Fant in čudna facebook sporočila

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 20:04

Ja, mogoče se komu zdim popustljiva, ker verjamem, da bi vas večina takoj dala karte na mizo. Jaz pa nisem človek, ki mi hitro poči film. Poskušam se pomiriti in razmisliti sama pri sebi pa slišati več mnenj, da ne delam nepremišljenih odločitev.

Mogoče me je malo zmedlo to, ker mi je prijateljica rekla, da ona se včasih pogovarja vsakodnevne stvari z drugimi tipi (pa je v zvezi), čeprav z nikomer nič ne misli imet in da tudi on verjetno ne misli nič resnega s tisto žensko, samo da imajo eni ljudje navado si pisati z več ljudmi ne pa samo z najtesnejšimi prijatelji, partnerjem in družino.

Samo kakor koli obrnem vse skupaj, še vedno mene osebno to moti in moje zaupanje vanj je uničeno.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 18. Avg. 2015 20:21

ja, vsakodnevno pogovarjanje z drugimi nasprotnega spola ni nič, itak, problem tukaj je samo, da je tisto njegova ''bivša'' oziroma pač nekdo s kerim se je v preteklosti že zapletel ;)

jaz se tud vsak dan pogovarjam z 10timi tipi s katerimi ne mislim nič met in tud vsake toliko moram kakšnega novega dodat na seznam ljudi, s katerimi se pogovarjam, pa definitivno ne bi vzpostavila stika samo z ljudmi, ki so mi všeč, ampak takimi, ki imamo nekaj skupnega ali pa se preprosto da pogovarjat oziroma ne pogovarjat...debatirat, ja, to je pravilen izraz :D
se pa tud redno pogovarjam z enim, ki sma imela nekakšno 3 mesečno romanco, zdaj pa sma najboljša prijatelja, pa fant ve za to, ne skrivam, tud družimo se vsi skupaj pa je ok.
mogoče če se bota pogovorila, predlagaš da se grete vsi trije družit? ne vedno, valda, ampak tak občasno. bonus pri tem je, da če bi že imel kake namene z njo, ga bo ful vest pekla, če se bote pred tem vsi trije družli in bo vedel, da ti veš, da obstaja :D
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 20:49

Punca ne živi v istem predelu Slovenije kot midva, gre za neko razdaljo vseeno. In po pravici povedano se na kavi z njo ne bi počutila fajn, ker pač gre za osebo, ki je na nek način njegova bivša in ne gre za žensko, ki bi jo on zelo dobro poznal in se ful štekal z njo, ker sta imela samo občasne kontakte (kot sem že napisala).
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 18. Avg. 2015 21:16

mogoče mu je pač malo dolgčaš ali pa mu manjka pozornosti nasprotnega spola...vsem je kdaj malo bz ko smo v zvezi pa za kako popoldne pomislimo kak bi blo fajn bit samski in obratno :) še posebej, ko smo bolj mladi ane.

kako pa ti sploh veš, da si on piše z njo? :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Avg. 2015 21:22

katy. napisal/-a:vsem je kdaj malo bz ko smo v zvezi pa za kako popoldne pomislimo kak bi blo fajn bit samski in obratno :) še posebej, ko smo bolj mladi ane.

Ne posplošuj preveč, ker nam ni vsem tu in tam brezveze, kaj šele, da bi pomislili, da bi bili samski. Mogoče pa ne razmišljam tako zato, ker nisem več stara ravno 18 let. V partnerski odnos se vlaga dan za dnem, leto za letom. Jaz sem raje sama kot pa z nekom, ki bi imel pomisleke o meni in najini vezi, pa četudi le tu in tam v smislu, da bi mu mogoče bilo boljše/lažje brez mene.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 21:41

Ja, če je oseba prava,ne razmišljaš o samskem stanu in morebitnih drugih partnerjih, ker ti je ta oseba najboljša (med poznanim in nepoznanim) in je ne bi zamenjal za nič drugega niti za en popoldan..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 19. Avg. 2015 11:26

Torej ste res srečnice, če ste že našle tako osebo in, da ta oseba čuti enako :)
jaz imam en kup prijateljic v zvezah (in prijateljev) pa z vsemi kdaj nanese debata, da pa mogoče to ni to in kako bi bilo, če bi bilo... poleg tega, pa sem v družbi tudi s starejšimi in koliko enih ločitev jaz vidim in vsega sranja, ki sledi...
tako, da res super za vaju :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Avg. 2015 11:38

To ti čisto verjamem, glede kolegov. Sama imam v družbi takšne, ki samo jamrajo, za vezo pa ne naredijo nič drugega kot da "so tam", obenem pa sanjarijo o drugih, ampak tudi take, ki imajo kvalitetno vezo, polno truda, komuniciranja itd. Ne trdim, da se kdo ne skrega (seveda se tudi midva) ali da se v vsem strinja (tudi to je nemogoče). Lahko pa prideš od stanja, v katerem trmasto stojiš na svojem bregu do stanja, ko se pogovoriš, skleneš kak kompromis ali dva in greš dalje. Brez razmišljanja kako bi bilo fajn, da mi tega ali onega ne bi bilo treba prenašati.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Avg. 2015 12:16

katy. napisal/-a:Torej ste res srečnice, če ste že našle tako osebo in, da ta oseba čuti enako
jaz imam en kup prijateljic v zvezah (in prijateljev) pa z vsemi kdaj nanese debata, da pa mogoče to ni to in kako bi bilo, če bi bilo... poleg tega, pa sem v družbi tudi s starejšimi in koliko enih ločitev jaz vidim in vsega sranja, ki sledi...
tako, da res super za vaju


Jaz sem bila v zvezi s takšno osebo,sedaj sem samska. Razhod je bil bol zaradi različnega življenjskega stila,mogoče tudi zato, ker sva bila na koncu v različnem življenjskem obdobju.., ko so se pojavili takšni dvomi,da ni to to,pogosti prepiri,ko sem prišla do zaključka,da je bolje prekinit sem to tudi naredila. Ne bi pa sploh šla v zvezo z osebo,za katero ne bi čutila, da je prava. Dokler je zveza trajala lahko rečem,da je veljalo spoštovanje,iskrenost,scenarij,da bi bila z njim,sredi zveze in razmišljala o samskem stanu in podobnih stvareh ni obstajal..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Avg. 2015 10:46

Kako pa ti veš, da si on piše z njo?
Vohuniš za njim in ga preverjaš? Ker meni se zdi, da imata potem še kakšne druge probleme.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 20. Avg. 2015 14:48

Hmm, težko mi tukaj sodimo, pogovori se s svojim tipom, lahko da delaš z muhe slona.
Imela sm bivšega, ki je hodil s svojo bivšo na kavice, ker sta bila prijatelja desetletje (preden sta zabluzila). Vendar je on meni povedal, da z njo hodi na kavice. Moje mnenje glede na veliko dejavnikov pa je da je ni prebolel in da je zato iskal stik z njom (ona je imela fanta).
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 20. Avg. 2015 15:00

Haley, saj sem napisala v prejšnih postih, da je imel odprt facebook chat in sem pogledala, ker mi je bilo čudno, kaj mu ena ženska tam pojasnjuje, da je samska. :rolleyes:
Dejte malo bolj brat, preden nekoga nečesa obtožite.
In ne, ni bilo vohunjenje, tudi on kdaj vzame moj telefon v roke, če nima svojega ravno v bližini in kaj pogleda. Sporočila pa pač prihajajo ane. Ampak saj bv, niti nisem dolžna pojasnjevati karkoli. :)

Sem se že pogovorila z njim in sva rešila po svoje. Hvala za nasvete.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 20. Avg. 2015 18:41

A lahko mogoče deliš z nami kako sta rešila, ker me res zanima njegovo stališče... moški majo velikokrat ful drugačen pogled pa bi mi blo zanimivo slišat :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Avg. 2015 18:51

^ :gut: agree :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 20. Avg. 2015 20:48

^^ Jah, kako sta rešila? Tako da je on rekel, da je samo kolegica, pa da je to njemu normalen pogovor, ona je pa rekla: ''Okej, lubi bubi.''

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]