Fant in čudna facebook sporočila

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 18:39

Skupaj sva manj kot eno leto in ja, je za resno zvezo, ne leta iz cveta na cvet, vsaj sodeč po njegovi preteklosti ne.

Punca ni sploh iz njegovega mesta, živita narazen tam 100 km in sta po statusu pač stara znanca, ki sta nekoč bluzila in nista ohranila stika (razen občasni pogovori).
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Avg. 2015 18:44

Tudi to je res, noben vsaj približno pameten tip si ne bi pisal preko facebooka, oz. bi skrival in brisal sporočila, ne bi puščal odprtega laptopa...

Moj bivši sodelavec je varal ženo, in svojo prvo ljubico z drugo ljubico, imel je drug telefon, dvojne sim, kup različnih android aplikacij, pisal si je samo v snapchatu ker se briše, različne datoteke je imel na ključku ki ga je imel v zapestnici...
Tip je bil profi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 18:48

Ma ja ma tukaj gre za mlad par, koliko sta stara, mam občutek da ne kaj več kot nekaj okrog 20? Js ostajam istega mnenja,se mi situacija ne zdi normalna in je bolje stvar čim prej razrešit/ se pogovorit..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 18. Avg. 2015 18:54

meni se ne zdi nič narobe, da jo je kontaktiral. glede na to da sta nekaj imela, mu je verjetno bila tud fajn oseba, torej mu je fajn za pogovor, za kratkočasenje, ker se pač ujameta in razumeta.

če bi hotel ponovno kaj met z njo, bi rekel da je samski in bi tudi verjetno sproti brisal pogovor na fb
Zadnjič spremenil Mishela, dne 18. Avg. 2015 18:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 18:57

Sva preko 20, natančno ne bom pisala.

Pa saj jaz ne mislim, da me vara, tudi ne skriva stvari/telefona in sva veliko skupaj, vedno brez izgovorov... samo ne morem se znebiti misli, da sodeč po tem, razmišlja o eni drugi ženski? Ali pač so mu tej pogovori kar tako malo za mimogrede. Saj pravim, ne znam si predstavljati, kaj hoče s tem doseči/kakšno korist ima od tega. Bi kdo od vas kar sredi belega dne ogovarjal bivšo simpatijo, da ga povpraša kako je? Predvidevam, da ne.

Obstaja pa možnost, da ko mu bom to omenila, da bo rekel, da to zanj ni nič takega, da se nista nič takega pogovarjala in bom jaz tista, ki se krega za malenkosti. :mad:

Mishela, ja, mogoče je res to, samo mene zelo moti dejstvo, da rabi pogovor še z neko bejbo, ker mu je več kot očitno tako fajn, da ga zanima, kaj se z njo dogaja. Bedno. :rolleyes:
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 18. Avg. 2015 19:02

Jaz te razumem. Gre za neiskrenost in pika.

Zdaj ti ostane samo še pogovor. In ne daj mu prav, če te bo hotel nekaj prepričati, ti pa boš čutila, da se ne strinjaš in da ni fer do tebe. Ker če boš to storila, boš samo izgubljala zaupanje v njega in kuhala zamero. To pa je lahko pogubno za zvezo. Razčisti in jasno mu daj vedeti, da je zate pisanje z drugimi ženskami nesprejemljivo.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Avg. 2015 19:05

Če te moti, se pogovori in ne čakaj na naslednji korak, ki ga bo storil ali pa tudi ne v smeri tiste punce, ker si boš samo napihovala stvari v glavi. Očitno te (glede na to, da si odprla temo) skrbi, kaj se dogaja , mi pa tega ne moremo vedeti. V vsakem primeru-pogovor.
In ne, ne pogovarjamo se vsi s preteklimi "simpatijami", ker pustimo preteklost v preteklosti-če bi mu bila tako oh in sploh fajn sogovornica, bi pogovor verjetno nanesel na kakšno pametno temo, ne pa na kako si in kaj delaš-tipično dolgočasno tipkanje pač, za katerega vsi ali nimamo časa ali pa se nam enostavno ne da. Čisto za primer- ko je moj bil v tujini, si je vzel čas zame, ne pa za neke žblj osebe.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 19:12

Ne, saj se nista pogovarjala samo dolgočasne stvari. Jaz sem s tem ''kako si, kaj delaš'' želela poudariti, da sta imela debate o tem, kaj trenutno počneta. Npr. o njegovem faxu, načrtih za prihodnost, spraševal jo je tudi o razhodu z njenim tipom. Ne vem no, takšne debate, ki se pogovarjaš s staro prijateljico, a hkrati full zainteresiran kaj se dogaja z njo, kot da sta res ne vem kakšna prijatelja. :rolleyes:

Se bom pogovorila, samo sem hotela še vseeno mnenje več ljudi, da ne bom nekaj delala na pamet.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 19:13

Se strinjam z emanuelo.
Bodi iskrena in zahtevaj iskrenost v smislu,da poveš,da te moti njegovo početje,tvoj pogled na celotno situacijo..
In ne, ne ogovarjam bivših simpatij,sploh ne preko fb ali drugih elektronskih medijev, druga je če se srečaš v živo in si izmenjaš par besed..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 19:15

Aja, predlagal je tudi srečanje na kavi, ampak potem ni padel točen termin, ker kao še ne, kdaj bo lahko.

Vse tako kao ful prijateljsko. :rolleyes:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 19:18

-v svojem postu sem imela v mislih,da se naključno srečaš,ne da imaš dogovorjene zmenke..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 18. Avg. 2015 19:28

Glede na napisano je tvojemu kazanovi potekel rok :D. Ne dejansko če smo realni testira teren kar je več kot očitno če jo še sprašuje o njegovem bivšem a ženska živi 100km stran in 2 leti nazaj sta bila skupaj. Zgleda je še vedno imel ljubezen do nje samo mu tudi s tabo ni bilo slabo po enem letu se je kazanova naveličal in zato testira ker če ne bo nič iz tega bo naprej s tabo, če pa bo punca kaj hotela bo pustil tebe in šel k njej. Jebiga ne zdaj panike v glavi samo glede na napisano tako je, edino če si kaj pozabila napisat. Če imaš geslo fb bi jaz na tvojem mestu samo v tišini čakal in je potem ga pa presenetil na kavi če se bo kaj začelo.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 18. Avg. 2015 19:43

Ta tvoj tip je milo rečeno en čudak. NE, noben skuliran tip ne bo pisal bivši simpatiji, sploh ni važno kaj sta imela. Enostavno to ne sodi v resno zvezo in ni važno, če te ima namen prevarati ali se samo kratkočasi. Mene bi s tem odbil na celi črti. :?

Pa srečanje na kavi? :eek: A on to resno? :eek:
Dobra si, da lahko mirno čakaš na pogovor. Jaz bi ga že nekam poslala. :rolleyes: :rolleyes:

Sory, ampak meni se iz tega kar si napisala ne zdi, da bi on vajino zvezo jemal zelo resno. Bolj bi rekla, da je neresno v zvezi in hkrati preizkuša teren še malo drugje.

Če bi bila jaz tista punca, s katero si piše, bi mu kar lepo rekla, da se nimava kej veliko menit o pijačkah in ga postavila na svoje mesto.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 18. Avg. 2015 19:47

Saj imate prov. Bolj ko o tem razmišljam, bolj se mi gravža vse skupaj in moja zamera se stopnjuje.

Tudi če me ne bi prevaral, me zelo moti dejstvo, da razmišlja o drugi ženski in potrebuje nek dodaten pogovor. Ne vem, lahko si je tudi že kdaj pisal s katero drugo (v tem času ko sva skupaj). :x
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2015 19:48

Meni se zdi,da si preveč popustljiva do njega.

Kolikor pa jaz poznam tipe, mi deluje da je Capo najbolj realno napisal.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov