Fant in čudna facebook sporočila

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 17:21

Se vam zdi to normalno, da moški v zvezi na facebooku ogovori žensko, s katero je v preteklosti nekaj že imel? Ne sicer resno zvezo, ampak bolj bluzenje. Gre pa se za normalne pogovore, v smislu kako si, kaj trenutno delaš, dolgo se nisva slišala in takšne reči ... naj omenim, da je fant tej punci tudi napisal, da sam ima punco. Ne vem, jaz ne vidim razloga zakaj bi moški v zvezi šel pisati drugi bejbi, čeprav ji pove, da je v zvezi in ne namiguje na nič. Gre pa za žensko, ki je fant ni videl že vsaj 2 leti, skratka ni kakšna znanka/družinska prijateljica ali kaj podobnega.

Kaj pravite?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 17:28

Sem enakega mnenja. Ne vidim sm iselnega razloga za takšno početje in bi se tudi zdelo 'sumljivo'. Meni se zdi najbolj verjetno, da je tipu ta ženska všeč in bi rad z njo ponovno kaj imel.
Zadnjič spremenil hayley, dne 18. Avg. 2015 17:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 17:35

Saj ravno to, ni nobenega smisla. :/ okej, če bi se delal samskega in jo vabil na kavo bi mi bilo vse jasno, tako pa ne vem, kaj naj si mislim. Mene en drek briga kaj počne tip, s katerim sem bluzila 2 leti nazaj. Njega pa očitno ne.

A je sploh možno, da nekomu pišeš res zgolj iz prijateljskih namenov? Glede na to, da sta imela kratko romanco močno dvomim. :nein: samo to mi ni jasno, zakaj potem mene zraven omenja. :rolleyes:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Avg. 2015 17:38

Bilo bi mi čudno, sploh ker ni neka oseba, s katero bi lahko bil v stiku npr zaradi kakšnega faksa, službe ali kakšnega drugačnega opravičljivega razloga. Mogoče mu je v zvezi postalo dolgčas in se je malo ustalil na svoj način, zdaj pa išče malo okrog? Ne vem, govorim na pamet. Ne zdi pa se mi normalno, da fant išče prijateljice v času veze v punci, s katero je bluzil.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 17:39

Težko točno rečt, če ne poznaš bolj podrobno situacije in okoliščin. Meni se zdi čisto možno, da jo osvaja kljub temu da pove, da ima punco in malo preiskuša odzive te druge 'stare znanke'.
Ne ne to iz prijateljskih razlogov je bullshit, še posebi pri tipih.

Da odgovorim na zgornje vprašanje, meni se to tudi ne zdi normalno.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 17:46

2x
Zadnjič spremenil Nelle, dne 18. Avg. 2015 17:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 17:46

Moški del foruma, kakšno mnenje? Ste že to kdaj naredili?

Pisal ji je tudi takrat, ko midva še nisva bila skupaj...občasno sicer (to sem videla po sporočilih), parkrat na leto, zdaj pa že dolgo časa nič, potem pa kar iz lepega. ''Sem videl, da si ravno dosegljiva''. :rolleyes:

nočem zdaj da izpade kot da ga stokam, ampak sem videla to ime, ko je imel odprt pogovor in mi je bilo sumljivo pa sem ob priliki pogledala. ;( zdaj dela med poletjem tam blizu, kjer ona stanuje in očitno se je spomnil nanjo.

Samo ne vem, kaj ima od tega ''ohranjanja'' prijateljstva vsake toliko. :rolleyes:

Meni še na misel ne pride, da bi šla pisati nekemu tipu, če sem v zvezi. Sploh pa ne, da bi ga spraševala kaj počne in v pogovoru omenjala svojega fanta. :eek:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 17:54

Ahaaa.. za moje pojme je iz napisanega čisto jasno in logično, da si želi ponovno mutit/sexat z njo, vajine zveze pa ne jemlje preveč resno.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Avg. 2015 18:00

Zajebal je.

Pogovori se z njemu, glede teh zadev se je treba odkrito pogovoriti...treba je postaviti meje, ker nekomu se lahko zgodi da mu pač to ni "big deal" ker se pač pogovarja z žensko, medtem ko partnerici je pa lahko to krepka kaplja preko meje.

Tudi jaz sem ga nekoč tako usral, pogovori se, preden zadeva eskalira v ljubosumje in potem pride poseganje v partnerjevo zasebnost. In potem je konec.

Reši plamen zdajle, da ne bo pogorela hiša.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 18:01

Hayley misliš? :/ Samo ne vem, zakaj me potem omenja. :/

Pa se vam zdi sploh možno, da bi tip to počel brez kakšnih prikritih namenov? ;(
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Avg. 2015 18:10

Uf..hayley gre pomojem predaleč. Mislim samo,da je malo nostalgičen, da ne gre za skrite namene.. pri vama je verjetno ratala kakšna rutinca, mal dolgčas, zato se je spomnil nanjo. Dvomim pa da gre za kaj resnega. Nikoli pa ne veš.. Imaš dve možnosti, ena je da se pogovoriš z njim glede tega, zahtevaš iskrenost.. druga je, da zadevo spremljaš z budnim očesom in ga pustiš na miru pa boš videla kam se stvar odvije -če bo šel predaleč.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 18:21

V vezi je, svojo punco ima in je..hm..nostalgičen?
Koliko časa pa sta skupaj? Js bi v takem primeru kar takoj dala karte na mizo, bi me preveč živciralo to potihem spremljat. Ja, najbolje, da se pogovoriš, brez obtoževanja, da si iskrena z njim kako se glede te situacije počutiš..

Drugače pa ja, če bi šlo za to, mislim da to,da pove,da ima punco ne nujno predstavlja ovire.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 18. Avg. 2015 18:24

Če hočeš moško mnenje moraš, malo bolj opisat vse skupaj vsaj približno leta in ali je bila ona včasih njegova sošolka, soseda ... Pa malo karakter tipa ali je bolj tak od cveta na cvet ali je za resno zvezo ?

Moj primer sem si tudi pisal z bivšo bivšo na vsake toliko pa pač čisto spontano smo bili 3+8 let sošolci in včasih živeli v isti soseski in pač kot prijateljici ne kot ljubici.

Tako, da škoda neko paniko delat z glavo skozi zid, malo razloži zadeve. Pa bo lahko tudi kak odgovor.
Zadnjič spremenil capo di banda, dne 18. Avg. 2015 18:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Avg. 2015 18:27

Jaz se bolj nagibam k temu, da nima namena varat, ampak ji je pisal iz dolgčasa, firbca. Zakaj tako mislim?

Če bi se hotel prefukat bi iz vse svoje pokvarjenosti verjetno hlinil samskost in bi tako v štartu imel veliko več možnosti, da se dogovorita za dejt oz. kakroli podobnega. Če pa ji on pove, da je v zvezi, obstaja velika verjetnost, da bo ženski takoj jasno, da si ne želi ničesar intimnega in jo s tem tudi odvrne, ker ona ne želi nikomur skakati v zelje. Razen če imata na facebooku status v zvezi in se ne more zlagati?

Dopuščam dejstvo, da se kakšni ženski lahko to ne bi zdel big deal (če tudi ona rada chata s starimi znanci npr.), bodisi zato, ker to počne sama ali pa ker ji partner nič ne prikriva. Ampak nekako dvomim, da oseba, ki si piše s svojimi bivšim partnerjem (če že ne s partnerjem pa vsaj bivšo simpatijo) to tudi jasno pove partnerju, češ ''danes mi je pisal bivši, saj te nič ne moti, če mu odgovorim?'' :lol:
takšne stvari se po navadi skrivajo.

Meni na tvojem mestu bi bilo to nedopustljivo. Če mu je dolgčas/ rabi pozornost kakšne druge ženske pač naj bo raje samski. Vendarle se gre tu za neiskrenost, ne glede na vzrok, zakaj to počne in četudi nima namena imeti kaj z njo.

In ja, mi lahko nekaj tu na pamet pametujemo, ampak ti še vseeno najbolj veš, kakšen tip človeka je in kaj lahko od njega pričakuješ.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 18:39

Skupaj sva manj kot eno leto in ja, je za resno zvezo, ne leta iz cveta na cvet, vsaj sodeč po njegovi preteklosti ne.

Punca ni sploh iz njegovega mesta, živita narazen tam 100 km in sta po statusu pač stara znanca, ki sta nekoč bluzila in nista ohranila stika (razen občasni pogovori).

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov