo :)

Če katera išče prijateljico za kakšen žur, čvek, šoping..se priporočam tudi za resno prijateljstvo. Zaradi več razlogov smo se z vsemi prijateljicami nekako razšle, tako da mi manjka ženski čvek in prijateljstvo.

Sem iz Poljanske doline, stara 25 let :) lahko pišete tudi na ruparmaja@gmail.com :)

pozdravljena,
zasledila sem že starejšee sporočilo. Zanima me če še vedno iščeš ali je že prepozno. Želim spoznati dobro pošteno prijateljico za držuženje, pogovor, javi v nadaljevanju več,
hvala, lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 12:21

racha-moi napisal/-a:Pozdravljena!
Stara sem 29 let porocena.mamica za 21 mesec fantek iscem dobra prijateljico za sprehod.kava....sem iz celje.pisete mi ce ste interesirani.N.B sorry for any mistakes am not slovenian am learning the language still :D

pozdravljena,
zasledila sem že starejše sporočilo. Zanima me če še vedno iščeš ali je že prepozno. Želim spoznati dobro pošteno prijateljico za držuženje, pogovor, javi v nadaljevanju več,
hvala, lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 14:29

Pikimiska napisal/-a:Zivjo punce!

Tudi jaz bi si nasla rada kaksno prijateljico, ki bi bila za kavico/pogovore/druzenje. Stara sem 21let (oz. 22 bom septembra) in ekstremno pogresam zensko druzbo (do sedaj nisem imela srece s kolegicami in nikoli nisem imela res dobre prijateljice nekje ob strani).

Sem iz LJ tako, da če ima katera željo me lahko kontaktira :)


Pozdravljena,
zasledila sem tvojo že starejše spročilo glede iskanja prijateljic, če še si zainteresirana kakšno sprejti oz. če še iščeš, javi, želimi si iskreno prijateljstvo ter poštenost, v nadaljevanju več,...
hvala lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 14:35

ena_30 napisal/-a:Hej... :)

Nova prijateljstva, poznanstva so vsekakor vedno dobrodošla, zato tudi sama želim spoznati kakšne zanimive, sproščene osebe - predvsem osebe ženskega spola za pogovore, kavice, žurke,... saj veste, za vse ženske stvari... Stara sem 30 let in prihajam iz Novega mesta. Vesela bom vsakega odziva, zato punce, javite se.


Pozdravljena,
zasledila sem tvojo že starejše spročilo glede iskanja prijateljic, če še si zainteresirana kakšno sprejti oz. če še iščeš, želim si iskreno prijateljstvo, javi, v nadaljevanju več,...
hvala lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 14:47

Dominika90 napisal/-a:Živjo punce
Sem ugotovila da praktično sploh nimam več prijateljic in sem se odločila da mogoče pa tule uspe kakšno novo poznanstvo :oops: Če je katera za kakšen pogovor, šopinge, koncerte in doze smeha ob kavi :D me naj kontaktira, sem pa stara 24 let, zivim v mb,


Pozdravljena,
zasledila sem tvojo že starejše spročilo glede iskanja prijateljic, če še si zainteresirana kakšno sprejti oz. če še iščeš, namreč iščem iskreno prijateljstvo, javi, v nadaljevanju več,...
hvala lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 14:50

Moma91 napisal/-a:Zdravo,

tudi jaz sem ena tistih, ki bi rada spoznala nove ljudi, s katerimi si delimo podobne interese in bi se lahko družili.

Sem študentka, v prostem času zelo rada poslušam glasbo (pop, narodno-zabavna) in obiskujem koncerte oz. glasbene prireditve (bi jih verjetno pogosteje, če bi se kdo pridružil), spremljam tudi nekatere športe (npr. rokomet, tenis), rada se sprehajam, raziskujem etnografijo, fotografiram, potujem ... :) Če imaš podobne hobije, piši na ZS. :)

Lep pozdrav vsem!


Pozdravljena,
zasledila sem tvojo že starejše spročilo glede iskanja prijateljic, če še si zainteresirana kakšno sprejti oz. če še iščeš, javi, v nadaljevanju več,...
hvala lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 14:59

sunshine19 napisal/-a:Heii punce :D enake probleme imam tudi jaz, iščem kakšno novo prijateljico. Imam, jih bolj malo pa še tiste me več ali manj izkoriščajo :?..tako da bi bila vesela kakšne vredu punce :) stara sem pa 19 let iz ljubljanskega konca :)


Pozdravljena,
zasledila sem tvojo že starejše spročilo glede iskanja prijateljic, če še si zainteresirana kakšno sprejti oz. če še iščeš, namreč si želiim iskreno prijateljstvo, poštenost, javi, v nadaljevanju več,...
hvala lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 04. Sep. 2018 15:01

pozitivka napisal/-a:Pozdravljene! :)

Tudi jaz sem se oglasila tukaj z namenom, da bi našla kakšno prijateljico, seveda prijateljico v pravem pomenu te besede, s katero bi lahko šla tudi na kavo,čvek,žuranje, sprehode itd.
Prihajam iz štajerskega konca, vendar že nekaj let živim v ljubljani. Stara sem pa 23. Če si moje starosti oz.nekje blizu,ni pomembno nekaj let več/manj;) in živiš v lj se mi lahko oglasiš v zs, bom vsekakor vesela:)

pa lep pozdravček vsem :)


Pozdravljena,
zasledila sem tvojo že starejše spročilo glede iskanja prijateljic, če še si zainteresirana kakšno sprejti oz. če še iščeš, javi, želim si iskrenost, poštenost, v nadaljevanju več,...
hvala lp
leogvin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 13. 8. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a leogvin » 06. Sep. 2018 7:57

racha-moi napisal/-a:Pozdravljena!
Stara sem 29 let porocena.mamica za 21 mesec fantek iscem dobra prijateljico za sprehod.kava....sem iz celje.pisete mi ce ste interesirani.N.B sorry for any mistakes am not slovenian am learning the language still :D


Pozdravljena,
zasledila sem tvojo že starejše spročilo glede iskanja prijateljic, če še si zainteresirana kakšno sprejti oz. če še iščeš, želimi si iskreno prijateljstvo, poštenost, sem tudi že mamica dveh otrok, z družino zzelo zadovloljna, vendarle občano manjka taprava ženska družba, v smislu dobre osebe prijateljica v pravem pomenu, javi, v nadaljevanju več,
hvala lp

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov